0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar eşim aradıği zamn aşkm ömrüm hayatım dye konuşamıyorum Çekinyorm 5 yıldr evlyz önceden uzun uzun msjlar gzl laflr söylrdm şimdi yok sevyrm ama utnyorum konştuğmda özledim bile diyemiyorum uzak çlşyo sz tlfda konuşurken dyomusnz 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben diyorum kuzum sen neden çekiniyorsun acaba 
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kız ne utanıyon içinden geliyosa söyle inan o hevesler de biityo zamanla en azından doya doya yaşa
0 oy
(2,479 puan) tarafından
İstersem derim ama ben genel olarak mıçmıç sevmiyorum
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Tabiki demezmiyiz koca kafalı gel gari eve diyom o da ok fiyor :) 
(791 puan) tarafından
Ay ne güldm cnm
0 oy
(9,887 puan) tarafından

Ben sadece aşko derim :D

(791 puan) tarafından
Oda gzl
0 oy
tarafından

Söyle kız ne çekiniyor sun :D

0 oy
tarafından

Aaa kız.niye utaniyosun hergun gördüğüm adamın her akşam yakasına yapışiyorum kocaaa seni çok özledim diyorum seslenmiyor sen beni ozlemedinmi diyorum özledim avrat diyor:D

Kocaa seni çok seviyorum diyorum günde 5 kere:D

Adam bikti artık sen düşün telefonda da koca derim kocacım derim bitanem aşkım askitom canım cicim yerim seni isiririm seni öyle yani  :D

Sabah hatta giderken salmadim yapıştım yakasına 

(791 puan) tarafından
Haha iyki varsınz ya kızlar çok güldm buna
tarafından
Napiyim kız ben yapmasam oda ses etmiyor bende zorla soyletiyorum
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben söylerim canim beni kızdırdımadığı zamanlarda ama :)
0 oy
tarafından
Kalabalık icindeyse demem ama normalde derim seni seviyorum demeden tlf kapatmam
(791 puan) tarafından
Bn işte diyemiyorum
0 oy
tarafından
Bende diyemiyorum yüzyüze de.icimden geliyor ama utanıyorum muzdaribim bu konudan
(791 puan) tarafından
Ayn bnde
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim kocamda benden uzakda calisiyor  her konusdugumduzda seni seviyorum deriz ozlediyimizi falan gunde en az 5 kez konussak bile hepsinde deriz. doru benim cevremdiki insanalrin qaribine geliyor bu durum.   2 yila yakindir evluyim.
0 oy
tarafından
Bnde söylemiyorum öyle yapmacık kelimeleri canım diyorum asla adı ile seslenmdm bugüne kdr diğer kelimeleri o kullanır ama bn kullanmıyorum
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Ağzıma ne gelirse söylüyorm valla nikahlı kocam :) o da bana her telefonu kapatmada öpücük atıyor asker adam :)
(791 puan) tarafından
Allah kavuştursun inşallah cnm
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Ben söylüyorum da ne oluyor sanki herif in ağzına sakız olmuş artık meloş aşağı meloş yukarı :devil:

0 oy
(745 puan) tarafından
Hayır nedense o da demez eski evliler gibiyiz :) ah keşke desek ne güzel olurdu 
0 oy
tarafından

Diyorum valla sevgili olduğumuz zamandan beri ismiyle 10 defa seslenmişimdir onun dısında hep canım askım bitanem ne denk gelirse oda bana ismimi söylediği zaman tuhaf hissediyorum asıl o zaman kötü oluyorum annesigilin yanında da diyorum öyle alıştık devamkee ❤️:D utanma canım soyle sende bi iki utansanda alısır dilin hep dersin 

0 oy
tarafından
Canm utanacak bisey yokki bizdede ben cok kullanirim kocacim askm diye o pek demez beni sevmediğinden değil yapı gereği öyle  :))
0 oy
tarafından
Evet ben romantik karıyım
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Ben derim bazen sırf seni seviyorum ya da çok özledim demek için bile aradığım olur 
0 oy
(4,665 puan) tarafından

image

Zaman varken içinden geldiğini gönlünce yasa canin o senin helalin dünya 3 günlük tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır adamın aklında kalmak istiyorsan cilvede yap aşkım canımda de utanma.

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,461 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 531 göst.
0 oy
18 cevap 414 göst.
+2 oy
34 cevap 750 göst.

377,145 soru

11,287,054 cevap