+1 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde (10,348 puan) tarafından
Kızlar kötü bir akşamüstü yaşıyorum verilmiş sadakamız varmış cinsinden anlatacak gücüm yok kızıma bir şey olsa kendimi asla affetmezdim asla. Bebeklerinizi çiş için bile olsa yalnız bırakmayın 10sn demeyin belki kimse yapmıyor zaten ben aptalım çok çok üzgünüm 

17 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum rabbim tekrarını yaşatmasın
(10,348 puan) tarafından
Amin canım amin
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Çok haklısın canım allahım korusun her an herşey olabilir geçmiş olsun size 
(10,348 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Gecmos olsun ne.oldu
(10,348 puan) tarafından
Canım salondaydı babası da odada ütü yapıyordu ben baktım babası mutfakta dedim 2 dk kıza bak lavaboya gideyim. Tamam derken o bi çığlık geldi baktım ütü odasına geçmiş etajerden ütüyü çekmiş. Ütü takılı değildi burnu kan içinde nasıl çıktık evden o hastaneye nasıl gittik bilmiyorum ben. Suratını unutamıyorum yavrumun. Çok şükür çizik var biraz derin. Dikiş bandı taktı elini sürekli atıyor minicik burnuna yavrum. Ya daha geri gelseydi ya da kırılsa idi burnu. Hala ağlıyorum.
tarafından
Canim yavrum benimmm. Rabbim.cocuklarimizk korusun.sende topla kendiniallah beterinden korumus guclu ol cocugunda iyi olsun
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yaa kötü bişi yoktur umarım
(10,348 puan) tarafından
Canım salondaydı babası da odada ütü yapıyordu ben baktım babası mutfakta dedim 2 dk kıza bak lavaboya gideyim. Tamam derken o bi çığlık geldi baktım ütü odasına geçmiş etajerden ütüyü çekmiş. Ütü takılı değildi burnu kan içinde nasıl çıktık evden o hastaneye nasıl gittik bilmiyorum ben. Suratını unutamıyorum yavrumun. Çok şükür çizik var biraz derin. Dikiş bandı taktı elini sürekli atıyor minicik burnuna yavrum. Ya daha geri gelseydi ya da kırılsa idi burnu. Hala ağlıyorum.
(6,859 puan) tarafından
Allah beterinden korusun :((
(10,348 puan) tarafından
Amin amin canım
(6,859 puan) tarafından
Babalara emanet edilmez vala bnde 2 kez ufak atlattım ya
(10,348 puan) tarafından
Canım babası da mutfakta idi ben de ben keşke tuvaletimi az daha tutaydım. Babası asla gözünü ayırmaz yanında olsa. Hemen geliyorum derken geldi sesi 10 sn ya 10 sn nasıl oldu anlamadım biel
0 oy
tarafından
Kuzumm ne oldu ya geçmiş olsun iyisiniz dimi
(10,348 puan) tarafından
tarafından
Of kuzum benim ya çok üzüldüm bı hayır dağıt sen
0 oy
(520 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bende cok korkuyorum duscek etcek diye cokta meraklilar allahim kucuklerimizi korusun
(10,348 puan) tarafından
Amin canım skaın sakın bırakma yalnız benim içim nasıl yandı kimse üzülmesin öyle düşmanın bile olsa
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ah yavrum kendini suçlama annesi hepimizin başına neler geliyor. Ben sürekli baktığım halde babasına emanet ettiğim ilk 5 dakika içinde yüzü göğsü yanmıştı kahveden. Biz dikkat edeceğiz gerisi Allaha emanet. Şimdi iyidir inşallah 
(476 puan) tarafından
Dün bende babasina emanet ettim gözünün önünde çocuk sobada elini yakmış telefona. Bakcam diye çocuğa bakmamış çok pişman oldum ona emanet ettim icin
(1,550 puan) tarafından
Ona da ders olmuştur inşallah. Şimdi nasıl durumu?
(10,348 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim size de insanın ciğeri liğme liğme oluyor çığlığı yüzü aklımda
0 oy
(6,792 puan) tarafından

:ermm:Benimki de e. Süpürgenin ucunu kafasına vurur sinirlendiğinde. Korkuyom kendine zarar gelir diye.

Geçmiş olsun hayırdır inşallah.

(10,348 puan) tarafından
(6,792 puan) tarafından
☹️ büyük geçmiş olsun canım benim. Allah korumuş yavrucağı...
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Allah bağışlasın sana canm sadaka çıkart
(10,348 puan) tarafından
Vericem vericem canım Allah razı olsun
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım nasıl oldu 
(10,348 puan) tarafından
(1,100 puan) tarafından
Yaaa canım çok üzüldüm kıyamam ben ya çok geçmiş olsun Allah saklasın yavrularımızı
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Sakın kendini kötü hissetme sen yavruna bir şey olsun diye mi yalnız bırakıyorsun sanki bile bile mi istedin başına bir şey gelsin sakın asla kendini kötü hissetme rabbim evladinin acısını yaşatmasın hiçbir zaman canım bizde düşe kalka büyüdük rabbim can sağlığı versin inşallah <3

(10,348 puan) tarafından
Ah eda bu nasıl bir ruh hali. Annelik en çok böyle zamanda zormuş canım vallahi Bizim hatamız ütü düştü ya çocuğumun yüzüne koca ütü etajerin üzerinden. Sağol canım benim
(3,739 puan) tarafından
Sen çok iyi bir annesin bunu unutma emi :) yasaya yasaya ogrenecez her şeyi üzülme emi çok geçmiş olsun yavrucaga
(10,348 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun senden
(3,739 puan) tarafından
Senden de kuzum op benim için kuzuyu olur mu :)
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm
(10,348 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(791 puan) tarafından
E açıklama yap bilelim cnm geçmiş olsun 
(10,348 puan) tarafından
Canım kızımı uyuttum. Daha yeni. Canım salondaydı babası da odada ütü yapıyordu ben baktım babası mutfakta dedim 2 dk kıza bak lavaboya gideyim. Tamam derken o bi çığlık geldi baktım ütü odasına geçmiş etajerden ütüyü çekmiş. Ütü takılı değildi burnu kan içinde nasıl çıktık evden o hastaneye nasıl gittik bilmiyorum ben. Suratını unutamıyorum yavrumun. Çok şükür çizik var biraz derin. Dikiş bandı taktı elini sürekli atıyor minicik burnuna yavrum. Ya daha geri gelseydi ya da kırılsa idi burnu. Hala ağlıyorum.
(791 puan) tarafından
Allahtan yanmamış ya
0 oy
(9,212 puan) tarafından
Canm benim yorumlardan okudum Allah beterinden korusub :((( hadi ütu fişte olsaydı Allah korusun yansaydı :(( çok şukur ucuz atlatmışsınz verilmiş sadakanız varmş. 

Şuan seni o kadar iyi anlıyorum ki, bizde de buna benzer bişey oldu 3 5ay oncesi

Eşim pc başındaydı çocuğa bak lavaboya gdecm ddm o da dalmş pc ye kızm dğer odada koltuğa çıkmş koşarken düşmuş yere koltuğun tepesinden 

Oyle ağladı oyle ağladı ki bde ben eşime bağırdm neden bakmadn die korktu çocuğum morardı kaldı kucağmda gozleri fln gitti. Katılma nobeti geçirdik o gun ilk defa. Inşallah da son olur. Ben titremekten kendime gelemedim eşim çocuktan çok benden korktu hastaneye gittiğimzde banada bakmalarnı soyledi ama yavrum iyiydiya şukurlwr olsun bende iyiydim artk. 

Allah esirgesin cumlenin evladını acısnı gostermesin
(10,348 puan) tarafından
Amin canım amin babası hemen gelıyorum diyesiye yaptı yapacağını kızım o yüzü gitmiyor gözümün önünden evden anahtarı bile almadan pijama ile gittik hastaneye çilingir ile girdik eve de. Şükür sakinim şimdi ama aklım gitti daha gölgesi olurum yavrumun
(9,212 puan) tarafından
Inan yanımzdayken bile duşuyorlar bazen.. bilmiyorum çocuklar çok hareketli nerden ne zarar geleceğni bilemiyorlar bu yuzden de ne kdar dikkat etsek bile boyle kazalar yaşanabiliyor..
Allah daha kotusunu yaşatmasın inşallah.. ben 3gun boyunca aklıma geldikce ağlamştm ilk gunu soylemiyorum bile
(10,348 puan) tarafından
Allah korusun hepsini canım bununla geçmiş olsun ikimize de
0 oy
(48,668 puan) tarafından
noldu canim benim geçmiş olsun sadaka verin
(10,348 puan) tarafından
İyi canım bant rahatsız ediyor sanırım. Elini atıyor uyuttum ama göğsüme bir sokulması var ikbal nasıl korktu kuş gibi çarpıyordu kalbi. O yol bitmedi bana
(48,668 puan) tarafından
canim benim.utulerde cok agir oluyo dedigin gibi iyi ki kafasina falan gelmemis daha dikkatli ol canim ayaklanmis merak zamanlari ellemedikleri bisey kalmiyo
(10,348 puan) tarafından
Aynen canım ya kafasına gelseydi allahım düşünmek bile istemiyorum bunu düşününce diyorum ne aptalım ben ne aptalım ya...nasıl hesap edemem çıkıp gideceğinş
(48,668 puan) tarafından
babasi nerdeydi ben onu anlamadim. çekmecem alcak benimde bıçakları falan ne varsa yukari kaldirdim simdi kasla göz arasi siziveriyo bebekler
(10,348 puan) tarafından
Canım mutfaga geçmiş odadan ben de salon ile mutfak yan yana yatak odası da salonun diğer yanı ben mutfağa geçip eşime dedim iki dakika bak hayatım diye tamam dedi o ara çığlık geldi zaten ben salondan çıkınca arkamadan çıkmış o da. Benim de her yerde kilit var bıçak vs yukarda bu olmadık yerden oldu geldi başımıza
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim beterinden korusun inşaAllah. Gerçekten her saniye takip etmek zorundayız çünkü hiç durmuyorlar ve dikkatlerini hep zararlı şeyler çekiyor nedense.. 
(10,348 puan) tarafından
Akıllandım canım artık gölgesi olacağım işim varsa da park beşiğe koyucsm çok kötü oldum ama şimdi sakinim Allah razı olsun
(2,323 puan) tarafından
Çocuklar çok hareketli gerçekten ve olacağı varmış kendini suçlama inşaAllah birdaha olmaz canım Allah korusun evlatlarımızı.
(10,348 puan) tarafından
Amin canım inşallah Rabbim kaza bela vermesin kimseye evladının can acısını göstermesin
0 oy
(863 puan) tarafından
Kimse yapmıyor olur mu kendini suçlama lütfen okudum yorumlarda gördüm Allah korusun beterinden meraklı oluyorlar işte bizimki de yeni yeni emekliyor ayağa filan kalkıyor her yere giriyor lavaboya gidip gelene kadar 
(10,348 puan) tarafından
Canım skaın sakın bırakma yalnız ben yandım kimse aynı kalp sancısını hissetmesin. Her şeyi kurcalamak istiyor salondan odaya geçmesi en çom 10 sn en çok yani.Amin canım Rabbim beterini yaşatmasın
(863 puan) tarafından
Geçen mutfağa kaşık getirmeye gittim tv ünitesine tutunmuş kalkicak panikledim öyle görünce oda ben panikleyince panikledi düştü gözünün kenarı başı çizildi oturdum ağladım bende Rabbim korusun bebeklerimizi bir daha da tuvalete bile yanimda götürüyorum
(10,348 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun inan canım. Rabbim kötüsünü yaşatmasın acısını göstermesin yavrularımızın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 548 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 751 göst.
4 Mart 2020 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.