+1 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzular merhaba 

Farklı fikir görüşler istiyorum o yuzden sormak istiyorum 

Anneci lafi eşimin yanında halt etmiş tovbe ya rabbi benim eşimin tapmak gibi bisey. Kızlar tamam o annesi bende bi anneyim ama ne eş oluşum belli ne anne. Eşim her zaman annesinin dibinde esimle 1 saat oturup konusmuslugum  yoktur çünkü hep annesinin yanında aynı evde oturuyoruz. 

Ben esime bisey söylemeye çalışsam anne hakkı ödenmez. Her sey olur yar bulunur anne bulunmaz diyor bi de sürekli  Nihat hatipoglunun anlattığı anne hakkı onlari anlatıyor. Ama bu kadarı fazla değil mi peki benle niye evlendin ablan da evli esi ona boyle mi diyorum herkesin fıtratı Farklı diyo.

Abartmıyorum bunalıma girdim bu kadarı fazla beni hizmetçi olarak mi aldınız  işiniz  gücünüz yapılıyor  ne söz hakkı var ne başka bisey .

Anne de 

Anne ...

?

14 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Neden evlenmiş yada evlendirmis kişisel ihtiyaç için mi? Yoksa erkek olduğunu kanıtlamak için mi? 
tarafından
Bilmiyorum ne yapmam gerekiyor
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Bişey yazacaktım ama şimdi saçma sapan sende kayınvalide olacaksın biraz düşünceli ol diye boş tayfa gelir tokatlatırlar kendilerini bana. O yüzden Allah yardımcın olsun diyorum senide çok iyi anlıyorum 
tarafından
Ben bunu anlıyorum canım bazi insanlar gibi annesi hayatımdan çıksın oğlunu aramasın deniyorum ama inan bu cok fazla
(321 puan) tarafından
Biliyorum anlıyabiliyorum seni gerçekten yani ağır konuşacaktım annesine de eşine de ama duyar kasmak için biri gelip bişey yazar diye yazmadım
tarafından
Herkes istediğini söylesin sende fikrini özgürce belirtebilirsin
(321 puan) tarafından
Eğer ailesiyle aynı evde yaşasak bende senin yaşadıklarını yaşardım. O yüzden anlayabiliyorum, ben ama senin gibi dayanamazdım sanırım evim ayrı olduğu halde dayanamıyorum. Hayır ananızla oturup kalkmayı bu kadar çok seviyorsanız evlenmeyin.
Ahh boşuna dememişler ; Eşine değilde evladına aşık anne/babaların çocuklarıyla evlenmeyin diye
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim kaynanam da oğlum eşini benden çok seversen kıldığın namaz kabul olmaz diye diye çocuğun aklına girdi ... 
(85 puan) tarafından
Kaynanan elmayla armutu çok fena karıştırmış.
(352 puan) tarafından
Deseydin seninde kocan böyle mi anasına düşkündü şuna bak onun kızları yok mu İnş onunda kocaları böyle düşkün olurda görürümm hem dinen erkeklerinn peygamberimizin sahabeler karılarına düşkünlüğü ile meşhurlar
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bazi erkekler anneye saygiyi hurmeti yanlış anlayıp suyunu çıkarıyorlar. bizde merhametsiz degiliz sevsekte sevmesekte annelere mecbur bakariz. ama elleri ayakları tutarken evli olmanin bilincine varmalari gerekiyo. evlenince sorumluluk annr babadan ese ve çocuklara geciyo oncelik sirasi degisiyo. evlenince annelerine ihanet ettiklerini düşünüyorlar heralde. boyle anneciler evlenmemeli
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Benimki de aynı anlıyorum seni
0 oy
(352 puan) tarafından
Anaaaa bende kendimkine anneci diyordum kız Allah yardım etsin madem bu kadar anasına düşkün evlenmeseydi şuna bak de bana ilgi alaka göstermekte hakkım var madem bu kadar analık hakkından korkuyor yarın seninde günahını alıyor hakkımı helal etmem o zaman anan gelsin kurtarsın de wiii ben olsam kanser olurdum valla kurban olsun sana 
tarafından
Ben kanser oldum zaten
0 oy
(749 puan) tarafından
Anne hakki odenmez ama bu kadar dinine düskünse birazda eşinin haklarini araştirsin .peygamber efendimizin hanimlarina nasil davranip incitmedigini ogrensin
0 oy
(119,342 puan) tarafından
sen anlamadinmi nisanlilik doneminde falan
0 oy
(608 puan) tarafından
Nihat hatip oğlunun kocanın kadın üzerindeki haklarını da açsın dinlesin o zaman tek taraflı işine gelen yanları dinlemesin. Evde sesli sesli aç duysun 
0 oy
tarafından
Kayınvaliden nasılsın bu durumu sana karşı kullanıyor mu? Huzursuzluk çıkarıyor mu?
tarafından
Elbette kuzu çıkarmaz olur mu
tarafından
Ahh ahh ne diyim ki Allah eşine de annesne de merhamet versin inşallah canım benim...
0 oy
tarafından
Anne hakkini cok iyo öğrenmiş haniminin hakkini da ogrensin bir zahmet eşin 
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Bagımlı evlat çok sıkıntı Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin canım he valla cok
0 oy
tarafından

Diyecen ananınnnnnn 

tarafından
Dedim kuzu  annem arkadaşın değil dedi
Hahhahahaah
tarafından
Yohhh artokkk:)
tarafından
Valla kiz ama  kavga zamanında demedim ya espri olsun diye ananın dedim ona da kızdı
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sende eşyanı topla anne ne git sorarsada senin ki anada benimki ağaç kovuğumu al ananın hayrını gör de 
tarafından
Kiz o kadar kolay mi ya bilmiyorum zaten gurbetteyjm senede 1 gidiyorum
(5,311 puan) tarafından
Valla ona kolay olan bana niye zor olsun ki insan elindekini kaybedince kıymete biniyor ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 474 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 378 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hatice Eren (3,830 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 372 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde minigim_1 (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 916 göst.