0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından

bigün çalıştıgım iş yerinde wc girmiştim Bi baktım fare o bana bakıyor ben ona fareye dedim dön arkanı ayıp tuvaletimi yapcam dedim:)) sonra çıktım wcden müdürü çagırdım Bi tane almış süpürge kovalamaya çalısıyor kovanın içine sokmaya çalışıyor sonra kovayakoyup sokoga atmıştı :)) aklıma geldikçe gülerim 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Markette calisodum baharat rafına ürün yerlestryodum eski ürünler alıp yenisini arkaya koyacaktm elimi almak icin attım bahratlar geldi arasna bı baktım fare elimde Allah'ım nasi bir çığlık attım elimden de atamadım ***** gibi bagra bagra ağladım markette müşteriler bakiodi bana müdür de musteri derdinde bagrma müşteri görecek diye sonra bıraktım attım fareyi elimi camasr suyu a yatrdydim iyyy aklımdan cikmio o gün 
(749 puan) tarafından
Bnmde coxukken iki parmagima sürunmüstü ve ben o iki parmagi koparip atmak istiyordum saniyordumki artik o parmaklar ise yaramiucak ve asiri tiksinmistim yani birkac gun kendime gelememistim ayy boyle cok anilarim var
tarafından
Bende aynısını o elim için düşünmüştüm bı kaç gün şeffaf eldiven takmistm öyle gezmstm
(476 puan) tarafından
İyi müdür kovmamış seni canm :)) ama insan Bi anda elinde görünce bagırır tabi:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Babaannemin evi tahtadan yani ahşaptan bir müstakil evdi o zamanlar çocuktum yaşımı pek hatırlamıyorum neyse bir yerde delik varmış evde fare kaynıyor bütün gece uyumadık tam uyuycam birde ne göreyim fareler biri ileri biri geri geziyor babaanne fare var dedim birşey olmaz onlar benim arkadaşım demez mi uykular haram olmuştu bana :D

(476 puan) tarafından
Ayyy inanmıyorum kadıncağız alışmış artık onlara:)) bnmde eşimin babaannesinin ole ahşaptan ne ararsan vardı ewinde eşim yılan görmüştü hatta o gece hiç uyumamıştı ben mışıl mışıl yatıp uyumuştum :)
tarafından
Yetmiyormuş gibi annem mutfaktaki çekyatta uyuyormuş kulağında bir kıpırdama hissetmiş birden kalkmış eğer uyanmasaydı fare kulak kıkırdağını yerdi bilirsin belki fareler kıkırdakları ısırıyor yiyiyor
(476 puan) tarafından
Yok bilmiyordur canım fareler ne bulsa yiyorlar da kıkırdak yedigini bilmiyordum
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Fareye fırsat verseydin belki dönerdi arkasını :woot:

(476 puan) tarafından
Ole gezeleyip gezeleyip durdu tuvalette :))
(6,136 puan) tarafından
Ha şansını kaybetti diyorsun yani :D
(476 puan) tarafından
Aynn canm :))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben de bekarken annemde mutfağa gittim bahçe kapısı açıktı çikolata yedim böyle reklamlardaki gibi kendimden geçe geçe sandım hayal gördüm birşey geçti gibi geldi nasıl transa geçtiysem dedim artık içeri geldim kedi var evde gitti mutfağa pusu kurdu ısrarla bekliyor neyse annem gitti mutfağa kadın feryaf figan komşuyu falan çağırdık yakaladılar

Daha önce de banyo tadilatta bizde yine kedi var gider yerine biz peçete bez kapatıyoruz o düşüyor kedi yine gidip gelip kokluyor. Birgün bir girdim banyoya yanımdan fırlaması bir oldu onu da yakaladık ama hatırlamıyorum nasıl 
(476 puan) tarafından
Kediye bak sen onu yakalsaydı Bi hamlede agzına atıverirdi
(13,202 puan) tarafından
Yok kız ev kedisi o yedirmem hastalık falan olur zaten komşu gelince aldım kediyi girdim odaya saklandık
0 oy
(749 puan) tarafından
Ayy cocuktum yaa dedemlerde kalirdım yazın koyde sık sık elektrikler giderdi bi akşam oturiyoruz tv izliyoruz pat eletrik gitti tabi ortalık zifiri karanlik ama tikir tikir sesler geliyor hemen geldi elektrikler bi baktik fare ordan oraya kacisiyorr ayy birde bi gun acikmiaim actim gene babannemin dolabi ekmek almaya bir baktim posetin icinde n cikti ve bunun gibi bir dunya ani bu yuzden asiri fobim var tv de kitapta vs gorsem asla bakamm:(
(476 puan) tarafından
İyi bari ekmeği. Alıcam die fareyi eline almamışsın :))
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Benimde var koyde yavru fareye oldurecekler diye hadi git bak seni gormesinler oldurerler diyip kovaladim yakalnmadi Allahdan 

Bi gecede uyurken tam ustumden gecmisti
(476 puan) tarafından
Gece uykudayken iyi bagırmamıssın:)
(3,767 puan) tarafından
Yok bagirmadim alistim farelere  
En cok orumcekden korkuyodum onada alistim
(476 puan) tarafından
Örümcekten korkulr mu cnm yaaa ne tuhaf dimi onlar bizden korkuyor biz onlardan
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Fare deyince kaşındım bii
(476 puan) tarafından
Hemn tiksiniyorsunuz dimi:))
0 oy
(394 puan) tarafından
Burger kingde çalıştım bende bekarken hep farelerle boğusurduk :))) 
tarafından
Oyle vallaa canim
Ay cok kotuymus ama ben olsam bir dusunur olmadı sikayet ederdim vallaa banane parasini alsin gozune soksun..

Simdi o dedigim yer goz onunfe hersey goz onunde yapiliyor carsinin tam ortasindan bisey olmazsa oradan devam
(476 puan) tarafından
Iyyy walla ben artık hiç yemem zaten uzun zamandır yemiyordum köfteci yusuftan alıyorum hamburger hem daha uygun
(394 puan) tarafından
Donduruvularda bile ölen fareler vardı ıyyyyyy
(1,845 puan) tarafından
Ya kız deme deme anlatmaaaa biz neler yediik ksakkasm
(394 puan) tarafından
Valla benden size söylemesi burger den mc den bişey yemeyin avmlerde hşç yemeyin en cok avmlerde oluyo zaten
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kayınpederime gitmiştim köye orda tuvalet dışarıda tam iş üzerindeydim birden fare geçti önümden az daha donumu çekmeden kaçacaktım :) 
(476 puan) tarafından
Allah iyiliğini versinn :)) fare bak utanmış da kaçmış senden bnm ki bana bakıyordu:))
(12,494 puan) tarafından
Ahahaa manzara hoşuna gitmiş zaar :))
(476 puan) tarafından
Bencede cnm sonra gezeleyip gezeleyip durdu utandı herhalde sonradan :))
(12,494 puan) tarafından
Ahahaa Allah iyiligini versin ya
:))
(476 puan) tarafından
Amin canm :))
0 oy
(298 puan) tarafından

Ilk kizima hamileydim hatta doğum zamanlarimdi eve findik faresi girmsiti bahceden esim tuzak kurup öldürmüştü terligin altına yapiskan sürmüştü diger esini de bulasik makinesinin kapaginin altına koymus makineyi yerlestiriyorum bi yerden vik vik ses geliyo telefonda da annemle konusuyorum anneme diyorum ki psikolojimi bozdu bu ****** sesleri kulağıma geliyo makinenin kapagini bi kaldirdm ne görim terlige yapişmış o koca gobegimle bi kacisim vardı salona aklima geldikce kahkaha atiyorum cok korkmustum ama:D

(476 puan) tarafından
Korkudan iyi bebegi dogurmamıssın cnm :))
(298 puan) tarafından
Yok dogurmadim yaa :)
(476 puan) tarafından
İyi bari cnm :))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende tekstil de çalışıyorum pantolon paçası yapıyorum neyse sabh ise başladık ilk posta bitti ikinciyi aldım bir sağlam ikiyi elime bir aldım hop üstüme bisi düştü bacaklarimi açtım gibi yere düştü Bi baktım fare o bna bakıyor ben ona ama aklım çıktı bir fırladım çığlık çığlığa utulerin oraya ama herkez yerlere yatıyor benim halime patron geldi koşa koşa dedim fare Allah seni dedi bisi oldu sandım dedi ay yavrulamis parçaya bussuru yavru çıktı böyle komik bir anım vardı ☺️☺️☺️

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 253 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nece34 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 932 göst.
0 oy
25 cevap 509 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu