0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından

Demin bi arkadaş post açmış alyansla ilgili aklıma geldi benimde hamileyken alyansımı kaybetmiştim tabi hormonlar içerde halay çekiyo heryerde aradım taradım yok oturdum bi güzel ağladım bi gün boyunca ertesi gün dolabın kapağını açtım karpuz almak için bi baktım yüzük buzdolabında karpuzun altında :D o yüzük nasıl oraya girdi hala bi fikrim yok sizinde var mı böyle anılarınız :)

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
O da birşey mi ben evlenmeden önce 8 yaşındaki kız kardeşimi AVM nin soyunma kabininde unutup eve döndüğüm zaman yokluğunu fark etmiştim annem söyleyince hamile falan da değildim kendi sa lak ligim ahhshaha o zaman çok ağlamıştım ama şimdi aklıma geldikçe güleriz kardeşimle ilginç olan 1 saat boyunca biz AVM ye dönene kadar kabinde oturmuş tü bıraktığim yerde bulduk
(233 puan) tarafından
Kız allah seni napmasın kahkaha attım :D
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından

İki gündür eşimle diğer montunu arıyorduk. dolaba astigimdan emindim. Eşimle ben belki 50 defa açtık baktık yok. 2. Günün sonunda gördük. Hani defalarca baktık asılı olan bişeyi nasıl göremedik. Komik degil ama bulamama konusu olunca anlatayım dedim:D

(233 puan) tarafından
Oluyo öyle bazen dalgınlıklar tuhaf olan ikiniz birden nasıl görmediniz :D
(6,047 puan) tarafından
Bulunca oda çok şaşırdı takım elbiselerinin olduğu asılan çantalı torbalar var ya onları bile açıp baktık. Şeytan aldı götürdü satamadan getirdi diyelim
0 oy
(971 puan) tarafından

Bende kayananam gilde çamaşır yıkadım banyoda kovada ellerim çok kaygan olmuş demek tursil yüzünden tursilli suyu tuvalete dökeyim derken yüzüğüm elimden kaydığı gibi deliğe gitti bende anlamadim başta ses çıkınca sonra ellerime bakinca fark ettim :D

(806 puan) tarafından
Anaaa gitti güzelim yüzük :))) yazık olmuş bak
(233 puan) tarafından
Naptınız sonra yenisini alsaydı bari eşin yazık olmuş be :D
(971 puan) tarafından
Alacam dedi ama istemedim daha hevesim kacti daha da takmadim o zamandan beri eşime de onun yerine bilezik aldırdım :D
(233 puan) tarafından
Olsun zarar fazlasıyla karşılanmış en azından :)
(971 puan) tarafından
Yok beee o zaman altin pahalıydı simdi düştü 2 bin zarardayim :D
0 oy
(806 puan) tarafından

Ben evin içinde hiç bir takıyı takmam alyansda dahil. Dışarı çıkarsak işte takarım takılarımı falan... Evde nasıl takıyorsunuz vallaha beni sıkıntı basıyor. Herkes bana dedi çıkartma alışırsın ama alışamadım :D  o yüzden hiç böyle anılarım olmadı :D

(557 puan) tarafından
Aynn cnm ztn takı seven biri değilim gerekli olduğu için takıyorum düğün yada misafirliğe gidince takmak şart bizim burda
(806 puan) tarafından
Ben de pek sevmem. Sevdiğim aksesuar sadece saattir ☺️
(557 puan) tarafından
Bnmde erkek saati ya bir onu severim ve takarım kaynimdan çaldım :-):-):-)
(806 puan) tarafından
Erkek saati kadın saati yeterki hoşuma gitsin alır takarım abilerimden çok almisligim vardır ahahaha ☺️☺️☺️
(557 puan) tarafından
He anladim cnmm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 248 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 311 göst.
0 oy