0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (42 puan) tarafından
Karaciğerimde yağlanma çıktı 2.5 aylık hamileyim böyle olup diyet yapanlar varmı acaba

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diyet değilde hamur işinden uzak dur sağlıklı beslenmeye dikkat et normal yağdan ziyade hakiki zeytinyağı tüketebilirsin tam olarak diyete girmemeni tavsiye ederim
(42 puan) tarafından
Ay inanın midem bulaniyo bisey yemeyince ama eğer diyetten sıkıntı olmazsa yapayım inşallah yarın diyetisyene randevum var bakalım hayirlisi
tarafından
Doktorunuzda onayladıysa yapılabilir ama çokta aç bırakma kendini sağlıklı beslenme de yeterli bence :)
(42 puan) tarafından
Tabiki öyle çok teşekkür ederim cevabınız için
tarafından
Rica ederim sağlıkla kucağına al inşallah
(42 puan) tarafından
Sagol canim inşAllah
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bilinçli olarak hamur işi ekmek en aza indirdim makarna pirinç patates de az diyebileceğim kadar tüketiyorum sebze meyve balık et tarzı beslendim doktorum kilo alışım için tebrik etti çok güzel ilerlemişsin diye. 
(42 puan) tarafından
Benim bunyem kilo almaya o kadar meyilli ki gerçekten kilo kadar kötü bi hastalık yok ve kilolu hamile kaldım karaciğer değerlerim yüksek cıktı doktor diyetisyene git dedi bakalım diyetisyen ne diyecek
(1,755 puan) tarafından
Benimde boyum çok kısa olunca (1.50)  5 kilo bile alsam yuvarlak topa dönüşüyorum çok komik çirkin duruyor mecburen dikkat etmem gerekti. Sizinde sağlığınızı tetikliyormus diyetisyen kontrolünde kilo almanız daha sağlıklı hem kafanızda rahat eder
(42 puan) tarafından
Aynen öyle teşekkür ederim cevabınız için

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 262 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 807 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sweety_97 (12,646 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 295 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...