0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar herkes 50 55 kilo ile hamile bende zayıf olmak istiyorum 17 haftalık hamileyim 75 kiloyum zayıflamak istiyorum ama hamileyim :( moralim çok bozuk ne yapabilirim

8 Cevaplar

+1 oy
(1,837 puan) tarafından
82 kiloyla hamile kaldım şuan 35 haftalığım , 2 kilo aldım ekmeği tamamen kestim yediğim zaman da çavdar yada yulaf ekmeği iki dilim fazlası yok günde en az 2.5 litre su içiyorum yürüyüş çok yapamıyorum oturduğum yerden dolayı çok fazla sebze yemeği tüketiyorum diyet de yapmıyorum tatlıyı da aşırı yiyorum ama çok şükür almadım kilo tam tersi kollarım ve suratım da küçüldü bebeğim de sağlıklı diyet olarak bakma o zaman psikolojikmen zayiflayamiyor insan 
(1,108 puan) tarafından
İki kilo alman gayet iyi bebeğin bı sıkıntısı yoksa çok çok iyi neredeyse hiç kilo almamissin derim ben
Bende ekmek yemeyi keseceğim sebze meyve yesem bebek beslenir mi ona bişey olsun istemiyorum :(
(1,837 puan) tarafından
Canım en son 33 haftalıkken gittim doktora 2100 gramdi bebeğim gayet iyi dedi doktor bugün randevum var gidince sana tekrar yazayım iki haftada kaç kilo almış bebiş öğrenince için rahat olsun bebek doyar kilo da alır kaşar peynir süt ceviz fındık fıstık bir avucu geçmeyecek şekilde ye gün içinde hem tok tutuyor hem bebise kilo yapıyor
(1,108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bilgilendirmen için sağlıkla kucağımıza alırız insaAllah bebisleri :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ekmegi birak bol su ic yürüyüş yap dizenli
(1,108 puan) tarafından
Hiç mi ekmek yemiyim bol su içiyorum zaten ama inan moralim çok bozuk TV de herkes zayıf zayıf :( bide sabah birisi post açmış kaç kilosunun kaç haftalık hamilesiniz diye en şişko bendim :( uf
0 oy
(850 puan) tarafından
Diyetisyene gidebilirsiniz, en doğru o yönlendirir sizi. 
(1,108 puan) tarafından
Sanırım öyle yapacağım :(
0 oy
(149 puan) tarafından
Ben de 78 kiloyum. 15.haftam :( akşam 7 den sonra yemek yemeyi bırakıyorum. Daha çok süt yogurt ya da su gibi şeyler oluyo o saatlerde. Kilo almak hiç istemiyorum ama 2 kilo aldım 76 ile hamile kalmıştım. Ben de kara kara düşünüyorm çok takıyorum kiloyu 
(1,108 puan) tarafından
Ben aslinda takmıyorum kiloyu ama çoğu kişi zayıf zayıf hamile görünce takar oldum :( ne yapsak bilemedim bebeyide vitamindir koymak istemiyom :((
(149 puan) tarafından
Ilk hamileligimde 30 a yakın kilo almıştım. Bu ikinci olduğu için biraz daha dikkatli davranıyorum gerçekten fazla kilo almak iyi değil ben bu yüzden normal doğum yapamadım belki zayıf olsaydım kolay olurdu herşey.. Akşam 6 ya kadar istediğini ye ama 6 dan sonra yeme sorun olmaz..
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Hamilelikte diyet önerilmiyor diye biliyorum, kilo çok aşırıysa doktor söylüyor, diyetisyen eşliğinde yapılıyor çok mecbur kalınırsa
(1,108 puan) tarafından
Doktor bişey söylemedi kilom ile ilgili ben takıntı yapıyorum :(
(1,552 puan) tarafından
Siz bilirsiniz ama doktor bişey demediyse yapmayın, illa yapacaksanız da iyi bir diyetisyen eşliğinde yapın da bebişe bi zarar gelmesin :(
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende 20 kiloya yakin aldim cnm.
(1,108 puan) tarafından
Böyle duyunceda istemsiz moralim yerine geliyor inanır misin :)
(3,895 puan) tarafından
:) gelsin gelsin ..
0 oy
(39 puan) tarafından
Haftamız aynı ben 89 kiloyum öleyim ben :(
(1,108 puan) tarafından
Kaç kilo ile hamile kaldın canım :(
(39 puan) tarafından
89 hiç almadım henuz kilo
0 oy
tarafından
Veriliyor doğumdan sonra ben 58kiloyla hamile kaldim 87kiloyla doguma girdim suan 58 kiloma geri dondum
(1,108 puan) tarafından
neredeyse  30 kilo mu aldin :( ben 30 kilo daha alsam herhaldem 100 ü geçerim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gelsenee (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
0 oy
6 cevap 218 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedeff (212 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı

...