0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından

5 Cevaplar

+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Belki liçleyeksnz ama idam çözüm değil hadım lazım kansızlara
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Zaten idam gelmediği sürece bu pislikler bitmezzzz ıçeride noluyor bizim verdiğimiz paralarla bu pisliklerin karnı doyuyor yiyip içip yatıyor aslında bunları hemen gebertmiceksin ibretlik olarak işkence yapıcaksın ozmn annelerin bi nebzede olsa içleri soğucak 
(6,658 puan) tarafından
Gerçekten çok haklısın bende öyle diyorum ibreti alem için meydanda her yerini kesecekler utanmazlar bebeden ne istiyon sen ş.e.r.e.f.s.i.z dayanamıyorum ben ya onlar gibi pislikler olduğu sürece hayatımız yarım yurt dışında tam hatırlamıyorum neresi böyle bi olay olmuş kadına tecavüz mahkeme ceze vermeyince halk adamı tren rayına bağlayıp öldürmüş ondan sonra bir daha yapan olmamış bize de lazım
(1,929 puan) tarafından
He işte bizdede böyle olsa bunlar bukadar rahat olmazlar ama yokk işte 10 yıl yatar çıkar
(6,658 puan) tarafından
Aynen öyle Allah ıslah eylesin akıl fikir vicdan versin
0 oy
(392 puan) tarafından
İdam bir çözüm değil onlar için bir kurtuluş olur. Bence meydana çıkarıp sokağa polis kontrolünde bırakılıp halkın eline vermek lazım. Halk ona ne yapacağını bilir hem insanlarin içi soğumuş olur. 
0 oy
tarafından
Neoldu kız kim yapmış bu vijdanszligi
0 oy
tarafından
O pislikleri hadım etmek lazım erkekliğini alacaksın elinden satırla kesecen canlı canlı Allahım sen evlatlarımızı koru 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 258 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 681 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,204 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 414 göst.
14 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Moryel (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,754 soru

11,957,529 cevap

36,123 kullanıcı

...