+2 oy
671 göst.
Diğer kategorisinde (11,026 puan) tarafından
Aglaya aglaya içim çıktı. Ya evelnirken test yapılsın bu insan evlenebilrimi üreyince cocuga bakıp sahip cıkabilir mi diye ya. Büyük konusmak istemiyorum ama yani oralarda orp yaprken nasıl gitmez bir polise anne. Cocuklarımı aldılar beni tehditle fuhus yaptırıyorlar diye. Ayaga kalkardı bütün emniyet o cocuklar bulunurdu. Yavruya ne oldugu belli degil. Nasıl öldügü belli degil ya. Kurbandaki kuzu gıbı derın dondurucuya koymuşlar bu nasıl vıcdan. 

21 Cevaplar

+2 oy
(1,411 puan) tarafından
Ben yazacaktım aynilarini. Kesinllikle evlenmeden önce akli dengesi hakkinda ve diğer sağlik kontrolleri yapilmalı. Kadin kendi bebeğini tanimadi ya anne bebeğini tanimaz mi ? Beni fuhuşa sürüklediler çocuklarimi aldilar uyusturucu kullandirdilar hasktir ordan sünepe 11 ay boyunca niye sakladın şehrin göbeğindesin polise gidemedin mi şimdi mi aklina geldi ortaliği ayaklandirmak. 

Dün küçük çocuğu bulduklarinda erkek polislere gidince bakici kadinin " erkeklerden korkuyo ağliyo cildiriyo" dediği yerde ben yerle bir oldum. Neden korkuyo ne tramvasi varda korkuyo erkeklerden ? 
(11,026 puan) tarafından
Kısorlasfırılsın bunlar ya. Oralarına kızgın demirle daglasınlar
(1,411 puan) tarafından
Orosbyu mezara koymuslar kimle yatacam demis. Melisaninki de o misal işte gamzeyle o pzevenk için kavga ediyolarmis kiskançliktan... Yaziklarr olsun
(2,265 puan) tarafından
Duymamm miiii . O stüdyoda onu linç etmeleri lazimdi . Hala psikolojisi bozuk muamelesi yapıyorlar. Kullandığı uyuşturucunun sebebiyle . Ya Bi siktrngidin zorla dumanimi çektirdiler. Kotalı yatiyomus. 35 40 kişi diyo ya şaka gibi . İrem aynı dediğin gibi . Offf offf bitane de hani dedesinden olan kız vardı yörükler annesine senelerce tecavüz etmiş bak onunda var kahpeliği sen seni altına alan adamın yanına nasıl çocuk bırakıyorsun. Hiç mi yolda izde polis görmedin ve bir değil iki değil hiç mi kan vs görmedin oarin organı minicik hiç mi bir değişiklik sezmedjn.  Bu çocukların altini almiyomusunuz ya . Varya cildiriyorum böylesi kadinlarinn agzinaaa sicmak istyorum verseler ellerimize Bi adaleti biz saglasakkk . Halaaa stüdyoda konuşturuyorlar  caydiricilik yok. Bi anne nasıl evladına bunların yapılmasına göz yumar allahimmm başa verme. rabbimmmm evlatlarımızı koruuu amiiiinnnnn
(1,723 puan) tarafından
Kız hangi program buu
(2,265 puan) tarafından
Müge anliii
-Reklam-
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Hangi olay bu nerede çıktı daha Bağcılar olayının etkisi altındayım zaten sen Aklımızı koru yarabbim.
(1,376 puan) tarafından
Post sahibi degilm ama smdi yazınca soylim dedim bende o olayın etkisindeyim kaç gündür yemek yiyemiyorum midem bulanıyor : (
(11,026 puan) tarafından
Kız mügede cıktı ortalık ayaga kalktı. Sosyal medya yıkılıyor. Polisler nasıl gördüyse cocugu orada etkisinden cıkamıyorlarmış
(7,742 puan) tarafından
Ayyy çslıştığım için hiç izlemiyorum buralardan sosyal medyadan duyuyorum vah yavrum vah
(6,046 puan) tarafından
Vücudun da darp ve sigara izleri varmış bebeğin.  Twitter da öyle yazıyordu. Muhabir de öyle diyordy
(11,026 puan) tarafından
Ne yasadı ufacık bebekler
0 oy
tarafından
Dünyanın sonu gelsin artık 
(11,026 puan) tarafından
Bu ne Allah aşkına. Bu nasıl bir vicdandır. Kıyamet yakındır.
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız ne diyon noldu yine
tarafından
Müge anlidakinimi diyorsun
(11,026 puan) tarafından
Evet. Bu nasıl annelik ya. İnsan nasıl bebekleri alınırda durur.
0 oy
(181 puan) tarafından
Hergun gördüğüm izlediğim şeyler o kadar can yakıcı ki uyuyamıyorum insan evladı için canını vermesi gerekirken böyle şeyler duyunca çok üzülüyorum bu zamanda yaşadığım için ben utanıyorum malesef çocuklarım için endişeliyim dünya artık çok kötü bir yer canim
(11,026 puan) tarafından
Allahım cocuklarımızı nasıl sakınacagız
0 oy
tarafından
Ne oldu kiii ??
(11,026 puan) tarafından
Mügedeki olay.
tarafından
Müge izlemiyorum ki cano
(11,026 puan) tarafından
2 tane bebek. Biri 1.5 biri 3 yasında. Annesini cocukluk arkadası ve sevgilisi sözde cocukları alıp tehdid edip fuhus yaptırmışlar. Ama ne hikmetse kadın aylar sonra konusuyor. Kucuk bulundu. Bakıcı bakmış aylardır.büyuk olan öldürülip derindondurucudaymış bulundu
tarafından
Allah belâlarını versin.  Nasıl kıydılar
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Dünden beri o kadar agladim ki esim diyor ki cocugun anasi senin kadar aglamadi. Evet gelsin annede onu birakan baba da o çocuğu oldurenlerde idam edilsin
(11,026 puan) tarafından
Hepsi idam edilsin. Babada bırakıp gitmiş hepaini. Hepsinde suc
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Annesi uçmuş babası zaten bi yerlerinin keyfinde takılıyor olan her zaman ki gibi çocuklara oluyor Rabbim hak etmeyene evlat nasip etmesin inşallah.
(11,026 puan) tarafından
O kadında var zaten bir halt.
0 oy
tarafından
Hangi olaydan bahsediyorsun 
(11,026 puan) tarafından
Mügedeki ölü bulunan cocuktan
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Hiç mi merak etmedin babalarına haber et hala put gibi tepkisiz 
(11,026 puan) tarafından
Ya babsı sosyal medya acana kadar. Gırdımde yazdıım dedegıne gore elınde telefon da var
(6,680 puan) tarafından
Çocuklara yazık olan onlara oldu
(11,026 puan) tarafından
Olan yavrulara oldu.
0 oy
(12,620 puan) tarafından
O kadın da normal değil saf ***** bişi ya yemin ederim cinlerim hala tepemde o çocuğa üzüntüm ayrı o orspu gamzeyi elime verseler ah ah Bi verseler 
(11,026 puan) tarafından
Ya saflıgına sıcayım onun. Ya kedi köpek vermiyor yavrusunu üstüne atlıyor almaya calısanın. Alsana bir kedinin bile yavrusunu bak nasıl paramparca ediyor elini yüzünü tırmaşayıp ısırıp.
0 oy
(537 puan) tarafından
Yalan hepsi o kadın biliyordu öldüğünü çocuğun kadının gözünde üzüntüden çok korku var çünkü suclanacagi için artık daha ne yaşamamız gerekiyor daha ne olması gerekiyor düzenleme gelsin artık cezalara yasalara yeter İran'da bir kadın öldürüldü diye polis tarafından insanlar günlerdir sokakta isyandalar ölüm pahasına da olsa bizim insanlarımız da birlik yok herkes kendi konforunu düşünüyor başkası ne yaşamış umurunda değil 
(11,026 puan) tarafından
Kız verdi o kendi verdi istiyerek bakmak zor geldi. Bilmem ne de tatlı geldi. Ondan sustu.
(537 puan) tarafından
İnanmasınlar ona onun da cezasını çekmesi lazım ona da zaten ceza verilmezse yazıklar olsun bu adalete
(11,026 puan) tarafından
O annede her boktan haberi var. Gördün mü mügeyi sen o adam yüzünden kavga etmişssin gamzeyle ondan mı konusmayanbasladın diyor.
(537 puan) tarafından
O kadına inanıp zaten cezasız bırakanların o kadın kadar aklı yoktur
(11,026 puan) tarafından
Kız gördügümden beri sinirden sıkıntıdan basım dönüyor. Vertigom var alt üst oldum. Kız bir kediden alamazsın yavruyu. Kız nasıl aldılar elinden sen nasıl kesmedin onları. Ay bir alsam elime sunları ben bunları lime ligme kesipte tuz basmazmıyım  yaralarına
0 oy
tarafından
Şimdi müge de gördüm haberi.

Böyleleri aynı sekilde can versin. Çok acı cokk
(11,026 puan) tarafından
Ya sehir meydanlarında sallandırışsın bunlar
0 oy
tarafından
Kilzar ben melisadan supeleniyorum çünkü melsa kızı hiç tepki vermedi ben o melisaninin yerinde olsam yikilirdim mahvolurdum kendimi yerden asaga atardım vala bu tek gözü yaşlı ben inanıyorum insan çocuğu ölünce böyle tepki vermez bide dondurularak 
(11,026 puan) tarafından
Mugede diyor sen biliyorsun diye zaten. Nasıl cıldırmaz bir ana obu orada tutamaları lazım.
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Bende actim post asarsan simdi onu meydanda bak bakalim bidaha cesaret edebiliyorlarmi
(11,026 puan) tarafından
Kız asılsın asılsın taşlansın bunlar
0 oy
(1,008 puan) tarafından
kürtaj olsadaha iyiydi en azindan bu kadar aci cekmezdi bebekler kurtajlar bile dogum parasi kadar olmus hep merak ederdm dogduktan sonra niye olume terkediyolar valla sirf paradanmis zorla hamile kaliyorlar haa evlenpte kalmis haa tecavuzw ugramis her turlu kadin hamile kaliyor bari 9ay tasidin hic mi analik duygusu olusmadi sende cok kotu yasanilmicak bi dunya oldu kiyamet kopsada herkes cezasini cekse bebekler ölmesin yeter ki
(11,026 puan) tarafından
Bunlar ana degil bunlara ana demeyin. Bunlar dogum yapan hayvanlar kadar bile degil
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Ay sorma benim iç sesim olmuşsun Allah göstermesin ben onun yerinde olsam yayına mı çıkabilirim aklımı kaybederim herhalde bırak yayına çıkmayı elim ayağım tutmaz ölürüm ben sanırım kınamak da istemiyorum benimde kızım var ama bu nasıl bir soğuk kanlilik kızım kuveze girdiğinde ondan daha çok ağladım inan ki ne bu ya televizyon dan kadının yanına gidip sarsamak kendine gel demek istedim vahşice ölmüş evladın mal mal bakıyor 
(11,026 puan) tarafından
Var onda birsey var. O biliyor zaten
0 oy
tarafından
Çarşıda işim vardı izleyemedim o mall anası yine öyke sap gibi mi tepki verdi gerizekalıııı
(11,026 puan) tarafından
Oylece duruyor kız oylece
0 oy
(912 puan) tarafından
Ne idamı ya idam olsa ne olur önce bilinçlenmek gerekir kadın ses çıkarmalı korkmamalı susumamali o kadına uzulenlerin de aklına şaşıyorum nasil susar ya nasıl fuhuşa evet der inanamıyorum kadınlarımizi okutmaliyoz kızlarımıza iz güven asilamaliyoz elli Allen ne der diye buyutmemeliyiz yavrum ne acılar çekti Allah bilir 
(11,026 puan) tarafından
Allah bilinci gectim merhamet vicdan veresin once vicdan. O cocuk gelince morlugu görünce nasıl durur bir anne. Parcalamalı onları.
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Yazık bende çok etkilendim.yani bu çocukların bu şekilde ziyan olmasının sebebebi kesinlikle anne veya babanın aptallığı,bilinçsizligi.bencede evlenmeden önce bir mülakat yada bir zeka testi falan olmalı yazık günah küçücük çocuklara ya
(11,026 puan) tarafından
Kesinlikle olmalı. Kadına bu cocuk bakabilecek mi egitebilecek mi diye bakılmalı erkege bu ailesine bakabilecek mi yanlarında durabılecekmi diye test yapılmalı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 279 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde alasengulgmail.com (23 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 373 göst.
14 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Moryel (1,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 568 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,407 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı