0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
basta eğlence amaciyla yükledim ordaki sesleri eşim sevdi şimdi takipteyim evden çiksın nerede biliyorum neti ve konumu açik olacak iciniz rahat olir bayanlar ve ÜCRETSIZ UYGULAMA zenly

23 Cevaplar

+7 oy
(7,718 puan) tarafından
Gerek yok.  Nereye giderse gitsin. Bu kadar takip etmek niye. Güven gerekli bir evlilikte. Bir problem olursa da o onun onursuzluğu 
(7,718 puan) tarafından
Kişinin fikri neyse zikri de odur derler ya öyle bir durum bu. Bu güvensizlik niye ya? Madem böyle olacak evlenme değil mi?
tarafından
Şimdi bazı erkeklere de güven olmuyo asla ama yapacak olanı asla durduramazsınız
(7,718 puan) tarafından
Tabi ki öyle
tarafından
Bide fikir veriyor sizde indirin diye sen güvenmiyorsun diye bizde mi onu yapalım yani:)))))
(119 puan) tarafından
tbrkler cnm.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Reklam yapiyosun
(68 puan) tarafından
yoo kendim kullanıyorum kız benim ki tavsiye bazı sorunlarım oldu icime kurt düstü şimdi bununla birakıyorum
+1 oy
(895 puan) tarafından
Kiz ne gerek var.bisey yapacak olan tlf biyerde birakir kendi yine gider.adama cip tak sen
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
İçim rahat zaten, insan kocasını bildikten sonra böyle abidik gubidik şeylere gerek yok. Bir evlilikte böyle saçma şeylere düşecek kadar güven bitmişse o evlilik bitmiştir zaten... 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Benimkinin nereye gidip geldiği belli olduğu için gerek Yok :) 
0 oy
tarafından
Neti ve konumu açık olduğunda zaten uygulamaya gerek kalmadan takip edebiliyorsun 
(68 puan) tarafından
nasıl oluyor soyleyebilir misiniz
tarafından
Whatsap hareketli konum
0 oy
tarafından
Birgün buna ihtiyaç duymam inşallah.esim asker olduğu için hep dağ başında cnm.izinlerde de hep dibindeyim.
0 oy
tarafından
Hiç gerek yok saçma geliyor bana böyle şeyler 
0 oy
(677 puan) tarafından
Bu kadarı özel hayata  saygısızlık bence.ben arkadaşımla otursam eşim bnm konustuklarimi mi dinlesin :( yapacak olan o telefonu bi yerde bırakır gene yapar bu kadar da sıkmayın éşlerinizi ters teper 
0 oy
tarafından
Yapmak isteyen adam her şekilde yapar. Bir evlilikde güven yoksa o evlilikden hayır gelmez artık. Kocalarınıza ilk once güvenmeye ögrenseniz ne güzel olur.
0 oy
tarafından
Özel hayat ihlalimden bu tür uygulamalara para cezası var. Büyük konuşmayayım ama bu denli takıntılı olmak kafayı sıyırmak gübi bişey 
0 oy
tarafından
Ne gerek var o benim esirim değil ki istediği yere gitsin zaten bana söyler hatun şuraya gidiyorm diye güvensizlik varsa bile böyle şeyler daha çok soğutur güven kayıp etirir
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Gerek yok ☺️.    
0 oy
tarafından
Arayinca soyluyor zaten nerde oldugunu takip etmeme gerek telefonumu açmama sansida yok
0 oy
(339 puan) tarafından
Yapacak olan her türlü yapar dert etme sen yani 

Benim kocam limanda çalışıyor etrafında kızı bırak kiz sinek bile yok adamın bizim için yorgunluktan cani çıkıyor eve geliyo çocukla uqrasiyo yemek ti sohbetti derken gece oluyor izin gününde hep bnmle eşim bensiz hiç dışarı çıkmıyor guvenmemem için hiç bi sebep yok bnce sende eşini çok abartıp sıkma 
0 oy
tarafından
Boynuna da içinde adım ve telefon numaram yazılı tasma takayım tam olsun :D tövbe Ya Rabbi neler göreceğiz daha bakalım. 
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Programa gerek yok canim bi yere giderken asma kilit tak önüne :D

0 oy
(68 puan) tarafından

eleştiriye açığım sorun değil ama bu uygulamanın amacı benim için aldatma yalan değil sadece hayatta bunlar için eşinizi takip etmezsiniz

abisine altınlarimizi emanete etmiştik evlendigimiz gün gidip bozmuş biz bunu sonradan öğrendik yasakladim bir daha onun evine gitmeyeceksin amcama gittim diyerek oraya gitmiş 
   eleştiri iyidir ama hayat tek yönlü değildir bayanlar
(1,664 puan) tarafından
Ee öğrenince ne yaptınız? Kötü olmuş buarada üzüldüm adınıza
(68 puan) tarafından
aradık eşimle hesap sorduk  ailesine söyledik ortalık karıştı tabi iateseydi ben veriridim benim ihtiyacım yokki maddi olarak şükür  evime giremezsi bir daha dedim bağları kopardım bu arada zenly programında eşimin haberide var habersiz yapılamaz
(1,664 puan) tarafından
Esiniz oraya gittiğini öğrenince ne yaptınız diye sordum
(68 puan) tarafından
oydum diger abisi zorla kadırarak götürmüş
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Onu yükleyp takip edince için rahat olacağına hiç olmasin güvenmediğim biri benim kocam olamaz veya o bana guvenmiyirsa bende onun karısı olmam.

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 483 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
6 cevap 225 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 411 göst.

379,898 soru

11,372,506 cevap

34,855 kullanıcı