+1 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Eltim 9.haftaya giriyor hamileliğinde bende 5+6dayım bu gün doktora gidicem ve elime kaynanama nasıl demeliyim sanki onunla yarış gibi çok saçma bir durum içindeyim

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 aylik olana kadar soyleme 
(7 puan) tarafından
Eşime de hemen demeyelim dedim ama kendi aileme dedim diye senin ailen can da benimki ne dedi
tarafından
O halde o soylesin:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
En iyi sen tanırsın onları. Yapılarına göre hareket et veya eşinden fikir al
(7 puan) tarafından
Ben eşimden önce orada olucam o ben derim diyor ama o bir kaç saatde ben nasıl durucam sorarlar da
0 oy
(395 puan) tarafından
Saçmalama o psikolojiye girme sakın bende 2 ay arayla gebe kaldım yengemle hep böyle şaka yaptılar ama söyledim sevincini yaşa bırak söyle de hamileymişim 
(7 puan) tarafından
Kaynanam hep aradı peş peşe doğurun inşallah dedi ama ben  dediği olmaz sanmıştım
(395 puan) tarafından
Olsun içine doğmuştur belki ara de anne bak dediğin çıktı peşpeşe doğuruyoruz de
0 oy
tarafından

Sen niye söylüyor sunki eşin anasına söylesin.  Bütün sülale öğrenir. Ama hemen söylemeyin. Ben 21.3 haftalik hamileyim yeni öğrendiler.  Oda karnım belli ediyor. Yoksa. Daha çok saklardim 

(7 puan) tarafından
Eşime en azından kalp atışını duyana kadar bekleyelim dedim o da sen ailene dedin bende derim diyor
tarafından
Büyük konuşmayım ama böyle erkeklere sinir oluyorum.  

Benim ailem en başından beri biliyor esim ailesine söylemedi.

Boşver sen deme diyecekse kendi desin
(859 puan) tarafından
Kızzz nasıl tuttun söylemedin valla bravo
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Benim eltimde benden 2 ay sonra hamile kalmıştı. Boşverrr öyle düşünme.. Ben çnce hamile kaldığım halde bana birisi öyle demişti biliyor musun. Eltinle mi yarıştın beraber hamile kaldın diye. Bende sinirlenip onun düğünü olduğunda bile ben hamileymişim zaten ne alakada demiştim. .. Kayınvalidene söylemek içinde bekle. Biz öyle yapmıştık 7 haftalık gibiyken söyledik kalbini filan duyduktan sonra. . garantileşsin bide onun lafı sözü çıkmasın diye eşim bile söylememşti. Dış gebelik olsa yada düşse filan hamile kaldıydı da şu olduydu da muhabbetine girerdi benim kaynanam millete çünkü o yüzden
(7 puan) tarafından
Benim zaten geçen sene 1 gebeliğim sonlandı ama eşim dicez diyor ben hiç istemiyorum hemenn demeyi
0 oy
tarafından
Ne alaka yarışla canım babaanne oluyorsun de sürpriz yap işte 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşim söylemişti ikisinde de ben söylemedim..ben çekinirim dersen eşin arayıp söylesin babaanne oluyosun diye
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Eşin söyler zaten 
0 oy
(477 puan) tarafından
Esin söylesin ben  kaynanamlara iki hamileligimide söylemedim hamile olduğumu esim E söyleyince direk kendi soyledi onlara zatem
0 oy
tarafından
Bence hemen deme birsey dillendirilince hos olmuyor bekle 3 ay bitsin 
0 oy
(895 puan) tarafından
Esin soylesin cnm.ben hep bi esime dedim bide anneme oylede yayildi zaten
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ne alaka yarış tamisin demesi rabbim vermiş kime ne ki boswer takma kafana ne düşünürse düşünsün sen bebeğini düşün 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuzum niye yarış olsun sen hamile kaldığında daha eltinin hamile kaldığından haberin yoktur ki o daha 3 haftalik olmuş oluyor o zamanlar  sen söylemek  istiyorsan eğer laf arasında hadi gözün aydın bir torunun daha oluyor diyebilirsin yada direkt eşin söylesin 
0 oy
(9 puan) tarafından
Biz kaynamla aynı evde yaşıyoruz direk söyledim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Direk şöyle Cnm :)
0 oy
(148 puan) tarafından
Düşünme böyle şeyleri benim elitimle düğünüm 1 ay arayla oldu ve ben şuan 18 haftalık hamileyim onunda bebeği 2 ay önce oldu şans bu hiçte böyle yarış muhabbeti olmadı 
0 oy
tarafından

Görümcem benden bir hafta önde ikimizde duyunca birbirimize sarıldık hatta dediki hadi bakalim kim önce doğuracak :) nolcak kki söyle gitsin söylemez sen daha çok kinlenirler hem kendi ailene demişsin gizli olacaksa iki ailede bilmemeli yanliş yani 

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne alaka yarış falan birine mi sorman lazim hamile kalabilir miyim  diye hamileyim de iste
0 oy
(48,490 puan) tarafından
eltimde ayni anda istemiyodu ama ikiz bebekleri kizimdan 4.5 ay büyük oyle denk geldi ilk kızı diger eltimle yasit yc ay var aralari kiyas oluyo diye istemem diyodu☺️
0 oy
(119,086 puan) tarafından
vence bekle deme

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 382 göst.
0 oy
35 cevap 1,219 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Leyla Aydo (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 420 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu