0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,326 puan) tarafından
Annem idrar yolları enfeksiyonu sanması ile geçen sene başlayan ağrı hala devam etmesi ile çeşitli yerlere gittik. İlk idrar yolları enfeksiyonu tedavisi aldı ise yaramadı, sonra sincanda bulunan lokman hekim hastanesine gittik testler filan yapıldı. Mesane genişlemesi denildi özel üniversite hastanesine yollandı ordada bir şey bulamadılar. Yeni devlet hastanesinde bir doktor bulduk şuanda o doktor yumurtalıkların da sorun var demiş ve doktor ismi vermiş. Ama oda özel, 4 bin TL filan harcadık geçen yıldan beri ve durumumuz şuan iyi değil. Ankarada şehir hastanesinde filan hangi bölüm ve doktor iyi gelir arkadaşlar bir yardımcı olur musunuz lütfen?

3 Cevaplar

0 oy
(44,772 puan) tarafından
Bölüm doktor bilmiyorumda o hastane çok iyi
(2,326 puan) tarafından
Özele yönlendirmiş doktor, şehir hastanesinde gidebileceğimiz bir doktor var mı diye merak ediyorum. İnşallah vardır:(
-Reklam-
0 oy
(4,568 puan) tarafından

Mesane genislemesi var ise üroloji

Yumurtaliklarinda sorun var ise kadin dogum 
Urolojiye gidecek iseniz isim verebilirim kadin doğuma herkez necati beyi oneriyor 
(2,326 puan) tarafından
Yumurtalıklarda sorun olduğu anlaşıldı, necati bey şehir hastanesinde mi çalışıyor acaba ?
(434 puan) tarafından
Necati bey hamilelere bakıyor sizin jinekolojiye gitmeniz gerekiyo
(434 puan) tarafından
Bu arada jinekolojide ulaş çali diye hir doktor var önceden hamilelere bakıyordu ben çok memnundum ona gidebilirsiniz
(4,568 puan) tarafından
Arkadaslara sorup donecegim size
0 oy
(4,568 puan) tarafından
Kadin hastaliklari olarak 

ulaş çalı

Kadir cetinkaya 

Ozlem banu tulmac 

Tercih edebilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 379 göst.
18 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es-Es (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebiss (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,401 puan) tarafından soruldu

382,863 soru

11,460,862 cevap

35,046 kullanıcı

...