0 oy
293 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (91 puan) tarafından
Kızlar bu hafta cuma günü bime bebek arabası geliyor cift yönlü diyor acaba nasıl fikirlerinizi ala bilirmiyim 

6 Cevaplar

0 oy
(476 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum ablam bimin ürünleri iyi oluyor al dedi kararsızım alsam mı almaaammı sabahtn gitmem lazım almak içinde kim gidicek işte 2çocukla
(91 puan) tarafından
E bebekmi kafayı yiycem ya bizim burda bir tek avmenin içinde var sanki bütün dünyanın en pahalı kıyafeti eşyaları var başkada yakınlarda yok oraya bakamam ama civilden alıcam herşeyi
(476 puan) tarafından
Genellikle pazardan aldım ben herşeyini zaten ilk bebegimin kıyafetlerini kullanıyorum iyikdie yeni almamışım bazıları lekeliydi çıkmıyordu onları bile giydirdim zaten gelen giden olmuyor
(91 puan) tarafından
İyi yapmisin cnm hepimizin yapıcağı şey zaten ilk cocuğu krallar gibi herşeyi alınıyor ikinciye onun eakileri tek tük yenileri oluyor ee napcan asgari ücretle bunada şükür carkı cevire biliyoruz ya o yeter şükürler olsun halimize
(476 puan) tarafından
Aynn cnm eşimi kendi işi ama yinede o kadar israfa gerek yok bence yaaa zaten biyere gttigimiz yok
(91 puan) tarafından
Aynen cnm
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından
Ordan almak yerine aynı fiyata daha güzel bebek arabaları var internette canm
(91 puan) tarafından
İnternette nasıl güvenip ala bilirim ki görmeden birde hem o fiyata yok cok bakdım en ucuzları 500 550 oda aynı görünüyorlar
(732 puan) tarafından
Attıklarıma bak canım
(935 puan) tarafından
Ben gitti gitiyordan alıyrum güvenilir site

Tabi s3n bilirsn cnm
(91 puan) tarafından
Gene bi bakalım cnm duruma göre acele etmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Bende kızımda bı kaç ürün aldım bimden vallaha gayet kaliteli ama bebek arabası hakkında bi fikrim yok iki sene önce renkli top şeklinde LED ışık gelmişti pilli hala o günden beri ne pili bitti ne arıza verdi gayet memnunum :)) Bimden daha öncede bı yakinimiz 2000 TL ye yakın TV aldı vallaha oda kaç yil geçti çok memnun kaliteli ürünleri istersen al bacım yada bir yakınına aldır bugün bı arkadaşım o bebek arabasının benzerini aldınız vallaha Düzce de oturuyorum bu arada 850 TL ye ekstra olarak bir tek küçük araba koltuğu var yanında başkada hiç bişeyi yok istersen kaçırma all :))
(91 puan) tarafından
Senin tahmindemi bulundu kesinmi dedi cnm
tarafından
3 li taramam çıkmış benimde hiç bişey anlamadım şimdi post attım bakalım :))
tarafından
Vallaah bana %90 erkek dedi pipisi diye bişey gösterdi ama bakalım :D
(91 puan) tarafından
Ben yaptırmadım  hiçbir testi
(91 puan) tarafından
Pipiyi banada gösterdi ama yüzdelik vermedi kordon ola bilir dedi bakalım 15 de gittiğimde görcez
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Tekerlekleri cok kullanisli degil en ufak bi taşa takılır. Ağır da bi araba. Yani senin yerinde olsam bi baston araba alirdim. İlk zamanlar zaten cok lazim olmuyo bi dr pandemi.surecini düşünürsek fazla kullanilmaz araba. Baston daha hafif daha rahat oluyo ben cok pişmanım oyle yapmadığima
(91 puan) tarafından
Evet aslında sende haklısın zaten fazlada kullanmıycağımı biliyorum gereksiz  şuanda ama gene de bilmiyorum bastona gelincede tutma yeri arkada oluyo ben cocuğu göremiycem hiç hoşuma gitmiyor cift yönlü olsun istiyorum buda uygun hem idare eder genede
0 oy
(732 puan) tarafından

image

image

image

kızlar garantisi var markası var bunlar da indirimde düşünürseniz 
(935 puan) tarafından
Bu siteler güvenilir canm garantili kendim aldm
(732 puan) tarafından
Yok canım internetten almasan bile civil bak biri mağazadan al ama attığım siteler güvenli arkadaşın dediği gibi ben civilden internetten aldım bi parçası yoktu aradım kargo geldi ücretsiz aldı 4 gün de değiştirip geldi istersen iade de edebilirsin beğenmezsen
(91 puan) tarafından
Öyle sıkıntılarda olunca eşim fıttırır dedim sana 100 tl fazla verelim mağazadan alalım der kızar :D
(732 puan) tarafından
Civildeki 450 canım mağazadan istersen
(91 puan) tarafından
Bakıyorum ama en ucuzu 550 falan diyo cnm inteenetten bakdım daha mağazasına bakmadım ama giderim
0 oy
(883 puan) tarafından
Bana dandik geldi ya 
(91 puan) tarafından
Daha 16 haftalığım cok yeniyiz  ilk bebeğim ondan heycanlı ve aceleci davranıyor ola bilirim
(883 puan) tarafından
Çok erken daha ya ben 8 buçuk ayllikken almistim
(91 puan) tarafından
Bakıcam sadece uygun diye almak istiyorum eğer güzelse zaten alırım değilse almam cok kullanıcağım birşey değil o yüzden uyhun alıyorum yoksa takım şeklinde olanlar var öyle alırım ama kullanılmıyor
(883 puan) tarafından
Yo beni.ki takim seklimde  gayette kullanılıyor canım bebeek ilkten ufak oluyor dier büyüğün içinde devede kulak gibi kalır pusete koyuyorsun 6 ay sonrada büyüğe geçiyorsun çok rahhat ikiside puseti zaten mutfakta vs elin ayagin  oluyo çok iş goruyo
(91 puan) tarafından
Valla canım az çnce eşimlede konuştuk eylül ayına geldiği için doğumum son ayına hem havalar soğuycak hem 40 gün evden cıkamam ondan sonrada zaten karantinalar var biyeri gidemiyoruz gidiceğimiz yerde bir kayınbabam giller iki kendi annem giller kayınbabamlara giserken zaten gelip alıyor bizi annemlere giderkende araba ortak eşim arabayı alıyormmyle gidiyoruz hastane işi olsada kayınbabam götürür zaten yürütmez Allah razı olsun cok bakar cocuk olmadan öncede benim üzerime titrerlerdi kendi öz kızları gibi gerek yok diye düşündük doğsun dedik duruma göre alırız gerekirse zaten acele etmeyelim dedik

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 341 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hatice000 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 558 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Cylnn (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 662 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,701 soru

11,366,331 cevap