+3 oy
1,790 göst.
Aile kategorisinde (651 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
esim aksam eve geliyor koltukta  bisey soyluyorum doğru düzgün ceval verme bütün gun evde tekim gelince bi sohbet etsin istiyorum yok ya telefonla ya televizyonla ilgileniyo. bende baya kizgindin ona konuşmadım onla gece elime onun telefonunu aldim tiktok uygulamasi var onda bi bakiyim dedim acik sacik kadınlar dans edip sacma igrenc videolar paylaşiyo bende esime kizdim bunlarimi izliyosun diye bana evet begenmiyosan ****** git diye kizdi bende ona kizdi baya tartiştik anneme gidecegimi soyledim oda tiktok bahane sen yer ariyosun kavgaya faln diye. bide bugunde sabahtan mesaj atti gittinmi diye bende gidecem birazdan dedim oda iyi dedi sonradan dedim annemlere gitmicem başka yere gidecem dedim oda kizimi birak anneme ****** olup git dedi bende ikide bir bu lafı kullaniyosun gidersem donuşu olmaz dedim oda artik sikimde degilsin ondan dedi. kizlar sinirlerim cok kötü birakip gitmeyede cesaret edemedim sizce napmaliyim bide annesini arayip kökten halledecekmiş bende ara dedim

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende Bi bavul yap kendine kızını da al çık git annene tik tok da ki kaşarlar gelsin ona karılık yapsın pislik 
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
Haydaa ne o pislik ele sozler isledir sene qarşi.Sinir oldum.Soz tapmiram esebimnen.Elesini agzina boku doldurup terk etmek yaxsidi.
0 oy
tarafından
Pis ******** âdi pislik Allah mustehakini versin böylelerinin anlamıyorum başkalarının g.tune başına bakacaksan ne diye evlendin karın yetmiyo mu doyumsuz pis nefisliler bide çocuğu var kiziindan utan be hayasız adam
0 oy
(673 puan) tarafından
Sükür sükür sükür

Benim herifim çok iyi ya.  Neler duyuyoruz burda.

Allah Sana da güç kuvvet versin insallah
0 oy
(97 puan) tarafından
Aman git hepsini kaydet mesajların mahkemede gösterirsin 
0 oy
(98 puan) tarafından
Eger gitme imkanin varsa git annenlere simdi gitmezsen nasilsa gitmiyor rahatligi olur eşinde git burnu surtsun seni gidemez saniyor ondam üstüne gelmis bende esimin telinde o uygulamayi gördüm simdim telefonlada hic ilgilenmez aslinda cok cirkin bisey hic bakma daha iyi dedim insanlar ne yapmaya çalışıyor orda anlamis degilim keske yasaklansa bu sacma uygulama
(651 puan) tarafından
gitmedim cnm baya oldu bu olay unutmuştum:) eşim uygulamayida sildi zaten su an iyiyiz eşimle çok şükür
(98 puan) tarafından
Hic tarih falan bakmadim önüme cikinca sinir oldym su internetti iyi biseylere kullansalar....iyi olmaniza sevindim rabbim bozmasin
0 oy
tarafından
Gidersen 2 gün sonra arar merak etme 
tarafından
Eski postu hortlatmissin kız
tarafından
:) tarihine bakmadım yazayım dedim
0 oy
(109 puan) tarafından
Neyine duruyorsun bacım al kızını git dönme arkana böyle pis.lafı eşine kullanmak için kendi ağzına yakıştırmış bir adam dan evlilik babalık eşlik bekleme daha 
0 oy
(520 puan) tarafından
Sevgisiz evlilik yurutmek cok zor cok bu adamlar niye boyle oldu ya 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 666 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde zambak1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,926 göst.
0 oy
0 cevap 99 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu