0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Esimle aram kötü sorun kaynanam ben onla görüşmek istemiyroum neyse hamileyken aldirmami başka birinden yaptığımı söyledi ailemi arayip oğlumla birlikte oldu odasına girdi filan dedi evlenmemize engel olmaya çalıştı sürekli neyse esim evlendi dinlemedi onlari sonra ilk gece evime geldi altın getirdi sonra dedi siz zaten birlikte oldunuz bilmem ne annem babam öldü gelmedi aramadi bile ben de ninem tek kaldı diye onun yanına gittim ona bakmaya dogum yaptim onu istemedim doğal olarak eşim çok etkileniyordu ve dedim 6 ay sonra gelsin görsün madem kadina dedim gel gir diye beni engelledi lutfettin sagol sizi bosayacam gorcem dedi cok moralimi bozuyor ben de paylaştım ve dedim kimsenin ahı kimsede kalmaz esimde gormus bana kızdı soguk geliyorsun bana diyor çok sinirim bozuk siz olsanız ne yapardiniz, bana 5 kuruş bile bırakmaz biridir durumu çok iyi ama annesi çok fena 

3 Cevaplar

0 oy
(10,741 puan) tarafından
Tek care millete yaotıklarını anlatacaksın. Ben anlatmadıgıma cok pismanım. Kesle bosatana kadar anlatsaymışım. Görümcemin ne yaptıgını duyan ayaga kalktı onu aradı beddua etti. Oule duruldu
-Reklam-
0 oy
(632 puan) tarafından
Hatali olan sensin 1.en buyuk hatan seni istemedigini namusuna laf edecek kadar soyleyen bir aileye zorla gelin gitmen. 2.si bu durumda sana para bile vermeyen adamdan cocuk yapman.  Bu hatayi 2. 3.cocuk izler muhtemelen sonra dayak aldatma falan yazabilirsin buralara bacim...
(13 puan) tarafından
Evli değilken böyle degildiki
(13 puan) tarafından
Cunku hamileydim zorunlu nikah oldu
(632 puan) tarafından
Anliyorum seni asla kinamak icin demiyorum herkesin ozel yasami kendine aittir ama neden korunmadin ya da geleceginizin kotu olma ihtimali bu kadar yuksekken neden yakinlasmana bi sinir koymadin canim. Rabbim yine de yardimcin olsun diyorum olan cocuklara oluyor. Simdi bi insan kaynana gelin anlasamayabilir istemeyebilir ama senin durumlar biraz siddetli geldi bana sen kendine is ya da para yatirimi yapmaya bak saglama almaya calis
(13 puan) tarafından
Hamile iken nikah oldu diyim,
(13 puan) tarafından
Bebegim kucuk çalışamıyorum esim 5kutus vermez ve durumu iyidir hep bej den bekler ailemden miras kaldi
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bu erkeklere bitek aileleri ne yapsa kötü olmuyor 
(13 puan) tarafından
Kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 97 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 837 göst.
12 Aralık 2019 Aile kategorisinde Yasemin linaaa (37 puan) tarafından soruldu