0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından kapalı
Esimle aram kötü sorun kaynanam ben onla görüşmek istemiyroum neyse hamileyken aldirmami başka birinden yaptığımı söyledi ailemi arayip oğlumla birlikte oldu odasına girdi filan dedi evlenmemize engel olmaya çalıştı sürekli neyse esim evlendi dinlemedi onlari sonra ilk gece evime geldi altın getirdi sonra dedi siz zaten birlikte oldunuz bilmem ne annem babam öldü gelmedi aramadi bile ben de ninem tek kaldı diye onun yanına gittim ona bakmaya dogum yaptim onu istemedim doğal olarak eşim çok etkileniyordu ve dedim 6 ay sonra gelsin görsün madem kadina dedim gel gir diye beni engelledi lutfettin sagol sizi bosayacam gorcem dedi cok moralimi bozuyor ben de paylaştım ve dedim kimsenin ahı kimsede kalmaz esimde gormus bana kızdı soguk geliyorsun bana diyor çok sinirim bozuk siz olsanız ne yapardiniz, bana 5 kuruş bile bırakmaz biridir durumu çok iyi ama annesi çok fena 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 835 göst.
12 Aralık 2019 Aile kategorisinde Yasemin linaaa (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,914 göst.
0 oy
13 cevap 331 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu