+1 oy
1,271 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benim esim kıyafetime cok karışır beyaz tişört giydirmez asla başım açık dar pantolon giydirmez dar paca nisanliyken giydigim pantolonları giydirmiyo.asla bir suru pantolon çöp oldu giysem evden çıkarmaz hep kavga ediyoruz evli barkli cocuk sahibi kadinsin diyo offf zaten acik giyinmem ben ama sinir oluyorum ya 

55 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Karışır ben seviyorum sürekli sorarım zaten hangisi olsun diye ama kendi hiç sormaz kendi kıyafetleri ni
-Reklam-
+1 oy
(874 puan) tarafından
Giyinirken ayetlere uymaya gayret gösterdiğim için sorun yaşamıyorum çok şükür. Ben kendi bedenimi ayet ile muhafaza ediyorum eşimi çocuklarımı da ben giydiririm. 
+1 oy
(2,479 puan) tarafından

Çok abartılıymış o benimki de giydirmez normalde ama ben uzun ve geniş giydiğim için karışmaz pek zaten çok karışırsa bunalırım ben sevmem öyle şeyleri hergün kavga çıkartırım heralde :) 

tarafından
Bizde kavga ediyoruz hergün ama onun sozu geciyo ve yırtarim keserjm hepsini diyo ya bende daracik giymem zaten ki
(2,479 puan) tarafından
Aman seninki çok fenaymış
+1 oy
tarafından
Ben kapalıyım uzun tunik üstüne geniş pantolon giyiyorum ama yine karışıyor yok tuniğin kısa yok pantolonun kısa görsen etek gibi pantolon giydiryr ztn pantolonlrm geniş izin vermyrm çok versem hep booooool geniş şeylr giydirir
0 oy
(491 puan) tarafından
Aynıyım ferace giyiyorum zorla kalem etek giyemiyotum hirkasiz çıkamıyorum basım sisdi benimde 
0 oy
tarafından
Canısı demekki seni fazlasıyla kıskanıyor benim kocamda kıskançtır ama giyimime karışmaz tam tersi olur bizde hoşuna gider allah sabır versin
tarafından
Ben zaten acik giyinmem basim acik sadece tisort kolu bile uzun alıyorum ama adam pantolon diye deliriyo bir kere makasla kesmeye kalkti pantolunu zor kactim yanindan:)OFFFFF
tarafından
Allah yardımcın olsun kolay değil
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Nasıl giyinmek gerektiğini bildiğim için karışmaz

0 oy
(1,750 puan) tarafından
 Çok Dar paça pantolon giymedim sürece sıkıntı yok zaten kendimde giymem uzun tunik giyerim hep bol paça pantolonla hiç demedi şunu giy bunj giyme diye sorarım hatta ne biliyim ben yakıştı işte der 
0 oy
tarafından

Ben açık olduğum halde. Kısa kollu giydirmez.  Bir kere uyardı sonra daha birşey söylemedi. Çünkü. Giymedim. 

0 oy
tarafından
Hemde nasil ya kayinlarim gelince bile basortuu alttan bagla diye bunaltip duruyor pardosusuz asla disari cikarmaz offf offf yarami destin
(1,862 puan) tarafından
E kayınların yabancı erkek canım nolcaktı:D kapalıysa normal öyle bağlaman gerekiyor zaten
tarafından
Ben zaten hududumu bilirim sacim basim daginik acik sekilde cikmiyorum sadece onun istedigi gibi baglamak evin içinde bunaltiyor beni
0 oy
tarafından
Çok karışmaz eskiden felaket karşırdi ama şuan sakin hatta zevkime göre kıyafetlerimi yada ne gerekliyse gider alır
tarafından
Ben tek basima kıyafet almaya gidemiyorum gitmeden yuz kez soyluyo duzgun bisy al bak ergen ergen alma giydirmem dolapta kalir öyle diyo yuz kezz amannnnn
tarafından
Harbiden amann sanki onlar giyiyor onlara ne alla alla çok açık giysen niye açık tesettür alsan çok dar iyy çok yüz verme kız tepene çıkar inmez
0 oy
(321 puan) tarafından
Karışır bazen kavga ederiz, bazen defalarca üzerimdekini değiştirtir bla bla bla..

Ama genelde ben kendimi bu şekilde rahat ve mutlu hissediyorum bugün bunu giymek istiyorum, eğer bunu giyersem kendimi çok iyi hissedeceğim diyerek giyebiliyorum 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Benim eşimde beyaz renk giydirmiyor canım 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Beyaz bişey giyince atlet gözüküyor diye kızar pantolonları tişörtleri bir beden büyük aldırır önceleri çok kavga ederdik artık umursamıyorum zaten pek bi yere gittgmde yok. Evde bile kalın perdeleri açtırmaz 
0 oy
(1,014 puan) tarafından

Karışır ama bir şekilde ikna ederim :) kısa da giyerim askılı da... Begenmiyorsa daha kapalı giyineni alaymiş. 

0 oy
(780 puan) tarafından
Hayır asla karışmaz bilir çünkü benim nasıl giydiğimi huyumu ve asla şimdiye kadar bu olmamış demedi 16 yıl evliyiz ben ona söylerim ve evde herkezin kıyafetini ben beğenir alırım eşim sadece pantolonu deneyerek alır ölçülerini bildiğim için gelmesinede gerek yok alış verişi ben yaparım :)):))))
0 oy
tarafından
Bizde şort etek askılı tayt yasak :) 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kapalı olduğum için zaten bol ve uzun giyiyorum bu yüzden hiç uyarma gereği duymadı sadece yüzüme yakışan eşarpları fln takınca geri çıkarttırıyor. 
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Karışmak değil ben eşimin eşim benim kıyafetlerimizi birlikte seçeriz. 
0 oy
(3,167 puan) tarafından

Ooo hemde nasıl karışmazsa ayıp olur:devil:

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 338 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.