0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kimi zararlı diyor kimi demiyor. Zararliysa neden zararlı.  

Yarın doktora gidicem. Ultrason la bakacak. 

Cuma detaylı var. Detaylidan cikicam.  Üniversite Hastanesi'ne gidicem. Orası da bakacak.  Kayıt almak için.  

Yorumları bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim eşim gelir şimdi cevap veremezsem şimdiden kusura bakmayın. Mutlaka dönüş yaparım 

7 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Özelikle araştırdım tespit edilmiş bilimsel hicbir zararı yok hatta telefonlarımızdan bile daha masumlar 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Yani o kadar üst üste olması tabiki iyi değil çünkü ultrason bebeğin kalp atışlarını hızlandırıyormuş.

Ama doktorlar ona göre süresini kısa tutar merak etme. Sağlıkla al kucağına inşaAllah ❤️☺️
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️❤️. Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Zarari yok denecek kadar azdır elinde tuttugun telefon bin kat daha zararli oyle diyim
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Her elektronik cihazın bir zararı var ama ne derece zararlı o önemli cnm ultrason cihazınn bir zararı olmocagıno söylemişti doktorum bana 

Ben hem devlete hem özele gidiyordu ikiside bakıyordu çok şükür bir sorun olmadı
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,353 puan) tarafından
İlk başlarda bende her hafta gidip duruyordum. Kendi kendime düşündüm bunu. Sonra baş hemşire olan kuzenime sordu. Ben çalışırken her gün gidip bakıyodum ultrasonla dedi. Araştırdım da hiç bir zararı yok
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ultrason cihazının hiç bir zararı yok elimizdeki telefon önümüzdeki televizyon çok daha zararlı 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Arkadaşım amerikada sadece iki kere girdi doğuma kadar. Sonuçta radyasyon. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm.  Benim mecburi. Keyfi gitmiyorum. Riskli gebelik olduğu icin
(3,212 puan) tarafından
Bu durumda düşünme hiç bu kısmını canım ben de sürekli girmek durumunda kaldım. Sağlıkla gelsin vaktinde inşallah.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
22 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde merveelifnass (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 88 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bagirova (0 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,822 cevap

35,952 kullanıcı

...