+1 oy
1,070 göst.
Aile kategorisinde (388 puan) tarafından
Eşim eve gelip elinde sürekli telefon kızlar dizim var diyor açıyor kanalı telefonda oyun oynuyor tv yi de vermiyor. Bugğn market alışverişene gittik ve baya yüklü tuttu aldıklarımız 660 tl civarı oda deterjan vs. Olduğu için aylık alışveriş işte. Çay içiyorduk bırak dedim telefonu iki sohbet edelim yok hemen parladı bi telefon var işte kafa dağıtıyorum ona da karışıyorsun alıcam başımı gidicem 3 gün dedi bende git döndüğünde beni bulacağını mı sanıyorsun dedim yeter artık rahat bırak beni diyor evin stresi iş yeri stresi bi şurada herşeyi unutuyorum kafam dağılıyor onada karışıyorsun bi sal beni dedi bi yerde haklı olabilir ama bende kötü bişey demedim sonuç olarak konuşsun istedim çocuğuyla ilgilensin dedim ama yanlış düşündüm herhalde moralimi bozdu konuşmucam ne yaparsa yapsın 

28 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sssss......... Tttrrrrr git de böyle yaranilir anca
(388 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
+2 oy
(2,364 puan) tarafından
aynınsynı bıkere benm esımde dedi alacam basımı gitcem die neymiş cocuklar bunaltms evde huzur yokmuş bebeler durmuyo yardım eden yok die bunalms benmkode telle oynar sal beni artk der
(388 puan) tarafından
Siz napıyorsunuz bu durumda
(2,364 puan) tarafından
bende agzıma ne gelirse sayıyorum bi insan bukadar gücsüz olamaz baba şık sorumulugunu tasıyamacksan neden baba oldun hrrkesın hayatı böyle buyuyunce rahatlcz hasta olduklarını dusun evde sessiz olup dedim biraz sakinleşti .. herkes böyle gercekten yogun geciyor günleri yardım edenleri oluyor veya olmuyor güclğ ol karakterli ol diyotum bende terk edip gitcem kolaydı oyle bunlsra güzel sevgi bırak psıkoljlernı bozmaya hakkın yok diyorum teli bırakıyor o laflsrdan kurtuluyor snra kavga ettgmzde hep aynı ..teli bırakıp kızımla oynuyor sohbet ediyoruz bana sende bırak dşyor cirkefe bagla cnm asla alttan alıp basını oksama ..bide cay verrken yemek verrken Ayetel Kürsi oku cayına üfle depresif halınden kurtulsun die ..az önce de bıktım bu evin işnden bi uyuyun rahat edelim dio bebe gibi söylenme susarmsn dedm ben gunduz neler cekyrm anla işte dedm
(388 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim deneyeceğim ayetel kursi olayını hep söyleniyorlar zaten çekilecek çilemiz varmış ne diyim Allah daha büyük dert vermesin huzur mutluluk versin ailelerimize
(2,364 puan) tarafından
aynen cnm depresif haliyle ugrasırlar vesvele verirler işini sevmez benmkide vakıa süresi ac dinleyin cnm ..bide dedgn gbi konus esinin yapısına göre kaldırr kaldırmaz snra sucşu ben olmayım:)))
+2 oy
tarafından
Gidene dur demeyiz diye türkü var ya onu söyle 
(388 puan) tarafından
Doğru canım var şarkı olarak dinletmek lazım
tarafından
Benim ilk kocam çok mutsuzdu herşeyi bahane ederdi meğer beni aldatmış bende öğrenince bu türküyü açtım adamı kapının önüne koydum bir insan ne kadar zor durumda olsun eşini ihmal etmemeli kadınlar da aksama kadar ev işi yapıyor çocuk bakıyor birgün kadınlar alsa eline telefonu ben kafa dagitiyorum deyip çocuğa bakmasa yemek yapmasa çamaşır yıkamada ne olur acaba herşeyi dengede tutmak lazim
+2 oy
tarafından
Ne alaka. İnsan karısından evinden huzur bulur. Eşim iki iş yapıyor sabah 4 de evden çıkıyor akşam 6-7 de geliyor. Yetmiyor çocuğuyla oynuyor banyo yaptırıyor resim çizip şarkı söylüyor benmle de kahve çay içiyor sonra  saat 12 oluyor öyle uyuyor. Bu adam ben gidecem demiyorsa seninkine ne oluyor.
(388 puan) tarafından
Maşallah canım allah mutluluğunuzu huzurunuzu daim etsin valla çok güzel söylemişsin rabbim bizede nasip eder inşallah
tarafından
Aminn cümlemizinkini. İnşallah eşin doğru yolu bulur.
0 oy
tarafından
Hatayı ört pas etmis
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ustune gitme bosver cnm o kendi akil edip yaklassin sana
(388 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım aile kavramını bilmiyor bence tam olarak
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Valla bizim de aynı hiç muhabbet yok çocuk yemek telefon 
(124 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız bi şey soruyorum televizyon izliyorum beni bi rahat bırak diyor
(388 puan) tarafından
Öyle valla sıkıntı evde bi huzursuzluk İletişimsizlik öyle yaptığı için çocuk akşama kadar zaten bende azcık çocuğuyla ilgilense onunla bile stres atar ya insan oynasa falan beni geçtim yani
(124 puan) tarafından
Bi değişik ya biz kadınlar mi çok abartıyoruz diye düşünüyorum bazen de erkekler çok ince düşünmüyorlar bi zaman sonra ilgiyi alakayı kesiyorlar
(388 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten sadece yatakta işlerine gelirse geliyoruz bence akıllarına
(1,501 puan) tarafından
Biz artık yatağa da gelmiyoruz valla
0 oy
(388 puan) tarafından
Yanlış dusuneceviniz bişey yok. Sizinle ve bebeğiyle ilgilenmesi lazım . Bu onun görevi zaten. İş stresi vs olabilir ama hergun mu iş stresi oluyor. Sizden çaldığı vakti telefonda harcıyor. Tamam illaki kafa dağıtmak için uğraşır ama bu sürekli olmamali
(388 puan) tarafından
Malesef öyle, çocuğuyla oyun oynayabilir akşama kadar ben ilgileniyorum zaten tamam tek kişi geçindiriyor zor ama bunu bize bu şekilde yansıtması ve uzaklaşması yanlış
(388 puan) tarafından
Yani iş stresini bebeğiyle vakit geçirerek atlatmasi daha doğru. Acaba böyle söylemek yerine yavaş yavaş bebeğiyle vakit geçirmeye alıştırmaya çalışsanız . En azından deneseniz iyi gelir belki
(388 puan) tarafından
Yani denedim ama sıkılıyor gidiyor içeri canım
0 oy
tarafından
Bende aynı senin gibiydim hergün birbirimizi yerdik telefonla çok oynuyor diye şimdi hiç dokunmuyorum  en azından ağzımızın tadı yerinde
(388 puan) tarafından
Evet öyle ama İletişimsizlik var canım sizde de öyle değil mi ve çocuğa yansıyor bence bu
tarafından
Öyle canım ama sen salınca onun telefona olan ilgisi azalıyor
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Şu anda bende tatyışdım canım moralim bozuk benimde 
(388 puan) tarafından
Valla benimde öyle değişik bu erkekler gerçekten herkesin yükü var kendine göre bizimde ev, yemek, bulaşık, çamaşır çocuk bi yerde yükü olun alması lazım çocuğuyla ilgilensin mesela bende bütün yükü
(1,489 puan) tarafından
Çok haklısın canım benim
0 oy
tarafından

Keşke benimki de gitse nerde o günler

(388 puan) tarafından
Valla giderse bende giderim dedim zaten
tarafından
Bide gidecekmiş sanki evde işkence ediyorlar
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bellimi canı sıkkın Cnm üstüne gitme boswer tripte atma soğukluk girmesin araniza
(388 puan) tarafından
Canı para konularına sıkılıyor yetmiyor vs. Diye ama ekstra çaba da göstermiyor ben çalışırken daha iyiydik çocuk oldu çıktım ondan böyle oldu ama ben çalışırken de aynıydı elinde telefon vardı hep onun derdi stres değil bahane bence
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Telefonla kafa dagitiliyor saniyoruz oysa esinle ettigin hos sohbet hem lafani dagitir hem ruhu ferahlatir ah bi anlasalar..
(388 puan) tarafından
Aynen öyle bende evdeyim akşama kadar çocuklayım iki konuş dimi yok ben soru sorarsam cevap veriyor o kadar hadi beni geç çocuğunla oyna ilgilen niye telefon yani
(7,791 puan) tarafından
Aman bnmde alip başımı gidesim var  kizim olmasa giderdim de 2 sene dolmadan sogudum her seyden... Rabbim hayırlı es versin yavrularimiza
(388 puan) tarafından
Amin canım bende öyle valla bi heyecan evleniyorsun ama yok yani
(7,791 puan) tarafından
Hee bazen cok şükür diyom bazen *** vardi diyom :) gerci baba evi de iyi degildi ki secim sansimiz mi var
0 oy
(2,174 puan) tarafından
Cehenneme kadar yolu var
(388 puan) tarafından
Valla öyle valla bende yıldım artık
0 oy
tarafından
Neden erkeklere hiç izin vermiyoruz çalışma hayatı nr kadar zor bir dünya biliyor musun kaç kişiyle uğraşıp laf anlatmak insanın artık hali fermanı kalmıyor bırak kafasını dağıtsın yorumlarına baktım aile kavramını bilmiyor yazmışsın aile olmayı bilmeyen adamla neden sohbet etmek istiyorsun biraz geniş gözlüklerle bakın etrafa snei de anlıyorum insan sıkılıyor sohbet etmek istiyor ama günümüz stresi buna izin vermiyor canım
(388 puan) tarafından
Canım çalıştığı yeri biliyorum beraber aynı yerde çalıştık ve ben doğumdan sonra çıktım o hayla orda çalışıyor ve her akşam kafa dağıtılmaz tamam hadi dağıtıyorsa bi saat iki saat dağıtsın yatana kadar hatta yatakta bile elinde telefon aile kavramını bilse benimle sohbet eder hadi etmiyorsa çocuğuyla ilgilenir orda stres atar hafta sonu kalkar kahvaltı ya dahil olur bilmiyorum
tarafından
Ooo o zaman suyunu çıkarmış ben öyke telefona bakıp kenara koyuyor diye düşündüm
(388 puan) tarafından
Öyle olsa keşke oyun oynuyor sürekli online
(2 puan) tarafından
Kusura bakmayın da çalışma hayatı evet zor ama insan eşiyle sohbet etmek için bahane değil bu yani kadın olarak hem çalışıp hemde evimizle esimizle çocuğumuzla ilgilenebiliyoruz erkekte bı saat eşine ve cocuguna zaman ayırabilir evlilik birşeyler paylaisnca güzel herkesin ekonomik sıkıntısı var herkes işe gidiyor yani bunlar bahane değil ben hanımefendinin isteğini gayet mantıklı buluyorum çünkü evlilik hayatı paylaşmak böyle bişi elbette kişisel alana saygı duyulmali ama hep olmaz ki yani dünyaya bir çocuk getirip sen kadınsın calismiyorusun herşeyiyle ilgilen demek doğru değil bence
(388 puan) tarafından
Evet öyle sanki çocuğu ben tek yaptım gibi ilgisi yok kızım babasına gitmiyor babaya öpücük diyor ilgilenmediği için öpmüyor bile mutfagı toplarken yanına bırakıyorum 2 dk. Sonra çocuk yanımda beni al al diye ağlıyor sıkıntı eşimde
0 oy
(683 puan) tarafından
Hayır canım kesinlikle haklı olan sensin bence sana vakit ayırmak zorunda 
(388 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum ama erkek milleti bunu yanlış anlıyor sıkmak olarak algılıyor
0 oy
tarafından
Cehennemin dibine kadar yolun var deseydin bu ne rahatlık beee ! 
(388 puan) tarafından
Aynen canım bende meraklı değilim
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Alışverişle ne alakası var onu anlamadım 
(388 puan) tarafından
Onu stres yapmış
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Emrivaki gelmiş olabilir. Bana da şunu Bırak şunu yap dedikleri zaman yapacağım varsa da yapmak istemiyorum ve yapmıyorum. Ben alttan alttan tatlı tatlı hadi şöyle yapalım hadi şunu bitirelim diye birlikte yapılacak şekilde ikna ediyorum. Anam çocuk gibi bunlar kandırmak gerekiyor :)))) 
(388 puan) tarafından
Valla evde zaten çocuğum var oda çocuk gibi evet her onuda ama beni kim ehlesin poflasın bende insanım ya yalnız hissediyorum kendimi gerçekten
(1,550 puan) tarafından
Ben çok anaçım galiba ondan sorun olmuyor bende. Bi de Bi işi birlikte yapılınca ben de şımarıyorum :)
0 oy
(117 puan) tarafından
Al benden de o kadar eline telefonu aldığı anda kızıyorum ona kızınla ve benimle ilgilen diye yani kendine vakit ayırmak telefonla olsun istemiyorum bizimle de vakit geçirsin istiyorum çok tartışıyoruz bu yüzden ama düzelmiyo allah yardımcımız olsun 
(388 puan) tarafından
Amin canım çağın hastalığı resmen

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,112 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nur-ellaa (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 446 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu