0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Diyelim ki biri ile tartistiniz ya da esinizle kustunuz ya da sosyal yaşantınızda ya da burada bile olabilir tartismalar yasanabilir. Ben mesela cok takilmam 3 gun sonra yeniden konusabilirim birsey olmamis gibi siz uzatir misiniz sür git eder misiniz yoksa bisey olmamis gibi devam mi edersiniz.?

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Konuya kisiye bagliii , sevdigimse uzatirim degilse takmam
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşimle 1 saat gecmeden barisiriz

Ama esim ailem onlara kim tutmam uzatmam unuturum hemen ha yaparsamda fazla deger ve önemsedigimden

Ama geride kalan digerlerini zerre takmam önemsemem bi laf vardir onlari öfkeme layik bulmam
tarafından
Profilndeki kediler cok tatli :)
(7,972 puan) tarafından
Ayy bnde cok sevdim biri ben biri oğlum sjsjsj
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben uzatırım konuşsam bile içten içe kinlenirim 
tarafından
Iyi bir sey degil canim keskin sirke kupune zarar
(940 puan) tarafından
Evet biraz kindar bir insanım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Birsey  olmamış  gibi  devam  ederim  tabi  beni  zora  sokmicak  bir durum  için  tartıştıysam 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Uzatirim canm bende sevmiyorum bu huyumu ama kin tutan biriyim maalesef :) karşımdaki adım atanan kadar asla gitmem önce o konuşacak . Eğer haksızsam ben giderim ama ben hakliysam asla gitmem , eşimle de çoğu zaman tartışmişliğimiz vardır ama ilk adımı hep o atar benide biliyor artık adam tanıyor o yüzden suyuma gidiyor :D
tarafından
Kin tutmak iyi degil seni yıpratır:)
(2,165 puan) tarafından
Yoo çokta kafaya takan biri değilim kendimi yıpratacak kadar kimseyle münakaşaya girmiyorm :)  sadece karşımdakine bağlı konuşup konuşmamam. yoksa sevdiğim insanlara karşı çok hassas olurum değer veririm ama karşımdakinden de aynı değeri beklerim, bakarım hep ben adım atıyosam keserim konuşmayı bırakırım.. beklerim sonra o gelsin diye :))
0 oy
tarafından
Hiç bir Allah'ın kuluna kötü sun diyemem kusemem yok hakatet şu bu tavır alma bana göre değil en fazla susarım 
0 oy
tarafından
Eşim ailem tabi ki uzatmam ama  normalde biraz uzatırım ya elimde değil
0 oy
tarafından
Beni tanımayıp benim hakkımda atıp tutan olursa uzatırım 
0 oy
(181 puan) tarafından
Bu huyumu hiç sevmiyorum ama uzatamiyorum kin tutamiyorum insanlara karşı tamam kin tutmak iyi değil ama ben bişey demedikçe de insanlar bu durumu kullanıyor gibime geliyor 
tarafından
O da kötü canım
(181 puan) tarafından
Evet malesef
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Karsidakinin yaptigi hataya bagli 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hatasini anlayip özür dilerse uzatmam

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir o
0 oy
tarafından
Eğer bu tartışmada haklıysam ve karşımdaki haksızlığını bile bile kabul etmiyor ve üste çıkıyorsa uzatırım ama tartıştığım konu uzatılacak birşey değilse bir süre sonra unuturum bu o konuya bağlı 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
3 gün mü kocama küssem ben tartışsak tartışmıyoruz da kör olası çenemi 10 dk tutabilirim küsemem ben kim olursa olsun 3 gün çatlarımben valla:))
tarafından
3 gun en fazlasi canım:) koca ayri ona 1 gun hhaha:)
(1,079 puan) tarafından
1 günde çok yaa :))
0 oy
(2,529 puan) tarafından
kinciyimdir Her türlü uzatırım canımı sikarsa yüzüne bakmam bidaha buradan bişey diyenleride pişman etmişliğim var :) buna eşim dahil değil onunla hemen barışırım 
tarafından
Iyi bari :)))
0 oy
tarafından
Uzatırım ya ama sevdiğime kıyamam 2 gun trip sonrasımda normal olurum 
0 oy
tarafından

Diğer postta dediğim gibi takmıyorum kimseyi uyarı yıda ben verdiydim kızz tartışma çıkmasın diye diyim de içimde kalmasın :))) 

tarafından
Ya tartisma çıkabilir rahime ben de bunu anlamiyorum insanlar konuşarak tartisarak anlasir hakaret yok bisey yok zink hemen uyari :)
tarafından
Mesela esinle tartissan onu da takmaz misin :)
tarafından
Pek takmam cano unuturum hatta vi zamandan sonra
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Uzatmam selam vermem kinciyimdir görmezden gelirim bazen bilmeden yorum yapsamda keşke yapmasaydim diyorum heleki karşımdaki insan anlayışsız biri ise

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Hiç uzatmam özellikle zeka seviyesi düşük biri olduğunda cevap vermeye bile tenezzül etmem . 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Tartısma var tartısma var hicbirimiz mükemmel değiliz konuya bağlı bir durum bu

Basit seyler için asla uzatmam yapımda yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 129 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 551 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,944 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde XArutx (8 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı

...