0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Diyelim ki biri ile tartistiniz ya da esinizle kustunuz ya da sosyal yaşantınızda ya da burada bile olabilir tartismalar yasanabilir. Ben mesela cok takilmam 3 gun sonra yeniden konusabilirim birsey olmamis gibi siz uzatir misiniz sür git eder misiniz yoksa bisey olmamis gibi devam mi edersiniz.?

42 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Eşimle uzatmam da başka biriyle kırıldıysam konuşmam yani kırgınlığım belli ederim 
-Reklam-
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Hemen unuturum ben sonra bi de kalbi kırıldı mı acaba diye nabzını yoklarim :))
tarafından
Uuu fazla ponçik☺
0 oy
tarafından
Kişiye konuya bağlı ama aileme yansıtmam
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kusluge devam edemiyorum maalesef eşimde olsa arabada olsa başkadi da olsa eşimle örnek verem Bi tartışsak o haksız dahi olsa ben kusemiyom gidip gönlünü alıyorum o yatağa küs giremiyorum bu huyum yüzünden biz hiç birbirimiz için kavga etmedik tartışmadik genelde çocuklar için ufak tefek
tarafından
Cok guzel aslinda canim
0 oy
tarafından
Aylarca küs kalirim bi yanlisa bakar 
tarafından
Bende onceden oyleydim bir de mutlaka intikamimi alırdım
tarafından
Akrep mi burcun
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Malesef uzatırım 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Eşim farklı tabi kızarım küserim ama en fazla bi gün gece yatağa asla küs girmeyiz ama başkasına evet uzatırım yıllarca karşı taraf konuşmasa bende konuşmam onun için ama çok kinlisin derler ama benim ki kin değil kirildiysam çabuk affedemiyorum
0 oy
tarafından
Ben küsmemeyi beceremiyorum eşimle özelikle ama başkasının bana söylediği şeyler hep aklımda kalır kötü yanı bu işte
tarafından
Aklinda kalmasi onemsediginden kaynakli ya da hafizan iyi:)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çok kötü bişey değilse uzatmam ama hak ediyorsa devam ederim
0 oy
tarafından
Kin tutabilen bir insan değilim bazen keşke kin tutsaydım diyorum . Böyle yaralanan hep benim çünkü 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ben takıntılı bi mnayağım  desem yeridir kimseye değil ama eşime dır dır susmam hahhaah geride gider gönlünü alırım anca ertesigüne barışırız küs kalmam sevmem 21 yaşındayım daha kimseye küsemedim 
0 oy
tarafından

Ben uzatamıyorum eşime kızınca seninle konuşmicam diyorum sonra bilin bakalım noluyor

AAA EMINE ÇOKTAAN EŞININ YANINA GITMIŞ SARILMIŞ BARIŞMIŞLAR BILE :D

Trip atmayı hiç beceremem:D

Bırak 3 günü 3 saat bile sürmüyor dkk diyemem 3 dkk ya geçiyor en azından :D

0 oy
tarafından
Halıysam yüzüne vururum konuşurum hakkızsam özrümü dilerim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende gavur inadı var ... Asla geri adım atmam beş sene seslenmesin seslenmem
0 oy
(247 puan) tarafından
Bakiyo kavgaya aslinda uzatmam ama uzata bilirimde 
0 oy
tarafından
Sanirim bu kisiye ve konuya gore degisir. Aile icinde mumkun mertebe uzatmayaya calisirim, ancak ikna olmam olayi icime sindirmem gerekir, halinin altina supurup ustunu kapatirsam baska seylere takiliyorum huyumu biliyorum cunku.
0 oy
tarafından
Kişiye ve olaya bağlı kin tutmam mesafe koyarım 
0 oy
(3,514 puan) tarafından
Kiz ne 3 saati esimle tartisip kusmemiz 5 dakika surer hic takilip tatli canimi uzemem valla beden bidahami geleck dunyaya
0 oy
(1,691 puan) tarafından
esim uzatir ama ben hic kus kalamam tabi konuya gore degisir
0 oy
tarafından
Kin tutmam , uzatmam.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 129 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 563 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,964 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde XArutx (8 puan) tarafından soruldu

382,953 soru

11,462,855 cevap

35,054 kullanıcı

...