0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Canım sıkıldı soru sorayım bari eşlerinizle bos zamanlarinizda nasil vakit gecirirsiniz en cok kim ilgi gosterir ve en sinir oldugunuz huyu nedir:D

20 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bugün boştu.  Aldık kızlarımızı gittik gezdik. Evde yemekle ugrasma dedi yemeğimizide hazır yedik ❤☺☺☺
tarafından
Masallah yaa ne guzell şanslısınız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim ilgilidir benimle aşırı derece de bide dokuma huyu var illaki yan yana oturcaz elimi ayağımı :) kolumu tutacak sarılır öper çocuk ruhlu akşama kadar evde zaten gece çalışıyor sohbet muhabbet ederiz TV izleriz yada dışarı çıkarız en sevmediğim huyu yok bütün huyları güzel 
tarafından
Masallah ne guzel☺❤
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Herşeye bakarız demesi deli oluyorum izinli günlerindede genelde hastane ordan gelince eğer çarşıdan alacaklarımız  falan yoksa yada annemgile köye gitmezsek  o bi kanepede ben bi kanepede oturruz zaten bi bakmışız akşam olmuş çok yoruluyo garibim bimde çalışıyo 
tarafından
Anladım canım klasik yani☺
(1,750 puan) tarafından
Aynen öyle korona var zaten çıkamıyoruz bizim milletimiz içeri girmiyo malum biz işimiz olsada genelde çıkamıyoruz :))
0 oy
(217 puan) tarafından
Özellikle çocuklar uyuyunca muhabbet etmeyi çok severiz boş bir günde gezmeye mutlaka gideriz sevmediğim huyu herşeye bianda sormadan etmeden fevri davranması dinlemeden kızması yani sonra haklı ben çıkıyorum çünkü
tarafından
Ne güzel evlilikte muhabbet olmazsa olmaz Rabbim daim etsin❤
(217 puan) tarafından
Tabikide çok güzel amin canım inşallah
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Film izleriz, ayrı ayrı telefonla da oynarız ama birbirimize komik şeyler filan göndeririz. Yürüyüş yaparız pişti oynarız :))) ilgi sırayla diyelim bir gün ben sırnaşık olurum öteki gün o peşimde dolanır :)) ben Bi sorun olduğunda sessizleşmesine sinir oluyorum. Anlat paşam anlat aslanım çözelim birlikte :) domuşunca çözülmüyor sorunlar ki ben çok iş bitirici biriyimdir bana da mı güveniyon :)) 
tarafından
Masallah sizinkide güzelmis Rabbim daim etsin❤☺
(1,550 puan) tarafından
Aminnnn. Hepimize inşallah
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Boş zamanın kıymetini bilirler mi canım ah ah telefonu düşmez elinden
tarafından
Bendensin
(2,126 puan) tarafından
Ne yapacaz bunları kız valla en sonu alıp yere atacam hadi oyna duyecem de korkuyorum valla eşimden
tarafından
Allaha havale edelim en guzeli :(
(2,126 puan) tarafından
Aynen kız :(
0 oy
tarafından

Gezer film izler market dolaşırız :D

tarafından
Güzelmiiş
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bos zmni pek olmuyo valla  calisiyo evde oldugundada tv izliyoz  disari cikma yok malum oyle valla bende ilgi gosterim oda en sinir oldugum tlefon bakmasi kiskanclikdan
tarafından
Hmm anladım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayy düzenli gelirimiz olsa da hiç çalışmasa. İkimiz de yeteri kadar ilgiliyiz öyle çok mıc mıc değiliz. Merhametlidir beni ve oğlunu çok sever hangi birini sayayım bilemedim 
tarafından
Masallah size
(13,202 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,219 puan) tarafından
En çok eşim ilgi gösterir biz de sürekli güzel güzel bakmalar iltifatlar boş vakitte en çok gezmeyi severiz birlikte film izler kahve içeriz 
tarafından
Masallah daim olsun ins
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Genelde oğlumu da alır yürüyüşe çıkarız ya da gezmeye falan gideriz evde çok durmayız 
tarafından
Ne guzell
0 oy
tarafından
Ben daha cok ilgiliyim sanirim bana oyle geliyor bos zamanlarimizda da kahve filan yapar oturur dinleniriz valla napalim en sinir oldugum huyu da inatci biri olmasi :D
tarafından
Anladım canım☺
0 oy
(139 puan) tarafından
Bebeğimiz küçük bana yardım ediyor:)o bana yeter bu gün yemeğide o yaptı
tarafından
Masallah ya ne guzell
0 oy
(679 puan) tarafından
En sevmedegim huyu uykuya cok duskun olmasi 24 saat uyandirma uyanmaz 
tarafından
Bendensin☺☺
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Boş zamanlarımızda film izleriz beraber özellikle komedi çok severiz ben daha çok ilgi gösteriyorum sanırım sinir olduğum huyu da sanayiden gelmez arabasına ilgisinden:)) 
tarafından
Anladım arabasına düskün erkeklerden o zaman ☺
(2,244 puan) tarafından
Hiç deme:)))
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Yasaklar hariç pazar günleri evde ilk zamanlar her pazar dışarı çıkardık gezerdik öğlene kadar yatardık şimdi markete git gel erkenden kalk elinde telefon başka bir derdi yok :/ en sinir olduğum huyu derdini anlatmaması 
tarafından
Maalesef erkekler hep oyle galiba biz hemen dokuluyoruz onlar anlatmiyor
(5,488 puan) tarafından
Sanırım öyle canım
0 oy
(658 puan) tarafından

Eşim daha ilgilidir bana göre. Boş zamanımız olmuyor birlik yaşadığımız için :ermm:

tarafından
Bizde ayni evdeyiz maalesefki :(
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Biz boş zamanlarımızı hep beraber değerlendiriyoruz çok şükür benle zaman geçirir gitmez bir yere film izleriz kağıt kalemle yarışmalı oyun oynarız PlayStation oynarız ya da telefondan aynı oyunu indirip canlı oyun oynar yarışırız ve en önemlisi beraber temizlik yaparız yemek yaparız. Bazen ben daha çok ilgi gösteririm bazen de eşim değişiyor ruh halimize bağlı :) en sinir olduğum huyu bu saydıklarımdan örnek vereyim çok ağırdır iki saat film bulsun diye oyun açsın diye ya da temizlik yaparken işi bitirsin diye hep onu beklerim 
tarafından
Ne guzelmis valla ya şanslısınız Rabbim daim etsin insallah
(3,830 puan) tarafından
İnşallah canım Allah herkesin gönlüne göre versin
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Pandemi öncesi i.t ayağı yemiş gibi her izinli günümüzde gezerdik iki üç gunnicin batıdan doguya gider gelirdik şimdi pencereden kopklerin kavgasını izliyoruz :-)eşimin en sinir olduğum huyu çok pimpirikli hele çocuk konusunda alalhim bir atesi çıksın dünyası başına yikiliyor çocuktan daha çok mız mız olup yoruyor beni her konuda pimpirikli gerçi bende bir bu kadar rahat senden rahatı gevşeklik boyutu diyor bana tabi en çok ilgiyi de o gösterir 
tarafından
Hmm anladım canım☺
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Telefon oynar maç izler olmadı anasını babasını arar oda olmadı çocuklarla oynar 
tarafından
Klasik erkek desene :/
(3,701 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 480 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 330 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu
0 oy