0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
Kizlar catlicam ya bize bişi oldu kafam kalkmiyo çocuk durmuyo herşeye ağlıyor kocamda aynı esniyoz sürekli kendi kendime okudum ama ne okusam hafifleriz biz ;( 

4 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Burdan nasıl yazılır bilemedim türkçe anlamlı yazayım 7 kere oku geçer inşallah ben öyle yapıyorum nazar  duası 
(379 puan) tarafından
Tamam canım okuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
7 ayetel.kursi,7 ihlas,7 Fatiha,7kafirun,7felak,7nas oku kendine eşine cicugunun üzerine ufle
(379 puan) tarafından
Okudum canım sağol Vallah çok kotu bişi oldu ya
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Kalem Suresi 51. ve 52. Ayet

Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn(âlemîne).

0 oy
tarafından

Eşim bu işle ilgileniyor bekle ben sorayım öğrenince sana özelden yazarım

Buradanda yazabilirim bana farketmez
(3,663 puan) tarafından
2 yılda kaç kere daha nazar olmuştur ☺️☺️
tarafından
Ahaa öğrendim :)) ama çok kötü bir durum ne yolla geldiğini bilemeyiz nazar, büyü, sihir, ne olursa olsun, cinlerden dolayı o aileye musallat olmuşlar, acaba şuan durumları nedir? Üzüldüm doğrusu
(3,663 puan) tarafından
Yok işin şakası o tabiki de kötü bir durum inşallah atmıştırlar nazarı uzerlerinden evlerinden
tarafından
Ben bir şey söyleyeyim bu öyle kolay kolay atılmıyor malesef, eger ki bu aile sapık sözde Bi hocaya gitmişlerse o aile musallat üzere musallat eklemekten baska birsey yapmamış demektir, umuyorum ki sağlam, allah korkusu olan muvahid bir rukyeciye okunmuslardirda atlatmislardir, ama boyle hocalar çok az ve çok zor bulunur
(3,663 puan) tarafından
Allah işinin ehlini yapanla karşılaştırsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 2,008 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy