0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar ben çok kıskancım çünkü eşim telefonla uğraşmayı seviyor bende merak ediyorum bazen karıştırıyorum ama elimde değil ne yapayım sizce boşvermelimiyim. Aranızda abenim gibi olan varmı. Genelde konuşmasına yada Bi mesajına hiç denk gelmedim ama girdiği siteleri ve izlediği vidyoları merak ederim sizce normal mi erkeklerin bu hali 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepsi bağımlı canim benimkide oyun.oynar 
(50 puan) tarafından
Öylemi peki sizde merak edermisiniz
tarafından
Tabi ama görüyorum sürekli oynadigini ama.baska bi yere girse merak ederim
(50 puan) tarafından
Aynen insan merak ediyor ister istemez.
tarafından
Çokta kafana.takma yani hepsi öyle
(50 puan) tarafından
Haklısın canım hamilelikten olabilir haliyle kilo aldım kendime güvenim bitti ondan olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç değil ama hepsi aynı telefon veya kendi ailelerine bağımlılar
(50 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin canım çok doğtiru bir teşiz
tarafından
Öyle sabah akşam bu ikisi dışında başka şeye vakit harcamıyorlae bide benki avukat 24 saat evde ve hep ailesiyle konuştuğu için
(50 puan) tarafından
Anladım canım bu erkekleri anlamak çok zor
0 oy
tarafından
Benimkide gece 2 ye 3 e kadr video izler yutupta 
(50 puan) tarafından
Merak edermisin canım ne izlediğini ben ediyorum maalesef
tarafından
Etmem canım güveniyorum ben esime şükür rabbim şaşırtmıyor
(50 puan) tarafından
Güven önemli tabi rabbim muvafakat etsin canım
0 oy
(219 puan) tarafından
Valla ne yaparsa yapsın hic umrumda değil eşim gelir yanimda mesaj gelir bakar atar mac oynar yanimda bile okumam mesajlarını  hic meraklı değilim eşim bile der nie bakmıyorsun telefonuma diye diyorum ne bakcam zaten bise yapsa icinde bırakmaz siler gelir yada başka telefon alır o yüzden kafamı yormam 
(50 puan) tarafından
Çokk haklısın canm siliyorlar uyanıklar
0 oy
tarafından

Benimkinin telefonu Tuşlu ama önceden de hiç kurcalamazdım Allah dan korkmuyosa sırtına altın semer vursan yine eşşekk eşşekdir 

(50 puan) tarafından
Çok mantıklı canım haklısın
0 oy
(119,652 puan) tarafından
valla merak etmeyen kadin yoktur
(50 puan) tarafından
Demi canım  sende bakarmısın
(119,652 puan) tarafından
bakiyorum ☺
0 oy
(27,508 puan) tarafından

Eşine güvenin varsa bu kadar incelemen mantıklı değil

(50 puan) tarafından
Yani eşime güveniyorum ama sosyal medya kullanıyor. Ya ister istemez kıskanıyorum
(392 puan) tarafından
Sosyal medyayı kıskanmak da ne bileyim biraz fazla gibi sanki ya.
(50 puan) tarafından
Şöyle anlatayım canım hani güvenim var ama daha çok izlediği vidyolara yada siteleri merak ederim normalde böyle değildim hamileyim kendimi güzel bulmuyorum kilo aldım haliyle. Aklım ondan karışıyor acab abenim beğenmiyor mu diye
0 oy
tarafından
Hiç sorma cnm bir msj gelse ilk ben bakarım biri arada ben bakarım kim aramış isim kayıtlı değilse eşim açtığında erkek mi diye dinlerim daha neler nelerben daha kötüyüm sanırım 
(50 puan) tarafından
Sanırım öyle canım ben biraz daha iyiyim sanki
tarafından
Aynn eşimle bunun için çok tartıştık Allah sonumuzu hayır etsin
(50 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Tam tersine hiç kıskanç değilim eşimde benim telefonuma bakmaz bende onunkine 
(50 puan) tarafından
Eşim hiç bakmaz benim telefonuma  ama ben bakıyorum yani hiç denk gelmedim ama bilmiyorum niye böyleyim
0 oy
(139 puan) tarafından
Ben hiç karıştırmadım eşime güvenim sonsuz 
(50 puan) tarafından
7Bende eşime güvenim sonsuz canım ama inan elimde değil yani bir şeyine denk gelmedim ama daha çok ne izler diye merak ediyorum normal mi bu
(139 puan) tarafından
Sen benim yengem gibisin adam mutfağa gidiyor telefon yengemin elinde sonuç hiçbirşey yok
(50 puan) tarafından
Aynen öyle canım bide hamileyim onun da etkisi var sanırım
0 oy
(677 puan) tarafından
Bnmki sadece oyun oynar başka sosyal hesabı yok.bnm insagramimdan arada video izleriz.bende gece telefona baksam sıkıntı olmaz eşim baksana.çunku oyun bağımlısı sadece oyun oynuyor 
(50 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(673 puan) tarafından
Benimkide sahibinden.com bağımlısı. Araba arsa felan bakar. Birde tiktok meraki cikti. Takipçi kontrolünü elime aldım yoksa yasaklardım tiktoku. Zaten cok saçma gereksiz bi uygulama
(50 puan) tarafından
Aynen canım hem saçma hem ahlaksız bir uygulama iyi yaptın bencede
(673 puan) tarafından
Bi ara turkiyeden kaldırılacak denildi. İnsaallah kaldırılır
(50 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım
0 oy
(210 puan) tarafından
Hepsi öyle sanırım benimki de öyle 
(50 puan) tarafından
Bende bunu merak ettim canım
0 oy
tarafından
Benimkide sürekli elinde benimde öyle takılma ne kadar önemsersen o kadar kalkiyo biyerleri onlarin
(50 puan) tarafından
Ya şöyle canım hamileyim eşimde bana karşı mesafeli korkuyu bebekten dolayı e bende kendimi güzel bulmuyorum karnım çıktı kilo da aldım haliyle oda telefonla uğşınca merak ediyorum diyorum ki beni beğenmiyor :-(
tarafından
Kiz bende bi kadının en güzel yani ıçindeki meleği taşırken ki hali. Normaldir uzulmen bide hamileliğin verdiği psikolojide var o yüzden üzülme oda seni dusunuyomus ondan ne güzel işte
(50 puan) tarafından
Çok Teşekkür ederim canım benim gerçekte moralim düzeldi bu yorumun için Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden kzuum üzme bebisine ıyi bak opuyrm❤
(50 puan) tarafından
Allaha emanet ol canımın ❤️
0 oy
(2,529 puan) tarafından
benimki de çok oynar yanimda oynadığı için bi sıkıntı yok ki bişey yapmayacagini bilirim dert etmem bende çok oynarım sürekli instagram burası gezer dururum :)
(50 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(392 puan) tarafından
Bu kadar düşünmeyin kendinize güvenin. Video da izlese izlemesiyle kalacak yani. Aldatiyorsa da Allah çıkarır zaten karşınıza bir şekilde emin olun. Suphelecenek birşey yapmıyorsa da bence çok kurcalamayin. Takip edildiğini hissederse güven kaybı olur. 
(50 puan) tarafından
Haklısın canım hamileyim kilo aldım kendimi kötü hissediyorum beni beğenmediğini düşünüyorum. Aklım karışıyor ondan heralde
0 oy
tarafından
Psikolojide KENDINI GERÇEKLEŞTIREN KEHANET diye birşey var. Bu konuya cok kafa yorar ve şüphe duyarsan bu olayı kendine çekersin
(50 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım canım
tarafından
Korktuğumuz şeyleri istemsizce mıknatıs gibi kendimize çekeriz. Aldatılmaktan korkarsan istemsizce bunu kendine çekersin. Bosver rahat ol. Ben.bilimsel bir aciklama yapayim dedim :)
(50 puan) tarafından
Hah şimdi anladım canım çok mantıklı gerçekten. Ya bide ben hamileyim haliyle kilo aldım yoksa böyle değilim ama.ondan olduğunu düşünüyorum acaba beni beğenmiyor mu kuruntu yapıyorum heralde
tarafından
Boşver ozguvenli ol hic muge anli izlemiyor musun agzinda diş yok nenem kendine kaç kişiyi aşık etmiş xD
(50 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin  hiç güleceğim yoktu yoktu. Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(95 puan) tarafından
Normal canım güvenini daha önce sarstımı oyüzdenmi böylesin yoksa durupdururkenmi eğer adam suçsuzsa yapma frenle kendini 
(50 puan) tarafından
Valla canım daha güvenimi sarsmadı ama hamileyim ve çok mesafeli davranıyor bende yanlış anlıyorum haliyle kilo aldım acaba beni beğenmiyor düşüncesine giriyorum o yüzden yanlış anlıyorum belkide hamileliğim den beri çok duygusalım belkide bana öyle geliyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 328 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 121 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eda_25 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 829 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 396 göst.