0 oy
1,227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar başlıkta gördüğünüz gibi bakalım en erken ve en geç kimler doğum yapmış. Bi de cinsiyetlerini öğrenelim bebişlerin. ❤️ 

43 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

38+5 te yaptim oglusum oldu

Gece saat 12 de birden bacak arama bisey dustu gibi oldu sonra adim attim blime igne batriolrdi sanki dedim normldir uyudum az bel agrim oldu ama gecti

Sabah kontrole gitmek icin uyandim saat8.30 bisey akti hani adet olursun ya kalkinca akar onun gibi korktum aklima bebegin suyu gldi lavaboya gittim tabi adim attikca akiyor:) neyse bktim ic camasirim islk suyum gelmis gldim odaya esiki uyandrdim( o anda da onume depend aldim yoksa tayt faln klmazdi) esime suyum gldi sanirim dedim tabi heyecN korku var ama kndime hakim oluom esim o ne dedi klk klk dedim gidelim hastane 5 dk uzakta evin hmn onundeydi.

Gittim sancim faln yok sira biledim doktorum gldi bi iki hastadan sonra bn grdim grdigim gibi suyum gldi sanirim dedim uzan alttan bakcam dedi bakti bi santm acigin var bebegin de gayet guzel inmis knala norml dgum olur bi aksilik olmazsa sancin yok 12 yw kdar bkleyelim yetmezse suni vercem dedi  ve yatisim yapildi.

Sancim yetersizdi 12.30 da suni aldim 5 e kdar esim de ynimda o sancili her hlimi grdu tabi :) neyse doktorum gldi bkti aciklik az ilerlio suyun izin vermio dedi ve suyu bosaltti ytagimin uzeri gol oldu:D

5 te asagi indrdiler ıkınma hissi gldi yatakta iken ikin dedi ikindim bebegin basi göründü catala alin dedi aldilar 5.10 da bebegimi grdum.

tarafından
Yaa ne güzel Bi doğum hikayesi Allahım herkese yaşatsın bu güzel hissi.❤️❤️ Duygulandım valla Allahım bebişinize bir ömür sağlık mutluluk versin ☺️❤️
(15,610 puan) tarafından
Valla acılı ama guzeldi her emzirdigimde oglum kucagimda uyurken bakiom ve şükür  ediyorum rabbime isteyen herkese de ver diyorum bu guzel.duyguyu acılarını yasatmasin
tarafından
Amiin kuzum acılarını göstermesin Rabbim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu an 38+0 haftalığım. Haftaya bugün 39+0 da sezeryan olacağım çünkü bebek makat geliş. Cinsiyeti erkek. 
tarafından
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ❤️ bir avazda bitsin inşallah ☺️
tarafından
Amin inşallah canım.
(90 puan) tarafından
Canım bazen bebekler sancı sirasinda dönüyor. Neden doktor sezeryan dedi ki
tarafından
Daha dönmesi düşük bir ihtimal. Beklemeye gerek yok herhalde, normal olsa iyi olurdu ama kısmet işte.
(90 puan) tarafından
Valla canım görümcemin bebeği 40+1  de döndü
0 oy
tarafından
2 doğumum oldu cnm biri 38 haftalikken sezaryen oldum..biride 35 haftalik oldu. .Şimdi de 38 haftalikken yine sezaryan olacam cnm :))) 3. Oglum geliyor. :))
tarafından
Ayy ne güzel maşallah 3 oğlan sağlıkla sağ salim kurtulun sizde inşallah canım ❤️
tarafından
Aynen cnm çok tskeseeim cnm aminnnnn inslalhh:))))
0 oy
(56 puan) tarafından
Merhaba :) ben 39 haftalıkken  normal doğum yaptım erkek 8 aylik olduk bile 
(56 puan) tarafından
Öyle canim o doğum anı karşılaştığın kişiler çok önemli gerçi normal hayatinda  da güzel ınsanlarla  karşılaş inşallah ayagina  yüreğine taş  değmesin
tarafından
Allah razı olsun canım benim gerçekten o zaman çok ihtiyacı oluyor insanın iyi biriyle karşılaşmaya inşallah güzel insanlarla muhatap etsin Rabbim :*
(56 puan) tarafından
Âmin kuzum bana çok kötü hikayeler anlatıldı ama hiç öyle olmadı onlugume  kadar hasta bakıcı giydirdi
tarafından
İnşallah bize de öyle insanlar denk gelir kuzum iki gün önce hareketlerinde azalma hissediyorum diye acile gittim ebe demediğini bırakmadı daha 27 haftalıkken hareket mi hissedilirmiş diye bağırıyor bana ben başka nerden öğreniyim bebeğimin sağlığını çok gücüme gitti. İnşallah o denk gelmez doğumuma gerçekten Rabbim iyi insanlar çıkarsın karşımıza.
(56 puan) tarafından
Âmin inşallah kuzum öyle dediklerinde kessinlikle  altta kalmayın hemen şikayet edin arıyorlar  hastaneyi hemen
0 oy
(83 puan) tarafından
40+2 de normal doğum la kızımı kucağıma aldım 2 aylık olduk
tarafından
Şuana kadar en yüksek sizin bakalım ☺️ bir ömür sağlıklı mutlu olsun inşallah canım bebeğin ❤️
(83 puan) tarafından
Amin canım oğluma da 41+4 te doğum yapmıştım : )
tarafından
Ooo  maşallah annesinin karnını pek sevmişler o zaman bebişler :D
0 oy
(94 puan) tarafından

Ben de 37 hafta da normal doğumla oğlumu aldm kucağıma<3

tarafından
Maşallah Sağlıkla büyüsün inşallah oğlunuz ❤️ benim de oğlum olcak çok heyecanlı daha var zamanımızda ama sağlıkla gelsin inşallah ☺️
(94 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim ❤️❤️inşallah sen de saglıcakla alırsın kucagına
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah ☺️
0 oy
(413 puan) tarafından
39+1 normal dogum kiz bebek :) 
tarafından
Maşallah sağlıkla huzurla büyüsün inşallah kızınız ❤️
(610 puan) tarafından
Ya bu normal doğumu gözümüzde çok mu buyutuyoruz acaba herkes yapıyor bi şekilde
tarafından
Doğurmadım hiç ama sadece Bi 5-10 dakika acı çekip rahatlıyorsun diye duydum hem sağlıklı olan da normal doğum diyorlar.
(610 puan) tarafından
Bebeğin bası çıkarken mi acaba
(413 puan) tarafından
:D normal dogum zor tabiki ama o kadar abartilacak kadar degil az cesaretli olun biraz güç kuvvet Allah yardim ediyo zaten. En sagliklisi en guzeli canim bu. Sancilar siddetlenince zorlanmaya basliyosun bebegin basi cikana kadar. Basi cikinca arkasi hemen kayip geliyo zaten. Ilk başı cikarmak icin cok güçlü ıkınmak gerekiyor bikac ıkınmada cikiyo zaten :D sanki 10 tane dogum yapmisim gibi anlatiyom ilk dogumumdu ama yinede tecrube yani :D korkmayin Rabbim yardim ediyo.
0 oy
tarafından
39+2 de sezeryan oldum cnm 2 günlüğüz daha cinsiyetimiz Erkek 
(3,458 puan) tarafından
Nasıl gidiyor peki canim
tarafından
Zormuş valla ama yanımda olması da herşeye bedel ağrılar fln var ama idare ediyorum cnm inşallah geçicek
(3,458 puan) tarafından
Inşaallah canim sütun geldimi peki
tarafından
İlk gün az geldi cnm ama ikinci günden itibaren baya geliyor çok şükür
(3,458 puan) tarafından
Cok sevindim canim masaallah
0 oy
(263 puan) tarafından

39, normal, erkek canım :)

tarafından
Bebişler de hep bu haftalarda geliyor demek sağlıkla huzurla büyüsün inşallah ❤️
(263 puan) tarafından
Çok sağol canım benim
0 oy
(406 puan) tarafından
40 haftaya kadar normal bekledim ama sonra sezeryan oldum benmki kız ve gelmek bilmemişti şuan 3 aylık :)))) 
tarafından
Sevmiş karnını annesi ☺️ sağlıkla Huzurla büyüsün inşallah miniğimiz ❤️
0 oy
(110 puan) tarafından
1 kizim 41 haftalik karnimda kakasini yaptigi icin sezeryan oldum

2. Kizim 38+6 da sezeyan oldum

Bu 3.gebeligim 34 haftaligiz sezeryan ama günüm belli degil oglum olacak Allah nasip ederse
tarafından
En güzel en sağlıklı şekilde kavuşun inşallah canım ❤️ her bebek sağlıkla Huzurla büyüsün inşallah ☺️
(110 puan) tarafından
Aminnn canim Allah razi olsun cümlemizin yavrusuna insallah=)
0 oy
(222 puan) tarafından
40+2 erkek:)
tarafından
Maşallah sağlıkla huzurla büyüsün inşallah ❤️
0 oy
(34 puan) tarafından

39+4te normal dogum yaptım canım. 8 haftalık kızım var.<3

tarafından
Sağlıkla büyüsün inşallah ❤️ darısı bize olsun ☺️
(34 puan) tarafından
Insallah canım.
0 oy
(147 puan) tarafından
3 cocugum var 

4 yasında kızım 38 haftada dunyaya geldi normal dogum dikişsiz

3 yasında oğlum var 38 haftada dunyaya geldi normal doğum dikişsiz

2 aylık erkek bebeğim var 40+1 de dunyaya geldi normal dogum dikişsiz
tarafından
Yaa çok güzel bende dikişsiz doğum istiyorum inşallah Allah bana da öyle nasip eder.  Sağlıkla huzurla büyüsünler inşallah ❤️
(147 puan) tarafından
Insallah kuzum eger ki normal doguma elverişliysen bol bol yürüyüş sıcak suya oturma merdivrn inip cıkma bide pilates topuyla egzersiz yapmak
0 oy
tarafından
40+4de mecbur sezeryana alindimmm canimmm bebegimin kalp atisi yavaslayincaa... oglusummm oldu :)
tarafından
Çok şükür Kavuşturana o zaman Allahım sağlıkla Huzurla yaşamayı nasip etsin. ❤️
tarafından
saol canimm.Rabbim dileyen isteyen herkeze nasip etsinn
0 oy
(2,840 puan) tarafından
23 gunluguz bugün 36+2 de dogum yaptım durmadi minnosum eskiler tanir beni zaten biraz sorunlu gebelik gecirdim...normal gelicekken dogum kanalindayken 2cm aciklikla sanciyla malesef sezeryan oldum cunku bu ikinci bebisim ilki de sezeryandi bi oğluşum daha olmus oldu
tarafından
Allah daha kötü şey yaşatmamış canım çok şükür.  Bundan sonra 2 bebişiniz de sağlıklı musmutlu büyürler inşallah  ❤️
0 oy
(285 puan) tarafından

40+1 de normal doğumla kucağıma aldım oğlumu <3 dokuz qylik oldu yavrum <3

tarafından
Tam zamanını doldurmuş minnoş  hep sağlıklı hep mutlu olsun inşallah ❤️
(285 puan) tarafından
Aminn inşallah bütün minikler hep mutlu , sağlıklı olsun siz des sağlıkla kavusun
0 oy
tarafından
39+4 de sezaryenle oglumu kucagima aldim
tarafından
Maşallah darısı başımıza o sağlıkla kucağına alma duygusumu herkese nasip etsin Rabbim ❤️ bir ömür Sağlıklı mutlu büyüsün bebişiniz inşallah
tarafından
Sagolun Allah razi olsun
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kızım 39 haftalık doğdu oğlum ise 30 haftalık :))
tarafından
Oğlunuz durmayı sevmemiş demek :D en erken de sizin sanırım şuana kadar. Bebişleriniz bir ömür sağlıklı mutlu olsunlar inşallah ❤️
(1,186 puan) tarafından
Amin saol cnm
0 oy
(3,458 puan) tarafından

37+2 de normal doğum yaptım ve oğlum oldu çok şükür <3

tarafından
Maşallah hep sağlıklı hep mutlu olsun inşallah bebişiniz ❤️ darısı bize olsun ☺️
(3,458 puan) tarafından
Amin canim sende sağlıkla alırsın kucağına yavrunu insaallah
tarafından
İnşallah kuzum inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 343 göst.
0 oy
22 cevap 321 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 716 göst.