0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (10,972 puan) tarafından
Biz hemen hemen her sene kalabalık ailece aynı otele tatile gideriz teyzeler vs rahat 10 15 kişi oluruz.bu sene bebek oldugu için ve korona dan villa tutalım demişler ikiz villalardan.fakat ben eniştemin filan yanında havuza girmekten cok utanıyorum. Otelde koca alanda karsılasınca utandım şimdi kucuck yer cok utanırım gibi geliyor saygısızlık yapıyorum gibi geliyor sizce de oyle mi? 

18 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bana kalırsa eğer güvenme derim valla bu devirde napıyosa yakınlar yapıyo ki enişte ne gözle bakıcagını o an ne düşünecegini bilemezsin erkeklere güven olmaz . Böyle ailece denzli havuzlu tatilleri ben onaylamıyorum öncelikle haram sonradında edebi olarak da uygun degil . Tabiki bu benim düşüncem herkesin kararına da saygı duyarım .
-Reklam-
+1 oy
(4,705 puan) tarafından
Gitmemek en mahkulu
(10,972 puan) tarafından
İşte annemde bende gitmem diyor annem gitmezse kardesim de gidemez vallaha arada kaldım
(4,705 puan) tarafından
Yani şahsen bu hastalıkta ben ne giderim nede annemi
(10,972 puan) tarafından
Ev tutulacak canım otel filan degil evin havuzu varmıs
(4,705 puan) tarafından
Cnm ister ev ister otel ister bila sonuçta birsürü insan berber olacak
0 oy
(149 puan) tarafından
Bence saygısızlık deil ama bende utanıyorum o yüzden şort la tişört le girerdim yaninds
(10,972 puan) tarafından
Ya ne bileyim bende acaba bebegi bahane edip gitmesem mi diyorum o zaman annemde bende gitmem diyor
(149 puan) tarafından
Bence git saygısızlık yok bunda
0 oy
tarafından
Niye utancaksın ki ailen onlarda senin. Yabancının yanında utanmıyosan ailenden de utanma kocan olck yanında zaten
(10,972 puan) tarafından
Utanmak gibi degil sanki saygısızlık gibi hissediyorum.
tarafından
Tatildesin canım saçmalama denize havuza girceksin tabiki neden saygıszlık olsun
(10,972 puan) tarafından
Gitmeyin dedim annem bende gitmem diyor oyle olunca
tarafından
Git nolcak ya ailenle kafa dağıt işte enişte dediğin ablanın mı eşi bide neyle giriyorsun havuza
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben giremezdim heralde. bayramda ailecek bi arada oluruz max 
(10,972 puan) tarafından
Bizde anca o zamanlar herkes calısıyor bir yerde
(3,836 puan) tarafından
ben normalde de utanirim oyle gezinmeye balayina gittik ruslar ciplakti bi ara. ben mayoyla denize gidene kadar geriliyordum.  normalde de kapali degildir yani kiyafetlerim ama mayo bikini olunca geriliyorum nedense
0 oy
(240 puan) tarafından
Yani evet insan utanır haklısın ama bikini mi giyiyorsun maya mu bilmiyorum altına deniz şortu giyebilirsin. Ben ksyınpederlerimle falan gittiğimde bikinimin altına deniz şortu giyiyorum. Denizden ya da havuzdan çıkınca direk üstüme bi şey alıyorum görmüyolar bile beni bikinili suyun içinde. Yani bana bu tarz şeyler de saygı olmaz gibime geliyor yani saygıyla bi ilgisi yok olayın ama ben rhat edemiyorum sürekli yüzyüze baktığım insanlar sonuçta
(10,972 puan) tarafından
Ya utanmak degil tabiki o da babam sayılır benşm eminim ki evladından ayırmaz ama cok büyügü im gördügümden hürmet ettiğimden oluyor sanırım mayo giyerim canım ben bikiniyle rahat etmiyorum
(240 puan) tarafından
Altına şort alırsın canım dediğim gibi. Hiç olmadı enişten yokken girersin
0 oy
tarafından
Ya canım tatil sonuçta dert etme böyle şeyleri keyfine bak sonuçta eğlenmeye gidiyorsunuz Ne kadar süreyle gidiyorsunuz 1 aylık mi misal veriyorum 15 gün siz gidin 15 gün onlar bir gitmeyin madem utanıp sıkılıyorsun ama enişten o kadar dikkat etmiyordur bence kendi keyfine bakıyordur bizde gidiyoruz hiç öyle birşey olmadı şükür yani utangaç biriyim ama o tarz şeyler düşünmemeye çalışıyorum tatil sonuçta kapiş 
(10,972 puan) tarafından
Yok beya adam bir kere kafasını kaldırıp bakmaz bana
tarafından
O zaman rahat ol canım benim saygısızlık falan değil yani
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben giremem herhalde. Çünkü sonra yüz yüze gelince vücut hatlarimi  mi düşünüyor acaba derim. Ne de olsa sürekli tanıdığım insanlar. 
(10,972 puan) tarafından
O kadarda degil eniştem o da asla ama asla oyle dusunmeyecegine içinden oyle birsey gecirmeyecegine mezara kadar eminim
(5,406 puan) tarafından
Valla bu devirde hiç kimseye güven olmaz. El sonuçta. Öz baba kızına neler ediyor.
0 oy
tarafından
Ben ölsem mayo bikini giymem ya utanırım gunah zaten ama sen altina şort giyebilirsin onlar varken kendi rahatlığına bak nasil iyi olursan oyle yap bence
0 oy
tarafından
Bende utanirim canim normalde bikini giyiyordum aileyle gidince uzun şortlu takim aldim sende alabilirsin istersen
(10,972 puan) tarafından
Vallaha bilmiyom canım zaten nerden atladılar bizde diye anlamadım
0 oy
(7,201 puan) tarafından
Normal zamanda seni kilotla sutyenle görunce sorun olmayacaksa git canım çünkü deniz kıyafetlerinin hiç bir farkı yok sadece adı farklı... Ben olsam gitmem enişte sonuçta her zaman yüz yüze geleceksin.. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bizde kalabalık tatile gideriz ama.kadin erkek ayrı otele gideriz. Ben asla giremem eniştemin falan yanında havuza çok büyük günah hemde insan babasına güvenemiyor bu devirde 
(10,972 puan) tarafından
O da bir tercih biz bu sene ev tutalım dedikte. Asla kotu dusunmez ben kefilim ona. Karısının vucudu da benden sekiz kere daha iyi
(3,552 puan) tarafından
Ay kuzum tek erkek o demissin yani senden başka kimse utanmıyor mu gelmeyiversin bu sene kadın kadına rahatca yapı tatilinizi
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Evet bende utanırdım hoş değil 
(10,972 puan) tarafından
Ne güzel rahat rahat tatil yapacaktım nereden cıktıysa helmek
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Enişten gelmesin ne işi var kadının kızın yanında onun istememesi lazım teyzene söyle 
(10,972 puan) tarafından
Her sene beraber güdüyorız ya bizde gelelim olmus
(1,786 puan) tarafından
Ozaman aynı saatlerde girmeyin teyzen onu ayarlasın bari yada sen daha erken yada geç gir denize
(10,972 puan) tarafından
Deniz degil bacım ikiz villa kiralıcaz ama 1 havuzu var büyük
0 oy
tarafından
Ay yok nasıl girecek insan erkekler ayrı yerde olmaz mı canım öyle herkes daha rahat olur 
(10,972 puan) tarafından
Tek erkekte o ha birde benim koçum oğluşum =)
tarafından
Ya sende o olmadıkça gir canım :)
(10,972 puan) tarafından
Kimse gelmese de oglumu cıbıl cıbıl soksam havuza =D
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum.  Uzun bişeyle girebilirsin ama
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım biraz kapalı  mayo  al  git sonuçta  o senin  ailen  birşey yok  bunda 
(10,972 puan) tarafından
Usturuplu bir mayom var onu giyerim herhalde
(5,949 puan) tarafından
Giy canım  sonuçta  eğlenmeye gidiyorsunuz
0 oy
(119,388 puan) tarafından
Kiz kalabalik tatil iyi degil kocanla basbasa olun
(10,972 puan) tarafından
Kız tatile gidip dinlencem kocamla gidip cendereye mi gireyim aman uzak ırak iyidir =)
(119,388 puan) tarafından
enistedense koca iyidir
(10,972 puan) tarafından
Yok kız

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 348 göst.
0 oy
6 cevap 326 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.