0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (154 puan) tarafından

Kızlar bioagia gaz damlasını ben oda sıcaklığında serin yerde tutuyordum 5 gündür bazıları buzdolabı demiş ama bı sıkıntı olur mu serin yerdeydi birde beş damla değilde sabah 3 akşam 3 damla şeklinde versem olur mj acaba

7 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Sıkıntı olmaz  
(154 puan) tarafından
Sağol canm
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben dolaba koymadım hiç. Dediğin şekilde verebilirsin
(154 puan) tarafından
Bende koymadin serin odada duruyo siz nasıl kullandıniz bebeğim 27 günlük gaz sancısına uykudan ağlayarak uyanıyor sürekli çok üzülüyorum ilk bebeğim çokta takıntılım :((
(25,224 puan) tarafından
Ben sab simpleks ve biogaia aynı anda kullandım. Sab simpleks sabah öğlen akşam 15 er damla damla biogaia günde 1 defa 5 damla verdim çok iyi geldi bize 1 ay kullandım sonra gaz sıkıntısı kalmadı
0 oy
tarafından
Olur canım o günde bir sefer veriliyor zaten benim evimde sobalı Ben sobalı evde odada tuttum yani ve Allah'a şükür değil hiçbir şey olmadı biz tamı tamına 7 şişe falan kullandık Şimdi artık tabii kalmadı kullanmaya gerek 7. Şişesi dolapta duruyor
(154 puan) tarafından
Ne zaman geçer bu gaz sancısı daha 27 günlüğüz :( ıkınıyor sürekli uykudan ikinarak uyanıyor uyuyamiyor ağlıyor sürekli çok üzülüyorum
tarafından
Aşkım benim Senin yapman gereken çocuğunu yüzüstü yatılır bacaklarını karnına doğru itti p***** böyle yukarı kalsın o zaman çocuk daha rahat gaz çıkartır ve sürekli bisiklet hareketi yaptırır internetten bakabilirsin gaz çıkarma yöntemlerini ben bunları yoğun bakım hemşireleri ile yoğun bakım doktoru ile görüştüm Ben çocuğuma Bunları bunları yapsam olur mu diye Hatta üç çocuk erken doğduğu halde ve doğru yapıyorsunuz yapabilirsiniz doğru pozisyonlar kullanıyorsunuz dediler ve yaptığım şeylerin çok doğru olduğunu öğrendim onların sayesinde yani tastiklediler  beni Sen çocuğu emzirdikten sonra 3.5 dakika beklet kusmasın anlayabildim Çocuğu fazla şey yapma yani hırpalama üç beş dakika bekle sonra sırtını o bisiklet hareketi yap göğsünü al Hafif böyle gezdir rahatlatıcı müzik aç ilahi aç dua aç bunları dene ve mümkün olduğunca Sinir ve stresli olma geldin olma bunu bebek anlıyor
(154 puan) tarafından
İlk bebek olduğu için çok stres yapıyorum onunla ağlıyorum resmen bu aralar birde çok huzursuz reflü den şüpheleniyorum kusuyor ağzından burnundan burnu da tıkalı hırıltısi var zor uykuya dalıyor bende çok takıntılıyim aslında çoğu bebekte olan şeyler ama elimde değil Nasil geçecek benden bu bilmiyorum:(
tarafından
Sen raht ol gergin olma
0 oy
tarafından
Açtıktan sonra oda sicakliginda tutabilirsin o acilana kadar soguk olmasi lazim. Her gun ayni saatte 5 er damla ver yoksa pek etkisini goremezsin. Bide tek kullanma yanina sab simplex al. Ikisinin formati farkli
(154 puan) tarafından
Hmm anladım bana sadece bunu önerdi hemşire ama anlamadm hatta günde 3 kez beşer damla dedi bende ağır gelir diye öyle kullanmıyorum tabu
tarafından
Simdi aciklayayim biogaia nin icinde sütü mamayı sindiren bakteri var yani o bir probiyotik uzun vadede cok işe yariyor muhakak kullan ve doktorlar dedigim sekilde kullanin diyor hatta prospektusunde de oyle yazar biogaia ilac degildir. Sab simplex de gaz giderici damla yani bir nevi ilac gibi. Ikisini birlikte kullan daha etkili olur
0 oy
tarafından
Kesinlikle buzdolabında olmasi gerekiyo vermeden 15 dakika once cikarman gerekiyor
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Günde 1 5 damla ozaman faydalı oluyor. Zaten o gaz damlası değil prebiyotik.. bağırsaklar için.dolapta tutmayın oda sıcaklığında serin yerde olsun 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Evet öyle ver ama bilmiyorum ne kadar bebeğime verdiysem ise yaramadı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 280 göst.
0 oy
2 cevap 118 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1998 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nrdnkck (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 183 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (541 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...