0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Hanımlar yıllardır gecmeyen bir sıkıntım var dün bulaşık yıkarken hiç bişey yokken yine oldu birden nefesin kesiliyor nefes alamıyorum eşim üfleyerek falan kendime getirmeye çalışıyor o ataktan sonra da nefes alabilecek olsam bile korkuyla daha fazla tıkanmaya başlıyorum bunu yaşayan teşhis konulan var mı aranız da beni çok yoruyor yanlız oldugum zaman cok daha korkunç oluyor 

4 Cevaplar

0 oy
(8,585 puan) tarafından
Doktora görünmedinmi 
(774 puan) tarafından
Çok eskiden gittim nefes darlığı ile birlikte ritim bozukluğu olmuştu ona yoğunlaştılar ama psikologa gitmedim uzun zamandır da olmuyordu yine başladı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir psikiyatristten destek almani tavsiye ederim
(774 puan) tarafından
Ben de artık gitmem gerektiğini düşünüyorum
tarafından
Günlük yaşamınızı etkiler durumdaysa mutlaka gidin
0 oy
tarafından
Panik atak mi bilmem ama benim bir yakinimda da var boylr degil belirtileri, dr gorunmeni tavsiye ederim farkli bir durum bence
(774 puan) tarafından
Gidicem mutlaka
0 oy
tarafından
Yıllar önce bende de olmuştu bu durum nefes alamıyorum aslında alıyorum o gün kendimde değildim resmen bir taraftan ağlıyorum krize girdim diğer taraftan nefes alamıyorum camları açtım arabayla babam beni apar topar acile götürdü bı sakinleştirici iğne verdiler Dr dedi bir yakınını mi kaybetti babam da yok hayır psikolojim bozuktu o aralar kendi içimde yaşıyordum resmen üzüntüden genelde böyle oluyor bacım Dr git öyle durumda psikiyatri destek al ister
(774 puan) tarafından
Uzun zamandır benim de olmuyordu bu aralar sıkıntılarım var sanırım o yüzden başladı yine sağol canım
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rica ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...