0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Gunaydinn

16 aylık oğlum var bu zamana kadar hiç ateş olmamıştı dün gece ateşlendi ama ateşi 38.3u geçmedi şurup falan verdim üstünü başını soydum ettim sabaha karşı düşmeye başladı . İlk kez başıma geliyor ateşten de çok korkuyorum şuan ateşi 36.6 . Üstten iki azı dişi patladı uzadı bile ama altta iki tane azı patliyor sağlı sollu dişten olabilir mi ateşi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir canim takibe al uzun surerse Doktora gotur 
tarafından
Tamam canim sağolasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimse yokmu başka fikir yürütecek yardımcı olacak 
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Benim kızımı da 2 gündür ateş ar ara ara çıkıyor yine düşüyor. Çok kötü bir durum ya ne yapacağımı bilemiyorum
tarafından
Geçmiş olsun canım bende çok korkuyorum ateşten oldum olası ya . Dişten mi sizin
(2,486 puan) tarafından
Bilmiyorum ki belirtide yok ama 11 aylık. Sanırım üşütü
0 oy
tarafından
Genelde diş ateşi 38 i geçmiyor ama Hanife 

Eğer başka bir belirti yoksa ateşi tekrarlamiyorsa doktora goturmene gerek yok. Sade üşütme bile olabilir
tarafından
Yaa . Ben ateşten korkuyorum çok :/
tarafından
Korkma ateş kötü birşey değil aslında. Belli dereceyi geçmeden müdahale bile etme der doktorum.  Eğer enfeksiyon ise vücut onunla savaş halinde olduğunun göstergesi
tarafından
Enfeksiyon olsa ateşi çok yukselirdi demi canım
tarafından
39 dan aşağı inmiyor enfeksiyon ateşi. Düştükçe habire cikiyor
tarafından
Şükür ki enfeksion değil ozaman şimdi yok zaten ateşi inşallah gece gene çıkmaz ya
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Diş ateşi 38i geçmez. Ateşi düşmüş zaten 36.6 normal. Biraz takip et yine tekrarlarsa bı doktora götür
tarafından
38i geçmedi zaten bı ara 38.3u gördüm ardına bida ölçtüm 37.9a indi anlamadimki hep o aralarda oldu ateşi inşallah bida olmaz
0 oy
tarafından
Olabiri canım panik yapma yükselince ılık duş aldır ince giydir 
tarafından
Tmam canim saolasinn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.

396,351 soru

11,856,080 cevap

35,949 kullanıcı

...