0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar 13+4 de kıza benziyor dedi 16 da netleşir dedi tamam dedik 16 da başka hastaneye gittim kıza benziyor dedi  16+5 devgene kıza benziyor dedi ama saniyelik baktı ve hala benziyor diyolar keain söyleyin doktor bey artık bilmek istiyorum dedim benziyor dedim ya diyor ya gösteriyor işte bana gösteriyorsun cinsiyeti diyerek bakıyorum boş oğlumda çıkıntı vardı şimdide başka doktora aldım sıra ayrintiliya başka hastanede yapiliyo ne olur bilmiyorum ordada ne zaman kesin diyecekler ya 

13 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sakin ol pampa hayırlısı olsun bekle elbet belli olur

-Reklam-
0 oy
(813 puan) tarafından
Bi sakin ol canım niye sinirlendin bu kadar eninde sonunda öğreneceksin nasılsa cinsiyeti bana 15. Haftada büyük ihtimalle erken ama kesin değil defi doktor 20. Haftada detaylıda gördük erkek olduğunu 
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Küçük daha emin konuşamaz ki canım sakın ol ben ayrıntılı ya kadar öğrenemedim ikinciyi

ilkinde de özele gittiydim bayrama öğrenelim diye  doktor ben kıza benzettim dediydi :) 
0 oy
(940 puan) tarafından
Kız olsun canım 
0 oy
tarafından
Demekki goremiyorlar bacak arasi kapalidir yapisina gore kiz demislerdir ki benzedigi zamanda zaten genelde dogru cikiyor banada kıza benziyor dedi bidaha sormadım kiz cikti
(285 puan) tarafından
Yok kız öyle olsa can kirban gördük kaç kes bacak arası boştu banada gösterdi kendi dedi bakalım cinsiyetine diye 13 haftada baktı boş bisy diyemedi bende o hafta oğlumu öğrenmiştim dedim çıkıntı yok hocam kizmi evet kıza benziyor bundan  sonra 16 da gittim gene bacak arası boş kıza benziyor dedi dün gittim gene bacak arası boş kıza benziyor dedi ama bidaha gelişinde hep net konuşalım diyor her gittiğimde
0 oy
(935 puan) tarafından
Hayır yani sana kıza benziyor demiş zaten böyle dediklerinde zaten %70 kız oluyr nedir bu sinir

Erkek demesini mi bekliyrsn onu anlamadm

Ne kadar kadın var anne olabilmek için neler yapıyorlar sen ise kız erkek davası yapıyrsn azck şükür ve sağlk isteyin lütfen artk ....
(285 puan) tarafından
İstemediğini nerden biliyosun Allah olmayanlarada versin napalim oturup durmadan onumu düşüncem Allah Allah erkek demesini beklemiyorum oğlum var zaten kızında tatmak istiyorum ve artık benziyor demesin evet kız artık net desin istiyorum rahatlamak istiyorum 3 dur benziyor demelerine sinirleniyorum neden  gorupte hala benziyor diyolar ona kızıyorum
(935 puan) tarafından
Kaç haftalksın bilmiyrm ama kızı 5 aya kadar söylemiyrlar çnkü cahil insan çok aldırılıyor diye artk söylemiyrlar ve benzettiyse kızdr bunu bil
(285 puan) tarafından
17 haftaligim doktorum oglumdada gidiyodum ta en başta öyle bı yapıya aileye sahip olmadığını eşimde bende söyledik hatta eşim ah bide kızım olsa sabah sarılıp uyansam diye düşünüyor dedim sonra 16 ya kadar net söylemem ama 13 haftalikti dur cinsiyetine bakalm dedi baktı banada gösterdi boştu emin olamayız bu haftada 16 da netleşir ama kıza benziyor yapı olarak dedi sonra emin olmak için başka hastaneye gittim tıp olduğu için hastanede hep öğrenci 5 saniye baktı kıza benziyor dedi bukadar sonra dün kendi doktoruma gittim dedimki hocam 2 dir kız diyolar bidaha bakın baktı kıza benziyor dedi tamam dedim benziyor da neden net değil cevap yok ben hep kız hissettim rüyalarımda gördüm kendi gözümle gördüm emin oldum ama doktordan duymak rahatlamak istiyorum ve şuan herşey çok zor bir oğlum bir kızım olsun yeter diyorum birde benim ablam kardeşim annem yakın arkadaşım kimsem yok yanlızım bı kızım olsun yanıma arkadaş olsun çok istedim oyuzden bukadar sabirsizm yoksa hiç önemli değil sağlık herşeyden önce gelir
0 oy
(349 puan) tarafından
Banada hep benziyor dediler 35 haftada net soylediler
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bende öyleydim sabırsızdim cnm
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Haftası küçük olduğundan öyle diyorlar 20. Haftada detaylı ultrasonda net konuşurlar zaten 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Amann sağlıklı olsunda boşver, ne çok kızmışsın öyle hep hamilelikten bunlar:)
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Aboo cok kizmissin kiz az sakin ol nasilsa ogrencen
0 oy
(581 puan) tarafından
Bana 20 de kıza benziyor dediler 32de net kız dediler seninki daha erkenmiş :) 
0 oy
(10,948 puan) tarafından
Benim 17 ye kadar tahmin bile etmemişti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
11 cevap 191 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ayse0105 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy