0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından
Selam kizlar 19 haftalık hamileyim yaklaşık 2 haftadır felan ara ara kasılma oluyor yani gün içinde toplasam 4 kere felan oluyordur ama nasıl oluyor bazen bebegin bi yerde toplandığını hissediyorum ama bazende bi yerde ufacık bi sertlik hissediyorum bunların ger ikiiside 4.5 saniye sürüyor uzun sürmüyor geçiyor sonra magnezyum kalsiyum kullanıyorum normalmidir 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post yukarı çıksın
(130 puan) tarafından
Tesekur ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben hamileyken en ufak şeye bile hastaneye giderdim riske atmamak için nst bağlarlardı muayene edip içimi rrahatlardım  haftan erken bi git bence 
(130 puan) tarafından
Geçen gittiğimde doktorum setlik var dedi magnezyum verdi birşey demedi
0 oy
(9,325 puan) tarafından
Bebeğin ayağı fln olabilir mi? Bende 28.haftada kasılma benzeri bişey yaşamştm çok korktum burda da sordum hatta hemen git dediler.. ertesi gun gittim nstye girdim muayne oldum sorum yoktu.. ama yine de içinin rahat etmesi için gidebilrsin
(130 puan) tarafından
Nasıl oluyor biliyormusunuz mesela çok nadir bebek komple toplanmış şekilde oluyor karnının bi bölgesi belli.oluylr sett olduğu ama genelde olan ufacık bi  yerde sertlik diyorum acaba bebegin ayağı veya kafası felan mi denk geliyor
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Dr gitmelisin bence bi baksınlar 
(130 puan) tarafından
Gittim canım magnezyum verdi bir sıkıntı gözükmedi
(14,080 puan) tarafından
Hadi gözün aydın
(130 puan) tarafından
Tesekur ederim:)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benım o haftalardaki gezdiniz hissedersin arada olurdu toplanma ama 28 den sonra çok oldu zatn 35 de dogun oldu sen doktoruna danış canım ben en ufak şeyde doktora koştum hep bisi varmi diye sende git hiç durma yani 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
1 saat içinde 4 ten fazla kasılma olursa ve uzun sürerse  şiddetlenirse  dr.gitmkte fayda var takip et  

ara da bir olursa normaldir korkma gün içinde saatlere yayarak oluyor kısa ise korkma
0 oy
(175 puan) tarafından
Hayır tabıkı bu haftalarda normal degıl doktoruna gorunmelısın aksatma sakın. Erken dogum belırtısı olabılır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

382,003 soru

11,436,259 cevap

35,004 kullanıcı

...