0 oy
1,473 göst.
Aile kategorisinde (309 puan) tarafından
Ya aksam güzel hazırlanmak istiyorum ama açık giyebilecegim kıyafetim yok hiç yani varda gelmiyor. Yenide alamadım. ÇÜnku aramız kötüydü 1 sene hiç giyunmeyi hazırlanmayi istemedim ama şuan çok şükür çok iyiyiz ve akşam güzel karşılamak istiyorum ayrıca tesettürlü tunik vs kiyafetlerimden başka yok gecelik desen 3 4 tanesi geliyo nasıl ne giyeceğimi bilmiyorum yaa 

25 Cevaplar

+5 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Böyle canım :D 

image

tarafından
AJAJAAJ
(25,224 puan) tarafından
Hahaha emine Bakırköy pazarından almıştım 5 tl :D
(1,501 puan) tarafından
Meltem ya ahahahshshsd valla bu tarz 2 tane vardı en son çöpe attım giymeyecem sizi diye :d
(16,007 puan) tarafından
Kız belese almışsın. Benim de 1 tane var..nenem vefaat etmeden önce kendine almıştı ama giymesi nasıl olmadı. Annem de benim ceyizime koymuş ama bende giyemiyorum olmuyor üstüme öyle duruyor
(25,224 puan) tarafından
He kız Bakırköy pazarı öyle bitane minionlu kapri almıştım 3 tl ye ahahah verem mi :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

valla normalde pijamani coraplarin icine sokarim :D en fazla giydigim tayt ve tisorttur o da onla ilgili dil yani bu esinin beklentisiyle alakali bnm esim hic sevmez tuhaf giyimleri, bende giyinecek insan dilim de. varsa taytin falan o tarz bir ev kmmbini yapabilirsin

(1,913 puan) tarafından
Hahaha gördüğüm en samimi yorum Bende böyleyim
(309 puan) tarafından
Zaten Bn hergun evin içinde tayt atlet veya dar bluz lar ile geziyorum yatagada şortlu takım veya gecelik le. Yatarım ama biraz değişik. Olmak istiyorum çok kıyafetim var ama doğum sonrası kalan kilolarından dolayı gelmiyor maalesef ppffff :/
(1,501 puan) tarafından
Benim kocam da böyle giysem bu üstündeki ne der mal deyneği :d
+1 oy
tarafından

image

aha böyle sgsfsf

(8,081 puan) tarafından
Offff favorim:D
tarafından
Sorma benimde. İzler izler gülerim. Sende gozelmissin haaa :D
(8,081 puan) tarafından
Makyaj yaptı mi kaçırmaya kalkiyo cingeneler falan:Ddd
tarafından
Haha gizem profil resminden anladım bazı zevklerimiz aynı :D
(8,081 puan) tarafından
Hahahaah bende attığın fotoğraflardan anlıyorum:D
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Geliyor derken? Anlayamadım?
(309 puan) tarafından
Beden olarak 2 3 tane üzerime olan gecelik var anlamında. Yani :)
(7,738 puan) tarafından
Hımm şimdi anladım. Güleryüzünü sevgini göster özenli de giyin illa açık saçık olmasına da gerek yok yani. İşte bütün olay bu :)
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Genelde ev içerisinde açık giydiğim için özel karşılamaya gerek duymuyorum normal giydiğim zaman adam hagırdır noldu diyor zaten geceliksiz asla yatmam o yüzden herzamanki gibi karşılıyorum canım sende bi askılı altına bir tayt giy hafifte makyaj öyle karşıla
(309 puan) tarafından
Bende zaten senin anlattığın gibiyim evde ama bugün değişik olmak istiyorum acaba tuniklerimin bir ı  elbise gibi  ince ten çoraplami giysem olurmu ki
(1,472 puan) tarafından
Olur tabii ki canım eşinin gömleğini bile sana uzunsa giysen sexy olur saçlarıda aç haffte makyaj bitti
0 oy
tarafından
Duz siyah bir atletle etek yapıp üstüne güzel bir atletle veya beyaz bir gömlek veya güzel durdugunu düşündüğün birşeyin önünü baaglsyip güzel bir makyajla güzel bir parfumle 
(309 puan) tarafından
3 tane straplezim var birini üst birini etek gibi giyorum ama çok giydim daha önceleri sıkıldım aynı şeyi tekrar yapmak istemiyorum gomlekde  uzun tunik gibi var yarım kollufa var oda uzun makyajdan sıkıntı yok çok güzel yaparım saçımı falan ama sorun kıyafetten işte :)
tarafından
Tunigi yap kemerle süsle daralt
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Mesele benim straplez dar bir bluzum vardı ben onu etek olarak kullanıyorum süper oluyo valla :-) fikir olsun çok güzel süslenirim uydurmayı iyi biliyorum şimdi senin kıyafetleri görmeden de birşey diyemem ki 
(309 puan) tarafından
Benimde 3 tane modeli straplezim var birini etek birini üstüme giyorum biran siyah gömleğim var onunlada giyorum ama sıkıldım başka türlü giyinmek istiyorum  zaten evin içinde herzman tayt tişört dar bluz VS giyorum ama mesala tunigi elbise gibi giyilirmiki öyle bisey mi yapsam
(321 puan) tarafından
Tuniğe belden bir kemer oturtuyorum ben bazen
(2,972 puan) tarafından
Yapılabilir cnm beline bir kemer takarak kısaltabilirsin
(309 puan) tarafından
Hım ewt güzel fikir ya cokda güzel Bi kalın kemeri var hiç aklıma gelmedi daha once tskler
0 oy
tarafından
Anahtarı var kapıyı acib giriyor hic kapıda karşılamiyorum kendimi beğendirme çabasına girmiyorum 
(10,384 puan) tarafından
Benimki de çocuk uyanmasın diye tık tık yapıyo sadece ben de sakın sesin çıkmasın diye açıyorum çok romantik ya valla :)
0 oy
(782 puan) tarafından
Makası  al uzun abiye elbiseni kes dermişim:D :D
(309 puan) tarafından
:))))) abiye de çok ağır olur canm :)) alisk değilm okadar ağır giyinmeye :=)
0 oy
(883 puan) tarafından
Tayt giy saclarin uzunsa uzerine bırak hafif bir makyaj güzel bir parfüm çok az ama 
(309 puan) tarafından
Hergun giyorum zaten tayt dar bluz bazen atlet bazen güzel Bi tişört kombinli oyuzden bugün değişik olsun kstedim
0 oy
(516 puan) tarafından
Taytin yok mu hiç, tayt giy ustune de askli bisey yada yakasi acik tişört giy
0 oy
tarafından
Ben hiç öle özen içine girmedim evde 3 evladım var ama hep hemiz bakimliyimdir evde hep pijamalı yım ama özenli 
(309 puan) tarafından
Ya bnde öyleyim cnm hergun tayt dar bluz güzel atlet VS güzel ustlerle geziyorum bugün deegisk olmak istedim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Eşimde giyin süslen hazırlan diyorda olmuyor bacı aile apartmanı olunca gece kimin kapıyı calacagi belli olmuyor :)
(1,501 puan) tarafından
Bi kere gecelikle açarsan daha gelmezler sen de kurtulursun :d
(2,039 puan) tarafından
Eşimde öyle diyor boşver o şekilde aç kapıyı sen değil o saatte kapıyı çalan utansın diyorda olmuyor bacım :)
0 oy
(13,036 puan) tarafından

Ben bir kere eşimin aletini giydim altına topuklu dağınık saç modeli yaptım :D

(309 puan) tarafından
Entarasan değişik Bi giyim olmus :))
(13,036 puan) tarafından
Ayıptır söylemesi pek hoşuna gitti ☺☺
(321 puan) tarafından
Gülesim geldi özür dilerim :) içim fesat
0 oy
tarafından
Benim herifim gece çalışıyor hep gündüz evde o zamanda paçalı donumla karşılıyorum ahahah her Halimle sever beni 
0 oy
(940 puan) tarafından
2.5 yıldır evliyim bir defa bunu düşünmedim 

Içim geçmiş benim eyvahlar olsun:)
(309 puan) tarafından
Hahaha :))
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bende evde hep eşofman tayt kullanırım ama bir gün biri gelmişti misafir o gittikten sonra üstüm kalmıştı öyle etek yazma filan eşim geldi hayırdır dedi bende şakasına köylü kızı modeli ister misin dedim adamın hoşuna gitti ☺️☺️ ters köşe yap sende 
0 oy
(942 puan) tarafından
Bende bazen ayda bir geri yani pijama PTT :)
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Gri haşofmanın köpeğiyim :))) 
0 oy
(924 puan) tarafından
Eşim hiç susleniyim beklentisinde değil genelde dışarı çıkarken giyinirim atlet şort gezerim 

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 2,555 göst.
+1 oy
29 cevap 547 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 292 göst.
22 Mart 2023 Moda kategorisinde YagizinAnnesi (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 575 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...