0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından
1 yaşında 9 buçuk kilo 75 cm hıc gelişmemiş çocuk doktoruna göster dedi ek gıda yemiyo hep emiyo. Ama ben  zorla veriyorum gene yemiyo ne yapsam kilo alır çok canım skkn  

30 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim oğlum 16 aylık 10 kilo 76 boyunda eskiden çok takardım artık takmıyorum canları sağolsun biz büyükler bile hepimiz aynı boyda ve kilodamiyiz biri zayıf biri şişman biri uzun biri kısa ne yapalım yani 
-Reklam-
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Kilo işi genetik kuzum kızımı devlete özel doktora kaç defa götürdüm getirdim devletin verdiği vitamini raporlu mamayida kullandim özelin verdiği balık yağı vitamini de kullandım ve herşeyden yediriyorum  zorla bi yaşına yakindi 9 mu sekiz buçuk kilo mu neydi şimdi 21 aylık bu gün  tarttim daha 10 kilo eşimde 41 kilo ve boyu kısa yani minyon babasına çekmiş kizimda  ama şey yap bak her yemeğinin içine kemik suyu at o iyi gelir sütlaç yap muhallebi yap. cicibebe yoğurt muz peynir rendele karışık o şekil 3 kasik yese bile yeter kilosuda gayet iyi 
(476 puan) tarafından
Herşeyi denedim önceden çok yerdi şimdi 1 haftadır yediğini çıkartıyor yemiyo hicbiaey zorla veriyorum kaciyo gidiyo
0 oy
tarafından
Bebegim 1 qy sonra bi yaşına girecek 8.600 asla üzülmüyorum benim yanımdaki insanların nasil farklı boyları kiloları varsa oğlum da ayni şekilde 
(476 puan) tarafından
Normalde bende üzülmüyorum da hemşire ne derse kafama takıyorum istemsizce oda pat diye söyleyince gelişmemiş zayıf diye bı tuhaf oldum
0 oy
tarafından
19 aylık 9 kilo benim sıpa da kuzum
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Gayet normal kilosu ve boyu daha ne olacakt?
0 oy
(395 puan) tarafından
Bizimki yiyor maşallah emzirmeden önce gıda veriyodum ben sonra emiyordu öyle öyle alıştı önce yemek bir kaşık bile olsa sonra meme diyordum bebişe de bunu ye meme vercem diyordum yiyordu sonra meme ödüllendirmesi yapıyordum bir dene 1 hafta içinde oturur Allah’ın iziniyle 
(476 puan) tarafından
Herşeyi verdim önceden yiyordu son 1 haftadır iştahsız sadece emiyo yemek yemiyo
0 oy
(535 puan) tarafından
Ayy canım büyük ihtimalle kilo almadığı için dedi hemşire ama çok normal en hareketlenmeye başladığı dönem benim oğlanda o aylarda çok az kilo almıştı kafanda soru olmasin git bi doktora benimkinin demiri düşüktü gerci hala düşük ilaç kullanıyoruz şuan 20 aylik olacak 11.5 kilo
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Benimki de 11 aylık 10 kilo vardır 1 haftadır hasta bide zayıfladı gibime geliyo ya akşamları yulaf unlu meyveli muhallebi yapıyorum ben sende yapabilirsin cnm
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Muz yedir muz çok güzel kilo yapıyor
0 oy
tarafından
Allahım yardımcımız olsun ek gıda hakkında ya çok zor durum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 674 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,057 göst.