0 oy
246 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kürtajda rahim içi kanamam oldu 1 gün yattim hastanede agrilarim çok fazla bazen dayanamıyorum gerekli tetkikler yapıldı rahîm temiz . 3 ay gebe kalma dedi çok istiyorum tekrar anne olmayı doktoru dinleyeceğim ama çok korkuyorum tekrar gebe kalamam diye. Birde bu şiddetli ağrılar normal mi ne zaman geçer parol içtim de öyle geçti. Ağrı kesici vermedi 2 farklı ilaç verdi ama mide borumu perperisan etti. 2 side antibiyotik içerikli 

9 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
Kalırsın hemen rabbim nasip ettikten sonra kafana takma rabbim bir evlat ile müjdelendirsin seni inşallah 
tarafından
Inşallah hayırlısı ile Canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(1,633 puan) tarafından
İkisene sonra cnm
tarafından
O niye çok fazla değil mi 2 sene
(1,633 puan) tarafından
Bilmem cnm doktura gittim tedavi oldum sonra getirdim
0 oy
tarafından
20ay sonra hamile kaldım bnde canm  geçmiş olsun bu arada canm kısmet değilmiş demek 
0 oy
tarafından
2 ay  korun dedi korundum korunmayı  bıraktığım ay oldu
tarafından
Allah bağışlasın sizlere 40 gün lohusalık oldu mu peki hayız ne kadar sürdü ağrılı oluyor bende kanama
tarafından
Aminnnn Yok 2 hafta cokk azzz leke  geldi 34. Gunde adet oldum
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Rabbim ne zaman derse ozmn olur tatlım hayırlısı olsun 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ağrı kesici ve antibiyotik vermesi normal canım ama ben antibiyotik çok kullanmadım onun yerine bol bol su içtim enfeksiyon kapmiyim diye ve hep temiz tutup ütülü iç çamaşırı giydim. Bana da 3 ay korun demişti dediği gibi de yaptım 9aydır deniyoruz bakalım nasip rabbim ne zaman uygun görürse 
tarafından
Ağrı kesici vermedi evde vardı içtim öyle   . Bem şu sevmiyorum fazla 2 litreyi geçmez gün içinde oda bazen yani.  Inşallah hayırlısı ile çocuk sahibi olursun. Bende çok dikkat ediyorum her zaman iç temizliğime günde bazen 2 kere değiştiririm ama bu gebeligimde hep enfeksiyon vardı bende ilaçla bile geçmemişti
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Kürtaj olduysanız 40 gün cinsel ilişki yasak, 40 günün sonunda doktor kontrolü var, kontrol sirasinda herhangi bir sorun yoksa 2 ile 4 ay korunun diyor, 
tarafından
3 gün sonra kontrolüm var 40 gün lohusa olacağımı biliyorum inşallah.  3 ay dedi bana da
(2,211 puan) tarafından
Allah en hayırlı zamanda sizinde kucağınızı doldursun inşallah
0 oy
tarafından
Bende 20 gün önce koruyan oldum benm hastalığım var ve ilaç kullanıyorum o yüzden 6 ay korunmam gerekiyor bende 3 yıl sonunda hamile kalmıştım doktoru dinlemeyip direk hamile kalmak için uğraşsam mı yoksa dinlesem mı çok kararsızım şuan tam yumurtlama gunlerindeyim üstelik 
tarafından
Seni biliyorum kürtaj oldum dediğinde ben gebeydim yaşıyordu bilemezdim böyle olacağını dua etmiştim i zaman sana kendi kendime.  Hayırlısı ile inşalalh.  Şimdi aklımdan bile geçirme zaten lohusasin şu anda kan görmesen bile Allah senin 40 gün boyu namazını düşürüyor ilişkiyi yasaklıyor orucu erteliyor  .
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Doktoru dinlemedim ben canım 3 4 ay sonra tekrar hamile kaldım 
tarafından
Maşallah.  Sağlıkla doğdu muu peki . Allah size bağışlasın evladinizi inşallah
(1,730 puan) tarafından
Sağol canım şimdi kucağımda 4 aylık darısı en güzel şekilde sizlere

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
25 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu

381,311 soru

11,415,163 cevap

34,966 kullanıcı

...