+1 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Slm kızlar anca yazabildim :) 20 günü geçtik şükür biraz gaizmiz var biogia damla aldım iyi gelir inş dogm hikayem. Saat 10 gibi suni. Şancı verdiler sürekli açılmama baktılar suyumu onlar patlattı suni sanci çok feciydi ;)ama epidural yapınca çok hissetmedim sadece sancinin geldiğini hissediyorsun çatala aldıklarında alt tarafımı hissetmediğim için uzun süre ikinma yapmak zorunda kaldım ama kesinlikle epidurali tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.sonrasinda titremem ve ayaklarimda şişlik oldu ama her vücut aynı olmayabilir. Ben ilk doğumumda günlerce ayağa kalkamadim ama bunda çok şükür yatmadım diyebilirim dikişlerimi 2 gün sonra hissettim rahattı yani tabi özel hastane ve doktordanda kaynaklaniyor epidural yaptırcak olanlar bence kesinlikle yaptirin ınslalh yardımcı olabilmismdir herkese hayırlı doğumlar:)

4 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Ah ah devllette  canli canli kestiler beni bi dikiş yaparken uyuşturdular
(1,438 puan) tarafından
Seni yine dikiş yaperken uyutmuslar.ben özelde yapdim dikisde bile uyusturmadilar beni.canli canlı kesildim canlı canlı dikildim
(2,321 puan) tarafından
Canlı canlı kestiler derken canm
(1,438 puan) tarafından
Doğum sırasında kəsi atdılar canım.ama o acıyla his etmiyorsun.ama dikis atarken o dunyani gördüm benn
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sağlıkla büyüsün inşallah <3

0 oy
(118,984 puan) tarafından
allah anali babali buyutsun epidural candir ☺
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Sağol canım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 270 göst.
0 oy
7 cevap 128 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 322 göst.
24 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu

377,193 soru

11,288,104 cevap

34,694 kullanıcı

...