0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Öncelikle şöyle anlatayım kanamam ilk olduğunda kendi doktoruma gittim NTS de sancım olduğunu söyledi doktorum ilaç falan verdi geçti 29 haftalıkken oldu bu olay şuan 33 haftalığız cok şükür geçtiğimiz cuma gene kanamam oldu fazla yorulduğumdan doktorum tatildeydi kanuniye gittim acile hiç bir sorun olmadığını Nts De sancım cıkmadığını söyleyip gönderdiler kanamamda durdu daha sonradan bugünde 2 3 saat önce karınca kadar bir kanama oldu aonra peceteye sümüksü bir akıntıyla birlikte pembe bir leke geldi 2 kez bunun aebebi ne ola bilir herangi bir ağrım falan yok yorulmadımda sizce neden oluyor bu doktorumada haftaya randuvum var napıyım sizce

12 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Randevuyu boşver hemen git, gebelikte kanama normal değildir.

(91 puan) tarafından
Gittim işte kendi doktorum serum falan takmıştı ilaö vermişti özele gidiyorum bu arada cuma gübüde devlete acile gitmek zorunda kaldım ordaki doktorda bir sorun yok dedi bende yalan yok acaba özel diye para almak icinmi serum takdılar diye düşünöedim değil ama gene böyle olunca korkuyorumda
(2,704 puan) tarafından
Bazı doktorlar değişik cidden, bir sorun yoksa neden kanama oluyor habire?
(91 puan) tarafından
Ah birde ben anlasam sırf bunun korkusundan sürekli yatıyorum
(2,704 puan) tarafından
İğne falan vermediler mi sana gülüm? Mutlaka bakmaları lazım en ince ayrıntısına kadar, ne saçma bir iş bu böyle
(91 puan) tarafından
İğne vermediler ilk olduğunda bu olay serum takmışlardı sonra geçti 4 hafta oldu tekrar leke şeklinde kanama oldu ve gittim geri gönderdiiler herşeye baktılar sonra gene geçmişti bugün tekrar oldu ama cok acık pembe gibi bile değil sümüksü bir akıntıyla geldi bi geliyor bi gelmiyor anlamadım ki gitsem bu saate nereyr gidicem
-Reklam-
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Bence bı an önce yine gt nst niye bakiyorsn ki kanama normal değil çatı muanesi yaptılar mı yada tahlil aldılar mi çok ileri enfeksiyonda kanama yapablr buda iyi dgl bence GT bir an onca
(91 puan) tarafından
Yapmışlardı hiç bir sorun  görünmedi işte bende korkmaya başladım hangi doktora güvenicem şaşırdım
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Gebelikte hiçbir kanama normal degil acile git 

Birde konuyla alakasiz ama istanbul kanuni yi mi diyorsun küçükçekmece deki 

(91 puan) tarafından
Ama neden gelsin şuan da ben gene haftaya doktoruma gideyim eğer coğalırsa ki myle birley şuana kadar olmadı hep leke şeklinde olmuştu olursa giderim napalım
(2,375 puan) tarafından
Aynen valla kendini kontrol et ağrın sizin harhangi birseyin olursa hemen git
(91 puan) tarafından
Yok ama olursa öyle yapıcam da burdaki yorumları okudukca ağrışarım oluşuhor resmen korkudan:D
(2,375 puan) tarafından
Yat dinlen canim stres yapma kendine
(91 puan) tarafından
Sürekli yatıyorum cnm sağol :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kanama hamilelikte normal bi durum değil-dir hemen hastaneye gidin 
(91 puan) tarafından
Doktorum yok ama şuan hastanede acilede gidince birşey yok diyip gönderdiler
0 oy
(1,826 puan) tarafından
İlişki sonrası olabiliyor ama boyle bı durum soz konusu degılse kesinlikle git 
(91 puan) tarafından
Yok zaten yasak ilişki gittim geri gönderdiler cnm
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Oncekileri bilemedim ama suan sümüksü  akinti ve kan dedin ya nisanın  gelmis olabilir  sen randevuyu bekleme acile git bnce
(91 puan) tarafından
Bi geliyor bi gelmiyor ağrım falanda yok ama
(1,284 puan) tarafından
Olsun bnce riske atma
(91 puan) tarafından
Gittim birley yok diyip göndermişlerdi cnm acilden
(1,284 puan) tarafından
Smdi bu son kanamada gittin mi
(91 puan) tarafından
Gitmedim cünkü kan değildi lekeydi cok acık pembe leke sümüksü birşeyle geldi
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun önlem amaçlı Dr gitmelisin bence zaman kaybetmeden inşallah bişey yoktur Allah'a emanet olun 
(91 puan) tarafından
Teşekkürler canım inşallah yokdur gittim gönderdiler bakalım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nişanin gelmiş cnm en geç 2-3 haftaya kadar dogurursun.
(91 puan) tarafından
Acaba bebek dönüyor aşığaya doğru ondan ola bilirmi kanama gibi lekelenme ve o sümüksü akıntı
(3,895 puan) tarafından
Kanala girmiş baski yapiyor cnm cikmasi yakindir bnmki de durmazdi kanalda hep baski yapti.Gelişimi tamamlandi aynen sadece kilo aliyor 36-37 gibi dogsa 2 700 den fazla 3 kiloya yakin kilosu olacak korkma iyidir.
(91 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bakalım haftaya gittiğimde kilosunu durumunu öğrenelim bakalım dediğiniz gibi olcakmı erkenden doğarmı yada döndümü bebeğim iyi olsun yeter ilk olduğu icin cok tedirgin oluyorum cnm
(3,895 puan) tarafından
Tedirgin olma hicbir şey olmaz.Bi şeyden korkma ikidogum yaptim kan gorunce dayanamayan biriyim ben dogurduysam sen hayli hayli yaparsin.
(91 puan) tarafından
Hayırlısı bakalım cnm cok sağol
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Doktorunun numarası varsa mesaj at ona sor
(91 puan) tarafından
Yok ki numarası nasıl özel hastaneyse vermiyolar hastaneyi arıyorum doktoruma ulaşamıyorum
0 oy
(365 puan) tarafından
Bekleme bence doktora git kanama normal değil 24 haftalıkken bende oldu erken doğum oluyordu hastanede yattım ilaçlarla atlattım yoksa erken dogucakti
(91 puan) tarafından
Gittim ama birley yok dediler işte
(365 puan) tarafından
Anladım canm durduk yerde gelmezki önemli bişey değildir insAllah dikkat et yinede
(91 puan) tarafından
Tamam cnm sağol
0 oy
(11 puan) tarafından
Hamilelikte en ufak bir damladan bile küçük kanama normal kabul edilmiyor canım doktorum bana hemen gel diyor öyle olunca bence bekleme hemen git.
(11 puan) tarafından
Bende geçen hafta lekelenmeyle acile gittim direk yatış verdi bidaha lekelenme olmadığından emin olup çıkardı eğitim ve araştırma hastanesinin aciline gittim biseyin yok diyip göndermeleri çok tuhaf :( progestan kullaniyormsnz
(91 puan) tarafından
Daha önce kullanmıştım şuanda kullanmıyorum nişanım gelmiş galiba araştırdım nüyük ihtimalle o ondan sonra daha gelmedi zaten bebeğimin hareketleri falan da güzel
(11 puan) tarafından
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini o zaman canım:)
(91 puan) tarafından
İnşallah cnm sağol sen kaç haftalıksın
(11 puan) tarafından
23+6 :)
0 oy
(193 puan) tarafından
Gebelikte kanama hic normal bsey değil canım mutlaka doktora git yani 
(91 puan) tarafından
Geçmiş post cnm cok şükür bir sıkıntı yokdu cuma günü inşallah doğumum gerçekleşicek genede sağol :)
(193 puan) tarafından
Bsey degl cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 237 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nalankt (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 276 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde G-hatice (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...