0 oy
884 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Bir insan neden evlenir. Sırf evlendim demek için mi yada cinsel isteğini tatmin etmek için mi? Yada şuda olabilir çocuk istiyordur evinde hizmetçisi yoktur. Ne acı değil mi evlilik denince bunları sayıyor olmam. Oysa tabiki evlilik bu değil en azından olmalıydı benim için. Aşk sevgi saygı  koşulsuz güven..  gözündeki yaşa da saçının teline de kurban olurum demekti.  Üzüntüsünede mutluluğuna da ortak olmaktı, çok sevip çok saymaktı. Sarıp sarmalamaktı... El kaldırmak değil di , el üstünde tutmaktı. Yarasını gördüğünde o yarayı deşmek değil , merhem olmaktı..  

Dayanacak gücüm kalmadı artık.. özür dilerim kızlar içindekileri dökmek istedim sadece..

17 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İçimdeki kanayan yarayı ne güzel söyledin be kız 
-Reklam-
+2 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bazı erkekler bazı kadınları haketmiyor keşke hiç evlenmeseler.
tarafından
Ya maşallah çok güzelsin Rabbim ömrünü güzelleştirsin
(1,633 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
+1 oy
(196 puan) tarafından
Benden sana tavsiye sorunlarını kabul et ve yüzleş sonrada yeni bir sayfa aç, ben öyle yapıyorum yeni yeni hafifliyorum benimde çok beklentim vardı artık beklemiyorum kendini mutlu etmeye çalış kendini sar sarmala kendinle ilgilen başkalarından birşeyler bekledikçe hayal kırıklığı yaşayacaksın çünkü insanlar duygularıyla ve hevesleriyle yaşayabiliyor evlenmeden önceki heves ve yoğun duygular geçince değişebiliyor kimseden beklentin olmasın kendi küçük dünyanı kurmaya çalış seni kimsenin uzmesine izin verme 
+1 oy
(4,759 puan) tarafından
Neyın var bilmiyorum kuzum ama Rabbim yardımcın olsun hakkında hayırlı bir kapı doğru bir yol göstersin inşallah 
0 oy
tarafından
Ne derdin ne sıkıntın varsa Rabbim yardımcın olsun inşallah canım çok doğru söylüyor sun 
0 oy
tarafından
Rabbim gonlumdekinin daha güzelini nasip etsin inşallah sana♥️
0 oy
tarafından
Valla bende bazen *** mu vardı evlendim diyorum. Anasının yanında adamın huyu suyu değişiyor ya deli olucam geldiler bana yine kaynana gene bende yardim ettigide yok pofur pofur uyumaya geliyor.  Oof imdaaat artık imdaaat 

Benimde içimi dokesim geldi sorry 
tarafından
Oyy üstüne birde lohusa sendromu eklenince insanın iyice gözüne batıyorlar
tarafından
Valla canım evde ben hariç 2 kişi daha lohusa sanırım hatta kesin lohusalar.  Deli olucaaam bağırasım geliyor aradaaaa imdaaat diye
tarafından
Gönder kaynanayi alismissindir artık bebeğe
tarafından
Kız alt katımdalar zaten altlı ustluyuz.  4-5 gündür gelmiyordu nezleyim diye dünden beri gene başladı gelmeye her halta karışıyor .  Kavga edip duruyor benimle ramak kaldı cinnet geçirmeme .  Kocada sanki çocuğu anası doğurmuş gibi davranıyor .  6 senedir tanıdığım adamın huyu suyu değişti valla .
Dün akşam üstü annem evde yemeğini ye gel bende yemek yiyeyim sonra durmuyor oğlan beşikte dedim. Gece 10 buçuktu geldiğinde valla kimse beni umursamıyor deli olcam :(
0 oy
(1,550 puan) tarafından
aaaah ah. Kimileri için evlilik birlikte yürünecek yol değil savaş, yarış haline geliyor. Sonu da böyle :( 
0 oy
tarafından

image

bu yazılanlar tükenmişse bnce kopsun ipler daha fazla hayatı zehir etmeye gerek yok erkek içinde kadın içinde....!
(163 puan) tarafından
Bu yazılanların hiç biri yok maalesef hiç olmadı belki de
0 oy
tarafından
Erkeklerin çoğu evliliği cinsellik olarak görüyor malesef  kadını cinsel obje olarak görüyorlar  
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Aslında öyle erkekler varki bazıları kadınının bigözyaşı için dünyayı yıkar bazılarıda varki o gözyaşı için değmez 

Her ne sıkıntın varsa rabbim seni feraha çıkarsın inşallah canım 
(163 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Şuan İnan bende tükendim artık eşimle konuşmuyoruz o yatak odasında uyuyor bende çocukların odasindayim çok yoruldum artık kimseye de derdini anlatamiyirsun
(163 puan) tarafından
Benden ayırdım. Yatakları ama çocuklarım küçük o yüzden yatak odam da yanımda kalıyorlar. Birde ben kaynana kayınpeder oturuyorum . O yüzden odanın dışında bir  yerde yatamıyorum. Bende aynı yatakta uyumamak için.yer yatağı serdim kendime
(1,601 puan) tarafından
Birlik oturuyorsunuz Allah yardımcın olsun canm çok zor ya esinide Allah islah etsin
0 oy
(1,581 puan) tarafından
Bugün bende tükendim 
(163 puan) tarafından
Ben uzun zamandır tükendim:(
(1,581 puan) tarafından
Bndekide uzun zamanın birikmişligi oldu resmen
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Rabbm hayırlı bir kapı açsın sana inşallah 
(163 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(921 puan) tarafından
Ah canım allah me derdin varsa hafifletsin 
(163 puan) tarafından
Amin cümlemizin
0 oy
(2,321 puan) tarafından
B.k vardı da evlendim diyorum
(163 puan) tarafından
+1 annem hep derdi ki oku kızım Koca her zaman bulunur Ama eğitim öyle olmuyor mesleğin olsun elinde yarın öbür gün evlendiğinde Koca eline bakma. Şimdi mesleğim olsaydı boşanır hayatıma çocuklarımla devam ederdim.
(2,321 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim eşini ıslah etsin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 212 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde sweet rainbow (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (813 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 491 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ebrufirat (5 puan) tarafından soruldu

382,365 soru

11,447,936 cevap

35,021 kullanıcı

...