0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından

Sezeryan mı aaa 

Tüp bebek mi olmadı mı normal 

Mama mı veriyorsun 

Evlatlık mı edindin

Düşük mü yaptın 

.....

Diyen ve ağzı hiç büzülmeyen torba agizlilarin gözlerine sokmak lazım 

image

8 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
O kadar güzel yazmışsın ki☺
(1,790 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️❣️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anne lafını herkes taşıyamiyor malesef.....
(1,790 puan) tarafından
Aynen evin ne kadar temiz çocuk neyi ne zaman yaptı ne ile beslendi bilmem kimin ki bilmem ne yaptı diye diye insanı mahvediyorlar
0 oy
(149 puan) tarafından
İstedigimiz kadar gözlerine sokalim anlamiyolar ki hep kendi yaptıkları şeyleri övüp onlar gibi olmayan insanları aynaya bakmadan yargılayıp kalp kırıyorlar insanlar linç etmeyi çok seviyorlar ego tatmini bence böyle şeyler ve gerçekten üzücü 
(1,790 puan) tarafından
Empati diye birşey bar bizim insanımız bihaber ondan
(149 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(326 puan) tarafından
istekli sezeryan ile doğum yaptim iyikide oyle yaptim çok konforlu ve rahattı, oğlumu mama ile besliyorum bende mamayla büyümüşüm biyerim mi eksik hayır değil :)))
(1,790 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinki inşaallah herkes özeniyor çocuğuma inan bir kere bile gururlanmadim herkesin ki öyle olsun hatta daha iyi olsun diye dua ediyorum hep yarın ne olacağı ne yaşayacağımız belli değil çünkü
(326 puan) tarafından
çok haklısın gerçekten keşke herkes böyle güzel düşünse.. :)
(1,272 puan) tarafından
Bende suni sancı dan sezeryana kendi isteğimle geçtim. Bu cümleyi kurunca herkes ben şu kadar zaman sancı çektim diye kıyaslamalara giriyor. Kimsenin kimseye saygısı yok. Sürekli Bi eleştiri var. Çocuğuma mama verdim diye sütün yetmiyor yetersizsin muamelesi görüyorsun. Daha neler neler..  Şu an 2.bebeğime hamileyim. Ve diyorum ki Boş konuşanlar mümkünse gelmesin. :)
(1,790 puan) tarafından
@selin hiç unutulmuyor değil mi o zaman olanlar normal zamanda yapılan söylenen ile o durumda söylenen de aynı aslında aynı kişiler aynı şeyleri söylerler ama işte o zaman balyoz etkis yapıyor insanda ve yarası hiç geçmiyor maalesef
(1,272 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Şu an üzerinden 6 yıl geçti inan doğum yaptığım günü hatırlamak dahi istemiyorum. Ama lohusa döneminde veremediğim cevapları kendime geldiğimde tek tek tek verdim konuşan herkesin hakkından geldim şükür. Ama içim soğumuyor. Bir sürü faydalı bişe yaparsın kimse güzel söz söylemez, en ufak zaafını yakalayıp seni onunla vurmaya çalışırlar ya işte o insanlardan nefret ettim.
0 oy
tarafından
Keşke anlasalar sırf konuşmak icin insani rencide etmek icin konuşpta konuşyrlr çok bilmiş *** 
(1,790 puan) tarafından
İnsan var insan var işte sanki hiç yaşamamış ya da yasamayacakmis gibi davranıyorlar
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ve en azından kadının anneliğine saygı duyulmalı. Ama o kadarını bile beceremeyen insanlar var maalesef :(
(1,790 puan) tarafından
Saygı duymayı bırak doğum yaptığım gün pişman olmuştum neden çocuk yaptım diye sanki dünyanın en büyük suçunu işlemiş gibi muamele gördüğüm insanlar vardi
(1,272 puan) tarafından
İnanırım.. Maalesef bir çoğumuz aynı muameleyi görüyoruz. Lohusa dönemim çok stresli geçti.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Busrabusra0 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 618 göst.
24 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.