0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Hayırlı geceler hanımlar burda da paylaştım 9 aylık gebeliğim 2.hamileligim maalesef ölü doğumla sonuçlandı 9 ay önce kafamdan atamıyorum çünkü evlat kokusunu içime çektim ya geçmiyor geçmiyor 5 aydır hamile kalamadim belki az bı sure ama bebeği ölen bı anne için inanın asırlar gibi ben acim biraz dinsin diye tekrar bebebk istiyorum burda da o zaman ikinciye hamile.kalmak istiyorum dediğimde burdan kaç kişi dua etti Allah razı olsun şimdi tekrar içten bı dua edermisiniz bu gece vakti hürmetine ben birdaha hamile kalıp bebeğimi sağlıkla sihhatle kucağıma almak istiyorum sizlerde annesiniz en iyi siz anlarsiniz beni Allah'ım sağlıkla hamilelik geçirip sağlıkla bebeğimi kucağıma alıp büyütmek istiyorum sen büyüksün yarabbim:'(

7 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
Allahım hakkınızda hayırlısı ni versin ve nur topu gibi bir evlat versin size ve başınız sağ olsun 
tarafından
Amin amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Allah sağlıkla hamile kalıp kucağına almayı nasip etsin inşallah 3 buçuk sene ağlamış bı anne olarak seni çok iyi anlıyorum. Adet zamanı olunca bı hüzün bı ağlama çökerdi taş otururdu sanki içime. 24 haftada kaybettim ilkini, ikinci dış gebelik psikolojimi çökertti şükür 3. De kucağıma aldım 
tarafından
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
0 oy
(473 puan) tarafından
İnşallah kucağınıza alırsınız bebeğinizi , Allah sizin gibi çok ama çok isteyen herkese versin.
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Sag saglim kucagina alirsin inşallah canm kendini sitrese sokma buda önceki gibi olacak diye düşünme tedbirini al takdirini Rabbime bırak kendine dikkat et. Benim ablamda 9 aylik di bebegi sezaryen günü vermişti doktor. Ablam rahatsızlandı sezaryen gününden bir gün önce bebegin kalbi durmuş.. Ablamin vefat eden oğlundan sonra kızı oldu cok şükür.. Rabbim sana da nasib etsin inşallah.. Adin ne adin ile dualarima. Katmak isterim seni
tarafından
İrem adım çok sevinirim dua ederseniz yer gök dua ile sonuçta Allah razı olsun inşallah
0 oy
(95 puan) tarafından
Aynı şeyleri ben yaşadım 2gebelik kalp durmasıyla sonuçlandı.Allahim daha çok sevmiş ki yanına aldım çok ağladım acısı hiç geçmiyor ama Allah nasip etti 20 aylık bebeğim var şuanda onun için kafanı rahatlat hiç beklemedigin zamanda gelicek insallh o mutlu haber.
tarafından
İnşallah ya tüylerim ürperiyor çok ağlıyorum inşallah
0 oy
(450 puan) tarafından
eminim bebegin kucaginda birgun olucak hissediyorum rabbik saglikli bir sekilde kisa sure icinde kucaginı bos birakmasin dua edermisiniz diyen her insana dua etmeye calisirim rabbim herkezin gonlundeki versin ins
tarafından
Amin Allah razı olsun çok sağolun
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Güzel rabbim kucağını çift çift bebekle doldursun inşallah 
tarafından
Aminnn inşallah çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Busrabusra0 (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 514 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ebsu (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 617 göst.
24 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,424 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,205,898 cevap

34,507 kullanıcı

...