+1 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (453 puan) tarafından
Merhaba 5 aylik bir bebegim var esimin ailesiyle birlikte yaşıyoruz gün içerisinde hem bebek hem ev isleri gece uykusuzluğu filan çok yoruluyorum birde ev isleri filan derken bebeğimle çoğu zaman kaynanam ilgileniyor ben acil bakımlarını yapabiliyorum arada vakit geçiriyorum tabi ama çoğu kez babannede bebegim beni görünce heyecanlanıyor ama soğur mu acaba benden unutur mu beni :'(

15 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bence şuan seni ister kaynanani eli ayağı tutuyor sa o yapsın işleri her zaman değil ama sen ilgilen konuş kokla op 
(453 puan) tarafından
Bende ilgileniyorum tabi arada oyun oynuyoruz ama çoğu kez babaannesi ilgileniyor kaynanamin sekeri var herseye gücü yetmiyor seker çok dengesiz
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye sogup unutsun cnm sen anasisin kokun yeter ona  unutmaz tabii ki de 
(453 puan) tarafından
Bilmem korktum ilerde ilgilenmezse benimle die
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yok kız niye soğusun emzirme olayını uzat geç odana kapını kilitle öyke öyle soğumaz
(453 puan) tarafından
Emzirmek icin aldığımda yüzüme bakıp emmeye başlıyor zaten ama içime bi korku düştü benden soğur mu ilgisi azalır mi die
(10,411 puan) tarafından
Yok kuzum sıkma kendini sen onun için her kesten farklısındır
(453 puan) tarafından
Yorumunuzdan tecrübeli bir anne olduğunuzu cikarttim 5 aylik bebegim beni tanır demi emziriyorum filan annesi oldugumu bilir yani benim ilk bebegim elim ayağım birbirine giriyor en ufak bir şeyde napicami bilemiyorum her şeye bi düşünce sokuyorum yanlış mi yapıyorum doğru ney felan kafayı yiycem
(10,411 puan) tarafından
Ben 3 çocuk annesiyim ilk zamanlar bende senin gibiydim ama zaman geçtikçe insan daha bi tecrübrli oluyo öyle öyle   çocuklar büyüyo seninde bebeğin büyücek ve sen mükemmel bi anne olacaksın bunlar güzel telaşlar aslında sana şunu söyliyim bebekler o kadar çabuk büyüyorlarki bu günlerini çok özlüyosun sen elinden geldiğince güzel vakit geçirmeye çalış
(453 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumlariniz için
0 oy
tarafından

Kesinlikle bu şekilde düşünüp kendini üzme bebeğin seni unutmaz sen annesin senin kokunu tanır, bilir <3

tarafından
Böyle düşünme emziriyor musun peki?
(453 puan) tarafından
Emziriyorum gündüzleri her istediğinde geceleri 3 saate bir emziriyorum mutlaka
tarafından
Maşallah hiç kendini üzme tamam bebeğin seni asla unutmaz
(453 puan) tarafından
Teşekkür ederim yaklaşımınız ve yorumunuz çok rahatlatıcı
tarafından
Rica ederim ♡
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Neden sogusun canm sen annesisin onun
(453 puan) tarafından
5 aylik yaa bana daha anne baba bilincinde degil gibi geliyo bakiyom bakiyom hic büyümüyormus gibi
0 oy
(210 puan) tarafından
Çocuk anneden soğumaz yavrum ama daha fazla ilgilen 
(453 puan) tarafından
Ilgileniyorum tabi emziriyorum arada oyun oynuyoruz ama gün içinde çoğu kez babannesinde kaynanam sen yoruluyorsun ben ilgilenirim die bakiyo
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Senden sogumaz  ama ortada  yetisen  bi çocuk olur benim 2 yaşında  tanıdığım  var annesinede  teyzesinede  nenesinede  anne diyor bi onlarda  bi evinde  anneyi  pek aramiyor  daha çok sende dursun  bebeis
(453 puan) tarafından
Iste benim korkum tam olarak bu amcamın 20 yasinda bi oglu var yengem babannemin evinde dogum yapti oglu 5 yaşına kadar babannemdeydi simdi hem annesine hem babannesine anne dio
(1,466 puan) tarafından
Isde öle oluyor :/
0 oy
tarafından
Soğumaz canım merak etme 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Kıyamam ya.. soğumaz tabi korkma sen annesisin  gece kokunu  alip uyuması bile yeter.. seni tanidigj için sevdiği icin görünce seviniyordur 
(453 puan) tarafından
Gece benimle yatamıyor maalesef esim birsey yaparım vururum yanlışlıkla filan die yaptırmıyor yanımızda kendi besiginde uyuyor
(1,284 puan) tarafından
Tamam ama sonuç olarak sen ilgileniyosun  gece altını degisme emzirme uyutma birazda kucakta tut uyuşun öyle beşiğine yatir zaten yanında yatması doğru değil
(453 puan) tarafından
Tabi canim ben uyutuyorum yaa emerek yada kucağımda sallayarak uyutuyorum yoksa bagiriyo arada çarşafla sallıyorum çok yorulunca uykuya dalamiyor yaa
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Sen onun annesısın canım neden sogusun senden mutlu ol kaynananla vakıt gecırdıgı için bugun varlar yarın yoklar sonucta
(453 puan) tarafından
:) yaa bende öyle düşünüyorum biliyor musun ben annemi küçük yaşta kaybettim babannem kardeslerimi ve beni istemedi simdi ondan nefret ediyorum desem yeri ama kızımın babaannesi onu çok seviyor surekli oyun oynuyor konuşuyor ilk torunu daha önce 3 düşük yaptım kıymetli yani
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Of kız bende beraber oturuyorum 7 ay olacak hamileyim doğumdan çok sonrasından korkuyorum inan benim kaynana meraklı başımdan ayrılmaz kesin nasıl atlattın ilk zamanlarını
(453 puan) tarafından
:) atlatamadım iste kaynanam çok meraklı kizima ilk torunu daha önce 3 düşük yaptım o yüzden 4 gozle bekledik bu bebegimi ama sen daha hamilesin düşünme bunları hamileligini doya doya yaşa sonra içinde kalmasın hic birsey ben bu bebegimede birsey olacak korkusuyla hic gebelik fotoğrafı çektirmedim içimde kaldı mesela hem kaynanan ilk zamanlarında bebeğine ilgilenirse daha çabuk atlatırsın zor zamanlarını ilk aylar çok zor oluyor çünkü
(2,126 puan) tarafından
Öyledir canm da kendini öyle soğuttu ki inan nefre eder oldum eşim de beni tutmaz
(453 puan) tarafından
Kulak arkası et canim sık dişini bu günlerde geçecek de bebeğini düşün inan bana ilk zamanlar kapi komsun gelip yardım edeyim dese canına minnet oluyo sen suan hamileligini yaşa sadece
(2,126 puan) tarafından
İnsAllah canm sagol
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Öyle birşey olmuyo canım bende bir oturuyorum ben iş yaparken kaynanam bakardı ama akşam yemeğini felan kaynanam yapardı ben sadece temizlik bulaşıkla ilgilenirdim şükür birşey yok kızım benden soğumadı hatta büyüdükçe bana bağlandı:)
(453 puan) tarafından
Yaa insallah benim bebegimde öyle olur tek korkum büyüdükçe benden soğuması ilgilenebildigim kadar çok ilgileniyorum ama kahvalti temizlik yemek bulasik felan hem yoruluyorum enerjim kalmıyor hemde zamanım bebeğime yetmiyor babaannesi ilgileniyor çoğu zaman kaynanamin sekeri var her ise gücü yetmiyor ben yada görümcem yapıyoruz herseyi
(5,493 puan) tarafından
Doğrudur canım korkma sen o senin kokunu felan biliyo emzirme saatlerini uzun tut istersen veya her gün evi silip süpürme ben 1 gün yaparsam 1 gün yapmıyorum
0 oy
tarafından
Keske kaynanan isleri yapsa da sen bebegınle ilgilensen cunku onunla ilgilenmek senın görevin ıs yapmak degıl canım 
(453 puan) tarafından
Kaynanamin sekeri var her ise gücü yetmiyor hemen fırlıyor seker hem bana sen yoruluyorsun ben bakarım deyince birsey diemiyorum
tarafından
Senden sogumaz canım bebegın o senın kokunu bılır
0 oy
(841 puan) tarafından
Biraz daha aklı erince büyük olunca hep sen ilgilen bak abime de ninem baktı etti ona çok yanık anneme o kadar değil iş güç derken annem fazla ilgilenmemis annem çalışıp diğeri ninem bakınca ona düşkün 
(453 puan) tarafından
:( benim ailemde de var oyle biri yukarıda bir yorumda anlatmıştım tek duam abine veya o akrabama benzememesi
0 oy
(424 puan) tarafından
Nerdeyse yedi yaşına kadar babaanne delisi bi kızdım çünkü annem evin işi yemeği temizliği biz hep babaannemleydik büyümeye başladıkça bunun ne kadar annemi üzdüğünü gördüm ama çocuğu büyümüştü bile şimdi annem der ki keike ev pis kalsaydı keike akşama yemek olmasaydı ama ben sizi parka götürseydim evde sizinle şımarıp oynasaydım kocaman oldunuz içimde ukte kaldı babaannem bi yere gidince deli gibi ağlar onunla gidermişim ister istemez çocuk kiminle vakit geçişiyorsa ona bağlanıyor o yüzden boşver evin işi çocuğundan önemli değil git ve güzelce bebeğinle vakit geçir o büyüyp gidicek ve bazı şeyler annemin içinde kaldığı gibi senin de içinde kalmasın 
(453 puan) tarafından
:'( benim evim olsa inan dedigini yaparım ama el evi iste yapmasam gelin pis is yapmıyor derler bebegimi bana verin desem cocugu kıskanıyor derler hamileligimde çoğu şey zaten içimde kaldı korkarım ki ilk annelik zamanlarımda dediğiniz gibi içimde kalicak
(424 puan) tarafından
Annem de hala o elin evinde kuzum hala babaannemle oturmaya devam ediyo ve biz kocaman olduk ve insanoğlu yapsan da yapmasan da laf etmesini çok iyi biliyo
Yine yap ama şimdi yaptığının daha azını yap çoğu vaktini çocuğuna ayır ama ayır

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 803 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 734 göst.