0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Dün kanamam başladı. Once az sonra fazla oldu. Doktoruma söyledim ultrasyonda bak bana gönder dedi ilaç yazacam dedi. Burda en yakın hastaneye gittim özelde doktor yoktu. Bir progestan iğne vurdular devlete gidin dediler oraya gittik kan verdim. Değerler 6550 idi. Tam yukarı çıkıp ultrason için baktiracaktmbki peçetede büyük bir kan pihtisiyla beraber içinde şeffaf beyaz yuvarlak birsey çıkmıştı. Kese olabilir parçayı düşürmüş diye yazdı doktor. Pataloji mi be ona gönderdi. Karnında kese yok göremiyorum dedi. Şimdi kürtaj olmana gerekecek bir şey yok. Rahim duvarın incelmis içinde pek bisey kalmamış az bisey var adet gibi çıkar dedi. Çok kötüyüm biye böyle oldu yoruldum yaa. Yoruldum. 2 dir böyle düştü. Yani niye yaaa O peçete deki kese ise öylece bıraktım öyle. Kanama sujq az az geliyor dün kadar çok değil. Kürtaja gerek olmazsa yeniden hemen hamile kalabilir miyim. Dua edin yaa. Psikolojik olarak bedenen çöktüm. Boşlukta gibiyim :(( 5+6 idi 

20 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
üzülme stres yapan allah büyük rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım en guselını tekrar nasip etsin canim kurtaj olmazsan hemen hamıle kalabılrsın sorun olmaz 
0 oy
(478 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Insallah en yakın zamanda sağlıcakla bir yavrunuz olur. Emziren annelerin duası kabul olurmuş derler. Duacınız olur buradan da insanlar. Insallah tez zamanda sağlıcakla olsun.
(166 puan) tarafından
Allah razı olsun ya dua edin :(( canm kürtaja gerek kalmazsa tekrwr hemen hamile kalınır mı 1 adetten sonra. Yoksa beklemek mi lazımm. Kürtaja dinlenme süresi var ama parça kendiliğinden düşerse gerek kalmazsa hamile kalınır mı :((
(478 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki :( bence internetten bi araştırın en doğru yanıtı orada bulabilirsiniz
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun allah bir daha nasip eder inşallah 
0 oy
(304 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun ama kendini heba etme. Ne kadar stres edersen hormonların o kadar zarar görür. Sağlıklı bir hamilelik geçirmek istiyorsan kafan rahat, stresden uzak olacaksın.

Ayrıca arkadaşımında bebeği düşmüştü. Şimdi 1 yaşına girecek bebeği var ayrıca 5 aylık ta hamile. Demem o ki Allah tan ümidini kaybetme 
(166 puan) tarafından
Allah razı olsun ya dua edin :(( canm kürtaja gerek kalmazsa tekrwr hemen hamile kalınır mı 1 adetten sonra. Yoksa beklemek mi lazımm. Kürtaja dinlenme süresi var ama parça kendiliğinden düşerse gerek kalmazsa hamile kalınır mı :((
(304 puan) tarafından
Canım inan hiç bilmiyorum. Goog leden öğrenebilirsin yada hemşireye falan sor
0 oy
(2,249 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah kucağını doldursun tez zamanda inşaAllah
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim yerini doldursun insallahh ❤️
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Tahlil yapilmadımı canım mutlaka biri sebebi olmalı üzülme yine hamile kalırsın 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbim tekrardan hamile kalmayı nasip etsin inşallah  üzme kendini
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ay gecmis olsun canm mutlaka kadin dogumcuya git 2dir boyle oluyorsa bir sebebi vardir kan pihtilasmasi olabilr rahim duvarin ince olabilir tuplerde sorun olabilir rahim filmi ceksin iyi bir doktor 
(166 puan) tarafından
(1,662 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canm hamile kalinir mi ama sen once sebebini ogren bnce nedrn dustugunun
0 oy
(210 puan) tarafından
Üzülme canım yine olur ama 2 dir üst üste düşük oluyorsa sebebi araştırılsın ki bidahakine sağlıklı gebelik yaşayasın 
(166 puan) tarafından
(210 puan) tarafından
Bende 5 haftalık Ken düşük yaptım 1 kez adet oldum 2. Ay hamile kaldım şu an oğlum 7 yaşında kızım 6 yaşında ve şu an 3 aylık bebeğim var
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bnm seni çok iyi anlıyorum şuan bende kimyasal gebelik geçiriyorum 
(166 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm :((( anlıyorum seni
tarafından
❣️❣️♥️❣️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım zor bir süreç sabırlı ol gelen herşey Allahtan geliyor değerlerin yavaş yükseliyordu senin böyle olunca genelde sağlıksız oluyor üzülme diyemem insan gerçekten bir boşluğa düşüyor dua et sabret birini veren Allah diğerini de verir umutsuzluğa kapılma sakın bir vakti vardır herşeyin bende 1 yıl arayla 2 bebeğimi kaybettim sonra Rabbim 2 tane pes pese verdi inşallah seninde isteyen herkesinde sağlıklı hayırlı yavrulariniz olur tekrar çok geçmiş olsun 
(166 puan) tarafından
(2,039 puan) tarafından
Dusukten sonra beklemeye gerek kalmıyor canım benim de ilki düşüktü korunmaniza gerek yok dedi doktor ikincide kürtaj oldum o zaman 2 adet süresi bekleyin demişti
0 oy
tarafından
Üzülme canım allahım yine nasip eder sana evlat 
0 oy
(775 puan) tarafından
Rahim duvarın inceye hamile. Kalmadan tekrar Bi kadın doğuma git sıkıntı neymiş baksınlar kuzum ölümden başka herseye çare var üzülme Rabbım herseyin en iyisini vakti zamanında var bunlar bize imtihan Rabbım bir daha yasatmasjn
(166 puan) tarafından
(775 puan) tarafından
Bu konuda hiç bir fikrim yok ama hamilelikten önce bir kadın doğuma git
0 oy
(2,128 puan) tarafından
İlk haftalar da diğer zamanlar kadar önemli kız herkes atlatamiyor inan üzüldüm dikkat et kendine isyan etme hayırlısı de olur inşallah
(166 puan) tarafından
(2,128 puan) tarafından
Onu doktor söyler canm benim geçen bir arkadaşım da kürtaj oldu doktor kanama bitene kadar bekleyin felan demiş sende bir iki ay bekleyin bence baktın düzenli yumurtlama gününe göre takip et olur insAllah
0 oy
tarafından
kendiliğinden düşmüş sanırım en kısa zamanda nasip etsin inşaAllah Rabbim 
(166 puan) tarafından
0 oy
(725 puan) tarafından
Ben de düşük yaptım bir kere bir de kalbi durdu ikinci adet zamanı hamile oldum tekrar bizim gelinmiz de iki kere düşük yaptı birinde aynı senin gibi kürtaj olmadı içi temizlenmiş diye gerek duymadılar bir iki ay bekledi yine hamile kaldı şu an daha yeni hamile yani yine hamile kalırsın sıkıntı olmaz inşaallah ama neden düşüyor bunun Bi araştırılması lazım düzgün bir doktora gidip iki düşük yaptığını anlat seni yönlendirirler
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Canm biraz bekleyib tedavi oldukdan sonramı deneseniz acaba?
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah evlat isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin canim insallah gonlunce olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz0101 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
+1 oy
11 cevap 431 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde DAMLA71 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel lina (123 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...