+1 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Meraba kızlar 

ben 4 yıllık evliyim. adet düzensizliğim ve ufak ufak kistten dolayı hamile kalamıyordum. 5 qun önce kanamam oldu ve cok sancılı qecti 2 qun sonra da tuvalette pıhtı düşmesi qibi bisey düştü biraz yüksek ses çıktı normaldir diye pek aldırmadim. dun bitmişti normalde buqunde kahverenqi lekeler qelmeye başladı ve kırmızı dan koyu pıhtı kan qeliyor sizce düşük mü yoksa normal mi bunlar ?

11 Cevaplar

+1 oy
(13,021 puan) tarafından
Canım kim ne bilebilir ki ? Bir acile git 
(2 puan) tarafından
2 sene oncede qittim yibe bu sekilde olmustu ama serum iqne sonra qonderdiler polikliniqe Randevu aldm ama ay sonuna attı yani düşük bu şekilde mi oluyor araştırdım ilk başta ama anlamadm pek fazla bişey
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Doktora git canim
(2 puan) tarafından
Randevu aldm ama ay sonuna attı yani düşük bu şekilde mi oluyor araştırdım ilk başta ama anlamadm pek fazla bişey
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyorum valla askom keske bilsem elimden bisi gelse
(2 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Doktora git inşaAllah Herşey yolundadir
(2 puan) tarafından
Insallah tşkler
0 oy
(119,342 puan) tarafından
acil dr git      
(2 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Normal bırsey degıl kı bu kımının adetı pıhtı seklınde atmalı oluyor kendin bunu bılebılırsın hamılelık şüphen var mıydı 
(2 puan) tarafından
2 sene oncede basima qeldi heranqi bi şüphemde yok
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuzum adette de pıhtı şeklinde gelebilir birde düzensiz diyorsun test yapmadan bilemezsin adet mi düşük mü 
(2 puan) tarafından
Normal de bu sekilde hic olmamıştı adetim 2.3 aya bir oluyor ama duzensizliktn ve kistten dolayi olmaz diye yapmiyodm boyle bisey başıma qelincede korkttum açıkçası hamilelikle alakalı fazla bilqiye sahip deilm
(2,039 puan) tarafından
Senin durum karışık bebeğim yani geç olduğun için fazla olabilir kanaman kistin patlamış olabilir yada her adet bir olmuyor maalesef ama testte pozitifi görmeden kesin birşey söylenmez sen adetin geçince tedbir amaçlı test yap mutlaka canım
(2 puan) tarafından
Tamamdr teşekkür ederim
0 oy
(763 puan) tarafından
Ben düşük yaptigimda çok ağrili olmuştu. Bikaç saat o agriyi cektm ama yerimde duramiyodum o derece. Sonra zar gibi,avuç içi kadar bi pihti düstü ondan sonra rahatlamistm. Ve düşükten sonra 10 gun kadar sürdü kanamam.
(2 puan) tarafından
Bi kac qun once aksam Parça qbi bisey qeldi benden 1 qun once oqlen bende o şekilde oldum ateslendim bel ve kasık aqrisi mide bulantısı 4 saate yakin boyleydi ayaqa kalkamamıştım koltuklardan destek alarak yurudum
(763 puan) tarafından
Yani o zaman düşük olmuş olabilir doktora gitmende fayda var
(2 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım kadın Doğum acile git randevu beklemene gerek yok ki 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Boş gebelik geçirdim öncesi düşük yaptırıp kürtaj yaoicaz dediler ilaç verdiler.once kanamam oldu ağrı ile hemisreye dedim kanama başladı diye dedi imon gibi bişey düşecek ozaman haber ver sonra tuvalete gidince löp diye klozete düştü  affedersin bı parca kan limon büyüklüğündeydi gerçekten ama agurida vardı baya adet ağrısından şiddetli
(2 puan) tarafından
Benimki fındiktan buyuk cevizden küçüktü qorduqumle qittiqi bi oldu hic bisi anlamadm ble belkide düşük deildi bilmiyorum da
(1,850 puan) tarafından
Sanmıyorum düşük okadar küçük olsun ağrıda varmiydi
(2 puan) tarafından
Kasıklarima sanki bicak sapliolar o derece kötüydüm
(1,850 puan) tarafından
Düşükse illaki içinde parça kalmıştır istersen bı acilde ultrason ile baktır. Düşük olduktan sonra bakıp kalan parçayı aldılar
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Hastaneye gidemiyorsan hemen bir hamilelik testi al evde yap. Eğer düşük yapıyorsan Bhcg hemen düşmez o da idrar testinde çıkar. 
(2 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meryemhifa (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meryemhifa (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...