+1 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Arkadaşlar bu düşüklerinn sebebini nasil öğrenecem. Gen testi nerde veriliyor Pataloji gönderdiler parçayı belli olur mu ordan sonuç. Dün baya kan aldılar benden değerler normal dediler ama ne kanı idi bilmiyorum. Gen testi nerde vereceğim. Pıhtı olup olmadığını nasıl anlayacağım. Bir de kürtaja gerek kalmazsa hamile kalınır mı hemen. Rahim toparlanır mi hemen. 

4 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
Doktorun yönlendirmesi lazım normalde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genetik test belirli hastanelerde oluyo ben üniversite hastanesi ve araştırma hastanesinde verdim, doktorum rahim filmi çektirmemi istemişti iki düsugum ve bir ölü doğum yaptığım icin , rahim filmi çektirince rahimde şekil bozukluğu olduğu ortaya çıktı doktorum bir hafta içinde histeroskopi yaptı düzeldi. Bu sefer yine hamile kaldım ama erken doğum oldu ve cigerleri gelişmedi 6 gün yaşadı  iki kez kanama yaptı bebeğimin cigerleri 6.günün sonunda vefat etti .
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Detaylı araştırmaya girmen lazım canım zorlu bir süreç oluyor kadın doğum doktoruna gidip söyleyeceksin eşine ve sana testler tahliller yapılacak ama devletin bu araştırmayı yapması için 3 düşük yapman gerekiyor yani önceden öyleydi özelde de baya pahalıya patlıyor bu araştırma benim sana öncelikli tavsiyem eşin iyi bir üroloji doktoruna gitsin benim gittiğim doktorlardan bir tanesi kalp atışı oluşmadan sonlanan gebeliklerin çoğunun sebebi erkek kaynaklı oluyor demişti 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ablam kürtaj olmuştu doktor hemen bile yapabilirsin demişti ama doktora danışman daha doğru olur canım

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 821 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 845 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Esraa02 (18 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 536 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.