0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Kafayi goturecem surekli dısari isttiyor evde tutamiyorum 2.3 kova oyuncak mama sandalyesi sallancaklar akliniza gelebilecek her aktivite ama yok 5 dk oyalanip birakiyor mutfagi dagitiyor dagitsin sorun yok ama onlada durmuyor onune biseyler dokup telefona baksin diyorum en azindan bir rahat lavobaya gideyim o bile yok bir dostum arkadasimda yok ailemden uzagim o kadar bunaliyorum ki inanin sizlerinde boylemi kizlar nasil oyaliyorsunuz neler yapiyoesunuz bebegim 1 yasinda buarada 7 aylikta hamileyim gucum.kalmadi artik 2 ciye hapla korunurken hamile kaldim suan o dogunca nasil yapacagim diyorum

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bebekler büyüdükçe bakımı daha zorlasiyo bi de yaşları çok yakın Allah kolaylık versin 
(57 puan) tarafından
Amin csnim
-Reklam-
+1 oy
(6,796 puan) tarafından

:DBizimkinin oyuncakları;
Tencere Tava Çaydanlık  Yemek sinisi, Oklava:ninja:bazen vuruyor denk getiriyor, elektrik süpürge, köşe yastıklarını kaykay yapar kayar, normal oyuncağı topu var oynamaz, sürekli ev eşyalarla oynar sıkılır fırlatır:ermm:

Allah'ım cümlemize sabırlar diliyorum, amiin.

0 oy
(883 puan) tarafından
O dogumca onunla ohmar bence daha az yorar seni 
(57 puan) tarafından
İnsAllah insAllah..
(883 puan) tarafından
Ama bı sure yine yorar seni büyüdükçe sakinleşir. Umarım ama kaardesi ona çok iyi gelir annesii
0 oy
tarafından
Evet kızım da çok sıkılıyor dışarıyı istiyor yakalamac oynuyoruz odalara girip çıkıyor dağıtıyor ağlıyor ama biz haftada bir anneme gidiyoruz dışarıya da çok ağlarsa mecbur çıkarıyorum oyuncak falan oynamıyor
(57 puan) tarafından
Sizinde Allah yardimciniz olsun Annemlere.cok uzagiz ne yazikki :(
tarafından
Zor valla ya dışarı kapının önüne cikamiyormusunuz
(57 puan) tarafından
Hayir malesef evimin alti dukkan cok kalabalik oluyor kolay kolay cikamiyoruz bizde
tarafından
Sıkıntı o zaman ya Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Benimki de aynı tuvalete bile gidince bs bas bağırıyor 16 aylık mutfakta oynuyo tencere leğen tahta kaşık kepçe bunları indiriyo hep 
(57 puan) tarafından
Benimkide indiriyor ama sadece indiriyor oynamiyor
tarafından
Oynuyo ya bi de lego aldım ben ikimiz oynuyoruz. Ben çocuğumla çok oynuyorum o yüzden biliyo oyun oynamayı
0 oy
tarafından
Cnm hapla korunurken nasıl hamile kaldın. Icmeyi mi unuttun. Hap iyi koruyor cunku
(57 puan) tarafından
1 gun sadece canim
tarafından
1 gun unutunca ertesi gun 2 tane icince koruma devam ediyor diye biliyodum
0 oy
tarafından

Kahvaltı yaptı oyuncaklarıyla oynuyo sikiliyo snrada salinacgina koyuyom meyve flan veryom eline oyalaniyo daha da rahat iş yapyom :)))

Aynı dyrumdayz bnmde kimsem yok oğlum 17aylik karnımdaki 17 hfta rabbim yardmcmiz olsn canm 
(57 puan) tarafından
Aminnn canimm
tarafından
Bnimm oğlumda aynı heryeri karstryo çocuk işte insan bişey dyemyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kapinin onune cikar canimarabasiyla yada kucaginda yuruterek biraz gezin yorulsun oda bunalir evde 
0 oy
(119,481 puan) tarafından
baby boyum cikis kapisina gidip tekme atiyo acmaya calisiyo durmuyolar evde
0 oy
tarafından
Vallahi canım benim 3 tane evden dışarı çıkmıyorlar üçüncüsü zaten daha 6 aylık yeni bebeğe öbürü 5 Öbürü de 10 yaşında Allah'a şükür çocuklarımdan sıkıntım yok dinlerler beni sözümden dışarı çıkmazlar Bazen beni delirttiler sinir ederler ama dünden beri hiç benim çocuklarım yüzümeDiler
0 oy
tarafından
2 ve 3 yaşına oğullarım oyun odaları var kaydırak tahterevalli çeşit çeşit Bi oda oyuncak ama hep dışarı istiyorlar havada güzel güneşi görünce çıkmak istiyor çocuklar haklı olarak ama parklar kalabalık vakalar aldı başını gitti bir yere çıkamıyoruz çocuklar da sürekli evde oldukları için hırçınlaşıyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 76 göst.
0 oy
27 cevap 931 göst.
14 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,028 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
12 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...