0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yaa kızlar bana bir yardım edin bilen bilir daha önceki postlarmdn geçen ay korunmasiz olduk snra hap içtim ve adet oldum geçen ay ben gebelik testi de yaptimdi negatif çıkmıştı

Ama göğüslrm acıyor ne zamandır ben asermeyn ben aserir oldum hani cnm birşey istesede geçerdi şimdi geçmiyor haftalarca yemedfm için istiyorum o yiyecgi

Yaa bana ne oluyor böyle:(( hamile olan varmı böyle olup daha adet günüme var olması lazım bu ay

Sağlık o. Gidip haftaya kan versem mi???

Yoksa çok zayıflamaya başladım yine hani öncekine göre kollarm bacaklarım bile zayıflamış ondan midir

3 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama şüphen varsa ilaç fln kullanma bi kanda baktır. 
-Reklam-
0 oy
(13,111 puan) tarafından

Adet günün geçsin ondan sonra git kan ver 

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Psikolojik de olabilir. Ben hamilelikten korkunca öyle olurdu bütün hamilelik belirtilerini yaşardım  =))) adet olmayı bekleyemiyorsan kan ver için rahat etsin
(3,769 puan) tarafından
Korkmuyorum cnm istemiyorum tabiki ama rhtm yani önlemini aldm fln çünkü adet de oldum geçen ay ama acaba adet görmesine rağmen hamile olan var oyzdn sordum ama yine kimse gerçekten ihtiyacımn olduğu konuya yardım etmedi

Kan verecm cnm
(5,406 puan) tarafından
Üstüne görme diye birşey var tabi adet olmasına rağmen hamile olduğunu öğrenen de var nadir de olsa. Senin başına geldi mi emin olmak için kan ver bakalım hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 381 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 296 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 550 göst.