0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (537 puan) tarafından
Kizlar 5 dk oturmuyor tam 1 yasinda kizim hep yurumek istiyor daha yeni yurumeye basladi hep arkasindayim dusmesin diye tutuyorum nezaman biraz olsun oturup oynamaya baslar bebekler

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic bir zaman canim ta ki konuşup büyüyene kadar :D
(537 puan) tarafından
Ah daha cok var desene nolurdu biraz oturup oynasaydik
-Reklam-
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Maalesef canım anne olmak kolay değil benimkide bir buçuk yaşında kaç gündür hasta halsiz o kadar hasret kaldimki o enerjisine keşke ortalığı dagitsa beni 24 saat peşinde kostursada bidaha hasta olmasa :(
(537 puan) tarafından
Kiyamam cok gecmis olsun allah tez zamanda sifa versin insallah cocuklar hasta olmasa keske bende kendimi yetersiz hissediyorum ve duscek biyerine bisey olcak diye korkuyorum
(3,100 puan) tarafından
Korkma canim evde tehlikeli bişey bırakma ulasamiycagi yerlerde olsun yeterli ne kadar sakınırsan o kadar başına geliyor gözün onda olsun yeterli yoksa herşeyde sana bağlı kalır düşe kalka büyüyorlar maalesef
0 oy
(120,745 puan) tarafından
sanirim 5 yasindan snr rahat ediliyo
(537 puan) tarafından
Umutlarim yikildi gittiii
0 oy
tarafından
Pestilim çıktı yemin ederim kolumu hissetmiyorum artık esimde gelmedi daha hiç mi durmaz bir bebek ya 
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Benimki. De aynı hiç mi yorulmuyor ki anlamiyorum
0 oy
(6,527 puan) tarafından
Hiçbir zaman kızım da öyle bende ona zarar verebilecek herşeyi kaldırdım ortadan saldım kendi haline:D gözü ne oyuncak görüyor ne de yorgunluk biliyo :D
0 oy
(2,360 puan) tarafından

2 yasina kadar dewamkee 

0 oy
tarafından

Benm kızım 5 yaşında. İlk defa bu sene rahat ettim. Sonra rahat battı bir çocuk daha yaptim :D demem o ki. Daha 4 yılın var 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,174 göst.
0 oy
16 cevap 343 göst.
2 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu

396,992 soru

11,874,217 cevap

35,989 kullanıcı

...