0 oy
273 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (673 puan) tarafından
Önceki postlarimda yazmıştım kaynanam korona oldu diye. Eşim tedbirlerini alarak hastaneye götürdü eve gidip yemek yaptı ( korona olduğunu bilmeden önce). Üzerinden tam 5 gün geçti bugün eşimde belirtileri başladı. İshal bulanti titreme ve ayak bileklerinde agrı var. Test yaptılar sonuc yarın akşama çıkacak ama yüzde yüz pozitif. Evde iki çocuk var. Biri 3 yaşında biri 5 aylik. Dua edin lütfen bulaşmasın bizlere. Ne kadar dikkat etsekte aynı evdeyiz. Dualarınızı istiyorum.

9 Cevaplar

0 oy
(3,547 puan) tarafından
Rabbim o sabilerin yüzüne baksın inşallah değildir canım 
(673 puan) tarafından
Amiiin canim benim çok korkuyorum.
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Insallah bulaşmamıştr
(673 puan) tarafından
InsaAllah canim yaa
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canimm
(673 puan) tarafından
Aminn canimm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Eşini Bi odaya kapat çıkmasın hiç yemeğini falan da oraya ver test sonucu çıkana kadar 
(673 puan) tarafından
Maalesef o pek oralı değil. Başka bi ev olsa postalayacagim gitsin ama yok
0 oy
tarafından
Öyleyse senin evine gelmeyecekti. Bu işin tedbiri yok. Tedbir alan bir çok doktor öldü farkındaysan. Eşin annesinin yanına gidiyorsa annesi atlatana kadar eve gelmeyecekti. Ne demek coronali birine yaklaşmak annesi tamam anlıyorum ama ben evladımin yanıma gelmesini istemem. Özelikle son günlerde bebeklere  bulaş riski bu kadar yüksekken. 
(673 puan) tarafından
Parantez içinde yazmıştım ama tekrar açıklayayım. Covit olduğu bilinmiyordu o zaman. Kolonoskopi olmuştu verilen ilaçlardan sonra ishal olmuştu covite baglamadik o yüzden. İshal geçmeyince test yapıldı öyle anlaşıldı
0 oy
(615 puan) tarafından
Eşim pozitif çıkınca hemen kendini bi odaya kapatmıştı. Yemeğini falan kapıya bırakıyordum ama maalesef artık çok geçti. Hastalığın kuluçka süresi 5 gün geçince bende de belirtiler çıktı. Testim pozitif çıktı. O iyileşti sonra bana baktı. Gerçekten kötü bir süreç. Bende 24.haftamdaydım. Senin de küçük çocukların varmış. İnşallah eşin pozitif çıkmaz da bu süreçten sizde geçmezsiniz. Sen kocan umursamadan da uzak dur. 
0 oy
tarafından
siz kendinizi izole edin eşiniz ayrı bir oda da olsun umarım atlatırsınz
0 oy
tarafından
Rabbım korusun ınsallah yoktur canım
0 oy
(13,028 puan) tarafından
Insaallah sizlere de bulaşmaz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.