0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar belirtileriniz neler oldu benim eşim sadece koku alamadı oda 4 saat sürmedi.  

Sırtlarım ağırıyor.   Hareket ettikçe kıtliyor kemik ler   başka hiçbir belirti yok 

Çarşamba günü covit 19 hastanesi ne aşıya götürdüm birini. Sadece covit testi ve aşı yapılıyor acaba ordanmi birşey bulaştı diye düşünüyorum. Bugunle 5 gün oldu belirti verirmi.  

Ya cuma günü dip köşe temizlik yaptım ondan 

Ya köyde terledim rüzgar aldım ondan 

Yada covit 19       

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Test yaptır riske girme bence 

Ben çok ağır atlattım geç farkettim çünkü dediler ki usuttun artist gibi geziyon bı de lohusaydim 

Nefes darlığı düşmeyen ateş titreme koku ve tat kaybı bacaklarım tutmuyordu resmen aşırı ishal en son hastaneye yatiralim dediler o derece
tarafından
Bugün de takip edip duruma göre yaptiricam
-Reklam-
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Eşim test vermedi sonradan filmde leke çıktı meğer atlatmış. Ben de onun nefes darlığı çektiği süreçte şiddetli sırt ağrısı yaşadım. Nefes alırken ciğerimi hissediyordum. Tam kaburgama denk gelen yer ağrıyordu kolumu falan kaldırınca zonklama yaptı. 4 gün sürdü sonra geçti. Muhtemelen ben de atlattım eşim de 
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm. Astım olduğu halde nefes almamda sıkıntı yok çok şükür. Sırtım ağrıyor benim omuzlara doğru
(1,499 puan) tarafından
Ona hiç güvenme Büşra astımım nefes almada bı sorun yok diye benim de eşim oldu  ondan da bize geçti adam üşüttüm diye hastaneye bile gitmedi en son tat koku gidince test yaptırdı pozitif çıktı ondan 5 6 gün sonra da ben ve küçük kızımda çıktı dün tam on gün oldu karantina bitti ama nefes darlığım ve öksürük geçmedi benim öksürükte 5. gün başladı gıcık gibi sonra aşağı indi dikkat et sen yine bı test yaptır önlemini al geçmiş olsun
tarafından
Cnm teşekkür ederim bugün de takıp edicem duruma göre hareket edicem.  Ben o testi yaptirdigimda baş ağrısı çok çekiyorum ve parol da geçirmiyor. Parol haricî ilaç larimida alamıyorum. Maalesef. Duruma göre. Bakalım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 495 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
0 oy
3 cevap 110 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu