0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
4 aylık hamileyim 2 yaşında kızım var. Duvarlarını çok çiFi boyadı ve evim çok pisti duvarlar falan. Bende karnım şişeden boya yapmak istedim doğuma kadar temiz kalsın diye. Boyacı tutum boya aldım evimi bir güzel boyattım. Kaynanam da rengi falan çok beğendi boyayı 2 gün sonra aynı renk boya ile kendi evini boyattı. Benim evimin tadilat işleri de var daha bitmeden kendisi bir tadilata kalkışması normal mi evlerimiz yakın bu arada bana yardım etmedi hiç kıızmı bakmadı. Hep böyle yapıyor ben evime ne yapsam oda yapıyor. Düğünde de yaptı benim evim gelin evi kendisi de yeni eşyalar aldı. Sizce normal mi ben mi çok abartıyorum. Bare benim tadilatım bitseydi de öyle yapsaydı diye düşünüyorum 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kimse kimsenin çocuğuna bakmak zorunda değil çocuk senin boyamak isteyen sensin kaynananla alakası yok o da kendi evine yaptırrdıysa parasını vermiş yapmış senin zevkini beğendiği için kendide uygulamak istemiş bu kötü bişey değil 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Şimdi parası sizden mi çıktı? Yok onlardansa bırak ypsn demek senin zevkini beğenmiş ve özenmiş çok ta takma önemli değil yani 
(25 puan) tarafından
Parası benden çıkmadı ama ben ne zaman bir şey alsam yapsam oda koştur koştur yapıyor merhaba
+1 oy
tarafından

O da bseymi ben eşime aşkım balim diyorm diye kaynanam da kocasına 21 yıl sonra ilk kez aşkım demeye başlamis :D kıskanıyor

(25 puan) tarafından
Hahhahaha buda iyiymiş benim kv eşi yok vefat etmiş 2 kızı ile yaşıyor
0 oy
(1,550 puan) tarafından
O da heves etmiştir belki bu güne kadar yapamadı bazı şeyleri içinde kaldı şimdi kısmet oluyor. İlla kıskançlık da değildir yani.. Tamam çok normal değil ama kötü de düşünme bence 
(25 puan) tarafından
Heves değil ya öyle olsa bilirim takmam. Zamanında da herşeyi yaşamış görmüş en güzel evlerde oturmuş öylesi değil yani.
(1,550 puan) tarafından
O zaman biz buna g.t yarıştırıyo der bolca güleriz :) küçük düşüyor yani sen de gül geç
(25 puan) tarafından
Aynen şuan öyle yapıyor bizde sidik yarıştırıyor derler.)) bide aynı boyacıyı kendi evine getirdi birde aynı renk birde benim işlerim bitmedi hiç sormuyor da ne yaptın bitti mi tadilat diye annem uzakta oturuyor bu arada onun evi yakın.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence kiskanclik defil zamanijda yapamamistir sende gordukce hosuna gidiyordur. Annen yapsa takmazdin eminim oyle düşün. Cocuga bakmasini sen rica etseydin belki aklina gelmemistir veya dusunememistir zorlandigini
(25 puan) tarafından
Tam tersi zamanında herşeyi de yapmış parayla oynamış. Bende buna takılıyorum zamanında görmemiş olsa bende üzülürüm.
(6,978 puan) tarafından
Bosver takmaa, kendi parasindan yiyor sonucta naparsa yapsin
0 oy
(70 puan) tarafından
Aynen öyle kaynanan normal değil her gördüğünü yapıyorsa
(25 puan) tarafından
Her gördüğünü yapıyor bemim evimde onun evinden fazla bir eşya olsa gidip almazsa rahat edemez.
(70 puan) tarafından
Kaynanan belliki kıskanıyor seni . Madem öyle gitsin zevkine göre yapsın bende hiç sevmem böyle şeyleri
(25 puan) tarafından
He madem boya yapıyorsun başka renk al bide aynı renk almış. Ben avize alacağım şimdi diyor ki benim avize de iyi gitti halbu ki 3 yıl evvel aldı yeni avizesi
(70 puan) tarafından
Hmmm ya senin zevkini beğeniyor aynısını yapıyor yada kıskanıyor ama senden fikir alabilir anlamıyorsa
(25 puan) tarafından
2 kızı var genç onlarla yaşıyor. Kendisi de çok yaşlı değil 58 yaşında
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ay banane herkesn kendi evi kendi parası napıyosa yapsn bnm çocuğumada bakmak zorunda değil
0 oy
(152 puan) tarafından
Yorumların bazısı nekadar  itici yok bakmak zorunda dgl senin  çocuguna yk kendi parası yapar bilmem ne çok saçma bikere bakmak zorunda dgl tabide sonuçta babaanne yani canından kanından bakadabilr çocuğun rahatlığı konforu açısından vicdanen bikere düşkün babaanne bakar kaldıki yapması da gayet normal evette destur bismillah bkle gelinin tadilat bi bitsn  ne bu acele gülünç duruma düşürmüş kendini bu aceleyle 
(69 puan) tarafından
Aynen dupe duz kıskanclık yapıyo aynı renk yapması falan mesele degil ama Bı cocuga bakabilir sonucda kimse gelin yada damatlarına bayıldığı ıcın torunlarına bakmıyor evladın canı diye bakıp seviyorlar senın canını tasıyor insan Bı el atar
(25 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim anladığınız için beni. Daha boyacı benim evimden çıkalı 2 gün oldu aynı boyacı aynı boylarla ona gitti benim tadilat hala devam ediyor o evini boyadı yerleştirdi bile 2 tane de kızı var bekar onla yaşıyor eşi yok. O yüzden onun acelesi yoktu ben hamileyim karnım büyümeden yapmak istedim eşime de dedim ne bu acele oruç tutucam evim temiz olsun demiş. İyide ben boya alana kadar hiç lafını bile etmedi. Bide görümcemler çok iyidir mesela böyle şeylerde paramız yetmezse yardım ederler oda kendine masraf çıkardı ki bize para vermesinler diye besbelli tadilat lar için yardım edilmesin diye.
(152 puan) tarafından
Şaka gibi ya allah guzel ahlak versin ona göre davran bu dan snra ona biraz mesafeli olki anlasn azbişe işini
(25 puan) tarafından
Amin inşallah bundan sonra zaten tavrım belli
0 oy
tarafından
E demekki senin zevklerini tercih ediyor . Bırak yapsın özeniyor:) yaşlanmış diye evini yenileyemeyecek mi 
(25 puan) tarafından
Yaşlıda değil 58 yaşında
tarafından
Kiz yaşlanmış işte 60 olacak :))
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Kimse demek istedigini anlamamis evet düşünce  yok demekki zaten hamile büyügude ben alayim diyebilirdi sana yardim edebilir sonra aa cok begendim kiz bizede yapalim dese hic zoruna  gitmezdi 

Benimde kaynanam ben evlenirken evimin boyasini kim ne derse ondan yap diyodu bende gittim açık  krem tarzi simdi adini unuttum ondan yaptim yapilmadan oncee aaa guzel olmaz yapma etme diyen kaynanam düğüne  yakin  evini boyatti bi baktim benim renk ☺️☺️
(2,728 puan) tarafından
O zaman sana verseydim sen tasisaydin desene☺️☺️ benimkide kendi  doğurdum  zannediyo bazen sen babannesin haddini bil diyorum otoriter  eli masalı  gelinim☺️
(25 puan) tarafından
Yani hak ediyorlar H de r türlü lafı bazen. Benim ki de bir tutulmuş sen onu arkadaşısın ağzında annesisin demek o kadar zor geliyor ki. Salaklar resmen
(2,728 puan) tarafından
Bizimki aksama kadar nerde amcasi nerde babasi diyip  duruyo  bikez annesi dedigini duymadim yeminle
(25 puan) tarafından
Aynı hepsi. Babası babası 500 kere diyor annesi demez asla
(2,728 puan) tarafından
Kıskançlarr☺️
0 oy
tarafından

Şuan ablam yazdı sandım çünkü onunda kaynanası öyle kız şöyle ablam misin :woot:

(25 puan) tarafından
Değilim vallahi hahahha demek hepsi aynı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 567 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 292 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu