0 oy
346 göst.
Moda kategorisinde tarafından

Bayramda  tulum almak istiyom  ve aldığım  tulumun  renginden  esime  ve oğluma gömlek alcam  sizce bu güzel mi bu tarz  kapalıyım  ama

image

image

9 Cevaplar

+2 oy
(3,156 puan) tarafından
Kapalıysan bunu hangi şekilde giyersin bilemedim ya sanki tuhaf olmaz mı?
tarafından
Ya tesettür  tarzıda vardir  canım üstünde  ceket  ler var  zaten pantolon falan giyorum  zaten 46 kiloyum  boyumda çok uzun degil  giydigimde  beli bile olmaz  vücudum diye düşünüyorum
(3,156 puan) tarafından
He bak şu çeket tarzı şeylerle giyebilirsin o zaman gayet güzel durur kilonda yokmuş zaten çıtı pıtı güzel olur :)
tarafından
Aynen  canım ceket uzun  bişey  giyerim  üstünde  eğer bu tarz alirsam  boynuda  kapali olur zaten şal  yaparim   ama alamasam  kot elbise bakcam  :)&
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bence guzelll ben begendim 
tarafından
Beğendiğine sevindim  canim
(1,358 puan) tarafından
Boyle seylere bayiliyom yaa
tarafından
Sorma bende canım diğer modeler  bana buyuk  gelir  ya anca bu tarz bana oluyor  ya kilom boyum  düşük  diger kiyafetlerin içinde kayboluyom  ben   anca bu tarz  ama zaten giysem  boynum  ve üstü kapali olur
(1,358 puan) tarafından
Hosuna gittiyse al cnm
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Tulum güzel ama tesettürlü isen hoş olmaz 
tarafından
Bizde  tesettür tulum  bakariz  ahahah ama buna aşık oldum ya
0 oy
(912 puan) tarafından
Kapaliysan pek uygun degil gibi ama sen bilirsin tabi. Tulum güzelmis.
tarafından
Bizde tesettür tulum bakariz  ama buda tam  hayalimdeki tulum :(
(912 puan) tarafından
Cok hoş gercekten ama bnde tesettürluyum oyuzden uygun gelmedi bana. Ben begenipte giyemedigim seyleri kiz kardeşime aliyorum o açık =))
tarafından
Canım diger  pantolonu ve üstü bol olanlar  bana olmuyor  icinde kayboluyom  38 olan kiyafetleri  özel olarak yaptırıyorum anca oluyor  o yüzden  bu tarz  bana anca gider boyum  ve kilom düşük  bu bile bana bol olur kadinin üstünde durduğu gibi  durmaz bende o yuzden  bu tarz  bakiyom  olmadi üstüne ceket alirim  şal yaparim  kilolu ve uzun boylu olsam  bakmam zaten  vücudum görünür duye   benim kiyafet işi birz zor:):)")")")")")"
(912 puan) tarafından
Kendine yakisani sen bilceksin tabiki canım
0 oy
tarafından

guzel ama bayramda nereye gidicen bu korona fa bayram bahaneyse:D guzel ama kapali oldugundan dolayi uzerine uzun bisi giysen yakisik olur

tarafından
Biz kaynama güle  gidiyoz   bu bayramda gitcez  canim   zaten dedigin  gibi evden pek cikmayiz  köyeler  ciksak  kapıya cikariz  ben hala bakiyom  ama tulum almak istiyom  hep hayalim  ama boyum ve kilom çok  düşük  canım ondan  diğer bol olanlar bana olmuyor  icinde  kayboluyom   buda bana biraz  bol durur  zaten  olmasa  kot elbise bakcam  ama buna asik oldum  ahahahahh
tarafından
tok bu minyon tiplere guzel olur bence bu guzel siyah da her zaman giyilir
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hangi bayram bayram mı var kız yasak var yasak
0 oy
tarafından
benimde hoşuma gitti bence iyi duruyor 
0 oy
tarafından
Tesettürlüysen bu tarz bir kıyafet tercih etmemelisin 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
ben kapalılara böyle şeyler yakıştırmiyorum canım bende kapalıyım ama hiç tarzım değil 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 302 göst.
0 oy
1 cevap 81 göst.
18 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Karcicegi (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
4 Kasım 2022 Moda kategorisinde Aysekubramutlu (19 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,239 cevap

34,944 kullanıcı

...